18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niezłe plany

a4483442 • 2011-12-31, 16:02


Dobry plan to dobra zabawa :loldev:

Maxved

2012-01-01, 18:28
Wiochmen napisał/a:




jakos twoje zdjecie w avku mowi co innego



Za to twój nick cie pewnie doskonale odzwierciedla.

zielinskigr

2012-01-01, 18:29
djhexe napisał/a:


nie tylko H2C5OH ale też C21H30O2, C20H25N3O, C17H21NO4, C9H13N (pierwszy chemiku RP)
mądrzejszy, zabawniejszy? tobie pewnie to nie grozi a dzisiaj będziesz bawić się ze znajomymi w scholi i będziecie śpiewać zajebiste piosenki i mówić sobie jaki ten świat zły, dlaczego wszyscy chlają i tak wygląda twoja zajebista zabawa!


Wszystkich próbowałem i C21H30O2, C20H25N3O > C2H5OH, C17H21NO4 nie warta swojej ceny C9H13N stanowczo nie zabawowe chyba ze po prostu nie chcesz spać.
Po prostu C2H5OH jest środkiem (NAD)używanym przez ten typ ludzi, którzy nic ciekawego mi do życia nie wnoszą, a kiedy się nawalą, to się robią wielce gadatliwi i generalnie ich gadatliwość = pieprzenie bzdur. Dlatego ciesze się każdą chwilą kiedy nie jestem zmuszany przez wielce zajebiście bawiące się towarzystwo do intoksykacji wyżej wymienionym specyfikiem bo w innym wypadku nie jestem w stanie się z wielce bawiącym towarzystwem porozumieć. Wolę poraczyć się odpowiednio doprawionym C2H5OH w doborowym towarzystwie na zasadzie
pieszczot kubków smakowych. "Najebywanie" się jest dobre dla gimnazjum i plebsu. Pozdro leczcie kaca.

FT5GAM3R

2012-01-01, 18:42
Dałem 666 piwo. Coś jest nie tak

Wiochmen

2012-01-01, 19:21
Maxved napisał/a:

Za to twój nick cie pewnie doskonale odzwierciedla.




widze bronisz swojej swini:D

thewhitestar

2012-01-01, 22:06
zielinskigr napisał/a:


Wszystkich próbowałem i C21H30O2, C20H25N3O > C2H5OH, C17H21NO4 nie warta swojej ceny C9H13N stanowczo nie zabawowe chyba ze po prostu nie chcesz spać.
Po prostu C2H5OH jest środkiem (NAD)używanym przez ten typ ludzi, którzy nic ciekawego mi do życia nie wnoszą, a kiedy się nawalą, to się robią wielce gadatliwi i generalnie ich gadatliwość = pieprzenie bzdur. Dlatego ciesze się każdą chwilą kiedy nie jestem zmuszany przez wielce zajebiście bawiące się towarzystwo do intoksykacji wyżej wymienionym specyfikiem bo w innym wypadku nie jestem w stanie się z wielce bawiącym towarzystwem porozumieć. Wolę poraczyć się odpowiednio doprawionym C2H5OH w doborowym towarzystwie na zasadzie
pieszczot kubków smakowych. "Najebywanie" się jest dobre dla gimnazjum i plebsu. Pozdro leczcie kaca.


I co? Przeszedłeś tego Tomb Raidera?

Suun09

2012-01-02, 13:01
Nowy remix dla gimbusów :amused: rozsyłać wszędzie atakujmy tym internet :diabel:

Da...........ki

2012-01-02, 13:32
Jagang napisał/a:

A co k***a? Znajomych nie macie i nikt was nie zaprosil na sylwak wiec pie**olicie glupoty z zazdrosci.


oj dzieciaku
jak przestaniesz w pewnym wieku chodzic na te cale pijackie imprezki zobaczysz ilu tak naprawde masz kolegow :-P

no chyba ze nie zamiezasz przestac pic to bedziesz dalej zyl w przeswiadczeniu ze masz super extra kumpli na ktorych mozesz zawsze liczyc :lol:

Kiciok

2012-01-02, 14:13
Po co atakować tym internet? Mało w nim syfu?

blasjas

2012-01-02, 14:24
Kolejny remix robiony na siłę...

nucky

2012-01-02, 15:19
Dlaczego zawsze znajdzie się jakiś j***ny gimbus ze swoim j***nym remiksem forsujący go na siłe?

Smutne_Oczy_Drobiu

2012-01-02, 15:33
Koleś gniecie system, odpowiedzią zabił mnie jak i już 871 innych osób, a że jego odpowiedź była zbyt grubiańska dla młodzieży, której coraz więcej na sadolu to i pociski lecą od hejterów. Widać, że kolo wk***iony na ulicznego zaczepiake z mikrofonem chciał odpowiedzieć jak najgłupiej, no i kur*a wyszło mu w 120% bo rozjeb*ł czasoprzestrzeń, a co drugi komentarz w stylu, że kolo powinien się naj***ć jak każdy, że pokemon itd. Taki z niego pokemon, że większość tutaj nie widzi geniuszu kolesia riposty i uważa go za głupka, robiąc z siebie chcąc nie chcąc głupiego bezmózgiego młota. Na sadolu się myśli ku*wa, pustogłowe cioty na kwejka raz raz!

Kamyk5011

2012-01-02, 17:42
Żałosne. Takiemu syfowi mówimy stanowcze NIE.

Marian Wierny-Kibic

2012-01-02, 17:52
k***a, czego się typka czepiacie? Jakby mnie jakiś babsztyl zaczepił i spytał o coś w ten deseń też odpowiedziałbym w podobnym stylu. Radzę obejrzeć oryginał i zwrócić uwagę na mimikę, ruchy ciała i barwę głosu mówiące ,,sp***alaj, a nie mi pałę zawracasz"