18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezręczna sytuacja

Necromantic • 2011-06-18, 12:34
Mój kumpel przyłapał mnie na całowaniu się z jego matką.
Ciut krępujące, miałem urnę w ręce i popiół dookoła ust.

Pener

2011-06-18, 12:43
bigos?

gemini2009

2011-06-18, 13:47
@ROOMSKI stary nie obraź się, ale mnie Twoje zachowanie lekko mówiąc wk***ia. Chłopak się stara wrzuci coś czasem fajnego czasem ch*jowego, ale się STARA a nie jak ty gówno robi i na dodatek marudzi...

robal321

2011-06-18, 14:17
lepszy suchar w garści niż niemka na dachu

golip

2011-06-18, 15:32
@up
Gdyby kózka, kwiecień plecień to by ślimak ch*j ci w dupę.

Tagi: pocałunek, wpadka, Bigos
Napewno zanim tu wrzuce historie o tym jak całuję się z prochami matki kolegi, wpisze w szukajce "bigos".[/b]

dr_dex

2011-06-18, 16:29
gemini2009 napisał/a:

@ROOMSKI stary nie obraź się, ale mnie Twoje zachowanie lekko mówiąc wk***ia. Chłopak się stara wrzuci coś czasem fajnego czasem ch*jowego, ale się STARA a nie jak ty gówno robi i na dodatek marudzi...




a co to k***a jakies zawody kto więcej wrzuci ? Ktoś wrzuca suchara i ma nie dostać zjebów tylko za to, że się stara ? - co to k***a ma być - zajęcia plastyki w szkole specjalnej czy sadol ?!?!?

Necromantic

2011-06-18, 18:37
@Roomski
Specjalnie dla ciebie napisałem wierszyk.Oto i on.

Wypie**alaj.

@dr_dex
A ten znowu wspomina urok zajęć plastyki w szkole specjalnej.
Na ciebie nawet zabrakło mi mojej twórczości.

gemini2009

2011-06-18, 19:49
@dr_dex


Nie wiem czy jest sens z Tobą rozmawiać jak nie kontaktujesz. Chodziło mi o to, że:
Roomski nic nie wrzuca na sadola i na dodatek ma czelność krytykomania innych sadystów jak wrzucą cieńszy kawałek.
To tyczy się nie tylko Roomskiego ale całej reszty tych cipek co nic nie wrzucili a narzekają na poziom tego forum.

Więc jak nie masz za sobą wrzuconego ŻADNEGO fajnego kawałka, który ma trzaskał tyle piw, że można by było zrobić największą bibę we wszechświecie a temat wrzucony przez inną osobę Ci się nie podoba to uwal się na p*zdę i ani nie mrugaj, bo sam mając zerowy wynik w dodawaniu tematów nie jesteś lepszy niż osoba, która coś tam dorzuci :)

Pozdro dla wszystkich, którzy starają się aby sadol jakoś tam śmigał. A dla cipek co wbijają tu tylko aby pomarudzić jakie to wszystko jest sucharowate, pewna miła melodyjka :idzwch*j:

typczan

2011-06-18, 20:24
@robal321 - Lepszy hot-dog w garści, niż kebap na dachu.

Nvijcov

2011-06-18, 22:03
gemini k***a, a jak nie gram w piłkę nożną to nie mogę powiedzieć, że polska reprezentacja gra ch*jowo?

bourgeois

2011-06-18, 23:09
ja pie**ole, po przeczytaniu tego dowcipu doszedlem do wniosku , ze zarty Strassburgera sa super smieszne.

almuazzib

2011-06-19, 09:47
bourgeois napisał/a:

ja pie**ole, po przeczytaniu tego dowcipu doszedlem do wniosku , ze zarty Strassburgera sa super smieszne.



Przyznaj się, że go po prostu nie zrozumiałeś...

dr_dex

2011-06-19, 10:58
gemini2009 napisał/a:

@dr_dex


Nie wiem czy jest sens z Tobą rozmawiać jak nie kontaktujesz. Chodziło mi o to, że:



ch*j mnie obchodzi o co ci chodzilo. Zasada jest prosta: jesli ktos wrzuca cos dobrego - dostaje browara, jesli wrzuca suchara - dostaje zjeby. Jak ci sie to nie podoba to ....

gemini2009

2011-06-19, 14:57
@Nvijcov proszę cię nie obracaj kota ogonem. Na wygląd sadola możesz wpłynąć dodając zajebiste rzeczy, ale na grę reprezentacji nie obraź się ale ch*ja możesz zrobić :) no chyba że zaczniesz grać w reprezentacji :) pozdrawiam