18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zjerycha

2013-06-11, 07:53
kwintesencja życia. kobieta zawsze kombinuje jak koń pod górkę, tymczasem życie trzeba brać najczęściej dosłownie

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 08:44
Który facet powiedział by "O, rany. Ale srać mi się chce" ? :wtf:
Klasyka "k***a! Zaraz się posram!" :D

Un_Nem

2013-06-11, 09:00
ja to w glowie mam tylko
"k***a k***a k***a k***a k***akrukawrukawurkawurakwraw"
a jak siadam na kiblu to
"o k***aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

froqer

2013-06-11, 09:03
@up, to może pora do lekarza iść?

Co...........21

2013-06-11, 09:21
głupia sraka - jak by był mechanikiem to by nie śmigał autobusikiem ;)

DamianG

2013-06-11, 09:34
Może i "słitaśne", ale na pewno prawdziwe.

OstrySadol

2013-06-11, 12:16
Dobrze że mi przypomniałeś tym komiksem mam fazę świstaka

omenomen

2013-06-11, 12:18
człowiek biegunka :D

oc...........an

2013-06-11, 14:44
Przypomina mi się taka historyjka:

Historia dziewczyny:

Obudziłam się dziś rano z poczuciem straszliwej pustki i smutku. Czułam się źle i nie mogłam opanować drżenia małego palca prawej nogi. Chcąc rozładować emocje spróbowałam przytulić się do mojego chłopaka. Ale on po prostu wstał, ubrał się i wyszedł! Czy on mnie zdradza? Kim jest ta inna kurewka?! Prześledziłam go przez dobrą godzinę, a on tylko z opuszczoną głową poszedł do pracy? Może go coś boli? A może jest smutny, że mu nie ufam? Zdecydowałam pobiec do sklepu i kupić sexi bieliznę. Wieczorem przyszedł równie smutny jak wyszedł. Zaciągnęłam go do łóżka i byłam niesamowita! Spełniłam wszystkie jego zachcianki. Ale on tylko trochę się uśmiechnął i poszedł spać. Co się dzieje?!

Historia chłopaka:

ch*jowy miałem dzień, ale potem całkiem niezły seks :hitler:

kazzek94

2013-06-11, 18:22
ładna dupa z tej reklamy coca coli :D

kokroucz

2013-06-12, 00:21
DUST DEVIL napisał/a:

Przypomina mi się taka historyjka:

Historia dziewczyny:

Obudziłam się dziś rano z poczuciem straszliwej pustki i smutku. Czułam się źle i nie mogłam opanować drżenia małego palca prawej nogi. Chcąc rozładować emocje spróbowałam przytulić się do mojego chłopaka. Ale on po prostu wstał, ubrał się i wyszedł! Czy on mnie zdradza? Kim jest ta inna kurewka?! Prześledziłam go przez dobrą godzinę, a on tylko z opuszczoną głową poszedł do pracy? Może go coś boli? A może jest smutny, że mu nie ufam? Zdecydowałam pobiec do sklepu i kupić sexi bieliznę. Wieczorem przyszedł równie smutny jak wyszedł. Zaciągnęłam go do łóżka i byłam niesamowita! Spełniłam wszystkie jego zachcianki. Ale on tylko trochę się uśmiechnął i poszedł spać. Co się dzieje?!

Historia chłopaka:

ch*jowy miałem dzień, ale potem całkiem niezły seks :hitler:


troche to poj***les, h*j z tym ze tekst laski byl inny i dluzszy ale historia faceta brzmiala "motocykl nie chce palić"