18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezbadane są wyroki boskie

wiesiors4 • 2014-02-10, 21:49
Tak, jestem katolikiem i rozśmieszył mnie ten obrazek :D

:amused:

pemb

2014-02-12, 10:10
"Idź i pie**olnij się w łeb cymbale. Najlepiej mocno.
Wk***iają mnie te dzieci zj***ne, które nasłuchają się jakichś rusków Donatanów, pie**olących, że armia czerwona wyzwoliła nasz kraj. Nasłuchają ich tandetnych piosenek i k***a później przeżywają jakiś ból dupy z podniecenia nad ,,słowianami''..

Bydlaku j***ny, nasza religia ukształtowała naszą cywilizację, najbardziej rozwiniętą i uczłowieczoną.
Nie trzeba być wierzącym, żeby to wiedzieć, ty lewusie pie**olony."

Wasza religia gówno zrobiła. Wypie**alaj na oazę. Jahwe ma pochwę.
PS. Daj bana Ojcze.

Zizu Ziomek

2014-02-12, 10:31
@KorkyTaczer
- mówiąc chrześcijaństwo chodziło mi oczywiście o najpopularniejszy w Polsce odłam.
- "poganie co nie umieli pisac i r*chali misi jak ciapaci kozy pewnie dalej by byli bialymi muzynami z dzidami buszujacymi w bialowieskiej dopoki otton III by ich nie wyrznol w pien gdyby nie przyjeli Rzymsko katolickiego wyznania..."
Co nie znaczy że powinniśmy być szczęśliwi z tego że porzuciliśmy własną kulturę, poza tym w średniowieczu też chyba mało kto umiał pisać a było już chrześcijaństwo.
Nie jestem za powrotem do pogaństwa, ale też nie podoba mi się, że jest tak wychwalane chrześcijaństwo, a pogaństwo wyśmiewane.

@Sqrvviel - zmiana języka czy religii i tak kultura została wypaczona/zniszczona, choć przynajmniej uniknięto masakry. A mniejsza ilość języków na świecie była by bardzo praktyczna.

@Matuch90 - wiesz co by było gdyby nie chrześcijaństwo? Bo ja nie, ale religia w wielu kwestiach hamowała i nadal hamuje postęp technologiczny, więc nie pisz że byłoby bez chrześcijaństwa gorzej, bo niewiele jej zawdzięczamy.

KwusheR

2014-02-12, 14:18
Ból dupy katoli - coś pięknego. Zamieniają wodę w wino, wierzą w gadające węże, wskrzeszają umarłych, gwałcą dzieci na plebanii, ale wyśmiewają modły do drzew i strumyków. Czysta hipokryzja trwająca 2000 lat.
Bóg nas kocha. Wojny? Ojtam, ojtam. Choroby? Oj tam, oj tam... To wszystko wino Ewy, która zjadła owoc. To nie jej wina, została podjudzona przez gadającego gada.
To jest śmieszne ;)

Nihilista

2014-02-12, 19:56
queke3arena napisał/a:

Prawda jest taka: Kto na prawdę czuje się i chce być Polakiem, powinien przez szacunek do swoich przodków (tych prawdziwych) odrzucić chrześcijaństwo, które jest jedną z trzech wielkich semickich religii księgi (obok islamu i judaizmu), przepełnionych brutalnością i oblanych krwią niewinnych ludzi!!! Chrześcijaństwo to jahwistyczna religia, którą przywleczono tu z rejonu Morza Martwego i siłą zaszczepiono w rdzennych mieszkańców Europy! W Polsce było nieco inaczej, bo pojawił się nieświadomy swojej tożsamości zdrajca, zwany MIESZKO I, który dla dupeczki i świętego spokoju, ot tak zrezygnował ze spuścizny swoich przodków, Słowian!!! Żałosny człek, który tylko dlatego jest wychwalany w książkach historycznych, ponieważ zadbali o to średniowieczni biskupi i kronikarze!!!

SŁAWA, Bracia Słowianie!!!


Coś mi tu pachnie bajką o jedynej, pięknej, aryjskiej rasie. Co Ty k***a sugerujesz, że mamy zrezygnować z wielosetletniej tradycji i kultury, po czym przenieść się do lepianek z gówna i wychwalać Światowida w każdą noc Kupały, czy o co tam poganom chodziło? Zdaję sobie sprawę, że narodowcy powoli przejmują ten portal, ale takie pie**olenie i poklask zjakim się spotyka dookoła są po prostu śmieszne. Trzeba było dodać "czarnych powiesimy, Światowida postawimy", no i może coś o hitlerze i jego cudownej polityce.