18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezadowoleni klienci

Jesse.Pinkman • 2023-10-24, 18:49
pie**olone smoluchy.

Siriuz

2023-10-24, 18:55
Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.

Kylpa123

2023-10-24, 19:03
Już wiem czemu gówno na brązowy kolor...

Baronessa

2023-10-24, 19:18
Aż się prosiło z buta w ryj wyj***ć czarnej gnidzie.

Igorek95

2023-10-24, 19:26
Siriuz napisał/a:

Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.



Co ma pedał do murzyna? Popadając w takie skrajności nikt nie weźmie Cię poważnie. Nikomu do łóżka nie zaglądam, ch*j mnie to obchodzi, a z murzynami masz rację, ten kontynent to Afryka ;-)

Keritt

2023-10-24, 19:32
Największym błędem białego człowieka było zdjęcie smoluchom kajdan i danie im wolności.

Igorek95 napisał/a:

Co ma pedał do murzyna? Popadając w takie skrajności nikt nie weźmie Cię poważnie. Nikomu do łóżka nie zaglądam, ch*j mnie to obchodzi, a z murzynami masz rację, ten kontynent to Afryka



To degenerat i to degenerat, to zj***ne i to zj***ne. Po co sobie zanieczyszczać cywilizację odpadami?

Igorek95

2023-10-24, 19:34
Keritt napisał/a:

Największym błędem białego człowieka było zdjęcie smoluchom kajdan i danie im wolności.
To degenerat i to degenerat, to zj***ne i to zj***ne. Po co sobie zanieczyszczać cywilizację odpadami?



Znam jednego geja, i poza tym że można się z niego pośmiać, to normalny człowiek, skrajności są złe, a ludzie jakoś dziwnie do nich zawsze dążą i nigdy nie będzie dobrze

Siriuz

2023-10-24, 20:32
Igorek95 napisał/a:

Co ma pedał do murzyna? Popadając w takie skrajności nikt nie weźmie Cię poważnie. Nikomu do łóżka nie zaglądam, ch*j mnie to obchodzi, a z murzynami masz rację, ten kontynent to Afryka



Za mało tęczowych zjebów widziałeś? Nie przeszkadza Ci, że tęcza teraz kojarzy się z kiłą i syfilisem? Nikt nie ma problemu z tym kto co robi w łóżku. Problem jest kiedy robią to na ulicy albo "edukują" dzieci w szkołach. Z murzynkami też nikt nie ma problemu dopóki zachowują się jak ludzie.

Juzwa

2023-10-24, 21:34
W 15 sekundzie powinien wyjąć shotguna.

mazga50

2023-10-25, 00:03
Głodna małpa, to wredna małpa.
A tu jeszcze w stadzie i chce zaimponować samicy...
Co one tam w ogóle pie**olą? Rozumie ktoś te kwiki pawiana?

Siriuz napisał/a:

Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.



Na Antarktydę! I jak znam życie, to im śniegu zabraknie.

PękniętySłoik

2023-10-25, 03:27
Igorek95 napisał/a:

Znam jednego geja, i poza tym że można się z niego pośmiać, to normalny człowiek, skrajności są złe, a ludzie jakoś dziwnie do nich zawsze dążą i nigdy nie będzie dobrze



Wystarczy, że twój cwe* wyjdzie poza strefę komfortu, i zobaczysz jaki to fajny gostek. Zaburzony, chory łeb to zaburzon i chory łęb. Nic tego nie zmieni. Pedał=pedofil i pies ich j***ł.

rob-855

2023-10-25, 04:17
bylo przed wczoraj na twiter.......... i jest w ch*j wiecej

PeterNORTH

2023-10-25, 07:54
nie dość że oddali pieniądze to małpy musiały na złość zrobić burdel dodatkowo

izurial

2023-10-25, 09:49
Siriuz napisał/a:

Powtarzam, całe lewactwo z murzynami i lgbt trzeba wywieźć na jeden kontynent, a cywilizacje budować na drugim.



Co do gunwolicych pełna zgoda, ale w przypadku lgbt+ to bądź na tyle honorowy aby zrezygnować ze wszystkich pomysłów i wynalazków osób homo. Trochę się cofniesz w rozwoju. Też mnie lgbt wk***ia, ale gdyby nie taki Turing na przykład, nie miałybym roboty.

Siriuz

2023-10-25, 11:29
izurial napisał/a:

Co do gunwolicych pełna zgoda, ale w przypadku lgbt+ to bądź na tyle honorowy aby zrezygnować ze wszystkich pomysłów i wynalazków osób homo. Trochę się cofniesz w rozwoju. Też mnie lgbt wk***ia, ale gdyby nie taki Turing na przykład, nie miałybym roboty.



Jestem pewien, że Turing nie biegał z tęczowymi flagami na paradach.