18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tranzystor

2013-06-13, 19:30
No tak, tylko opona samochodowa, lub motocyklowa nie nadaje się już do naprawy po zastosowaniu takiego spray'u. A to się stosuje tylko w sytuacjach awaryjnych, żeby dojechać do punktu wymiany opon.

damianek222

2013-06-13, 19:30
hehe, mam taką samą oponę.

BPG

2013-06-13, 20:03
też kupiłęm sobie na ten sezon 2 opony nowe kenda w hipermarkecie auchan (19zł sztuka!) i myślałem że to jakiś badziew chiński, ale widze że to światowa marka i dokonałem właściwego zakupu :)

misiekzmarsa

2013-06-13, 20:11
Cały film czekałem aż się koleś jebnie tym gwoździem w łapę. :(

pablo321

2013-06-13, 21:06


A tutaj zapodaję inny filmik autora niezniszczalnej opony, dotyczący pre-testów dziurowienia przedmiotu.

Głos wszak podobny :-D

Sliski

2013-06-14, 11:47
Ja spotkałem się z tym w gotowych dętkach. Produkuje je firma (są przynajmniej brandowane logiem) proFEX, kupuje się je w dużych pudełkach i są znacznie cięższe niż zwykłe dętki, ja trafiłem na takie z 40mm wentylem tak że nadają się do wzmacnianych felg. Ale one nie są niezniszczalne - uszczelniają się tylko dziury w miejscu gdzie dętka styka się z oponą i na pudełku można wyczytać że o średnicy nie większej niż 3mm - nie sprawdzałem. Żelu jest w nich sporo i nie ma informacji na ile dziur ma to wystarczyć, ale jeżeli dętka się rozerwie (przepompowanie, przetarcie np. przez piasek) to żel raczej się nie popisze - nie sprawdzałem, spekuluję.