18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewzruszony pieszy

~Angel • 2015-01-26, 14:21
a co się będę wtrącał pewno śpi naj***ny


Markos002

2015-01-26, 14:54
Pewnie myslał ze dłubie przy samochodzie:D

Zacharael

2015-01-26, 15:05
No i jakoś nikt nie pomyśli, że ziomek może być zwyczajnie niewidomy :/

~Beny

2015-01-26, 16:31
@up, tak. I z pamięci popie**ala. Albo wyrobił u siebie zmysł echolokacji.

:homer:

fiflok-siusiak

2015-01-26, 16:31
Stwierdzam buty bo zgon, czy jakoś tak to było.

remi1982

2015-01-26, 17:22
Dobrze, że się na mózgu nie poślizgnął. Bo mogło by się to jakąś kontuzją skończyć.

Fafik_599

2015-01-26, 17:30
@benia



Zobacz, ten nawet na rowerze śmiga :ciasteczkowy:

Du...........77

2015-01-26, 18:13
To musi być rosja, to chyba tylko tam ludzie traktują się nawzajem jak robactwo.

Vinewood

2015-01-26, 18:37
Cytat:

To musi być rosja, to chyba tylko tam ludzie traktują się nawzajem jak robactwo.



Zastanów się dobrze

Dura_Lex_Sed_Lex

2015-01-26, 18:51
Duke77 napisał/a:

To musi być rosja, to chyba tylko tam ludzie traktują się nawzajem jak robactwo.



dokładnie! nie to co u Nas! U Nas przecież każdy jeden przechodzień zatrzymuje się, żeby sprawdzić co się stało drugiej osobie, ogólnie uśmiechamy się do siebie, ot tak, żeby dzień był milszy, szanujemy się i nigdy nie życzymy bliźnim źle.

Du...........77

2015-01-26, 19:21
Dura_Lex_Sed_Lex napisał/a:



dokładnie! nie to co u Nas! U Nas przecież każdy jeden przechodzień zatrzymuje się, żeby sprawdzić co się stało drugiej osobie, ogólnie uśmiechamy się do siebie, ot tak, żeby dzień był milszy, szanujemy się i nigdy nie życzymy bliźnim źle.


Nie, nic z tych rzeczy, jesteśmy niemiłym i wrogo nastawionym do samych siebie i innych, społeczeństwem. Ale to, to już jest szczyt, kuriozum, coś niewyobrażalnego...Wybacz, niedaleko mojego bloku, wyskoczyła kobieta z okna siódmego piętra, miałem wątpliwą przyjemność móc być tego świadkiem (odłamki kości na chodniku itp.) i reakcje ludzi postronych były zgoła inne.. Włącznie z moją.
Społeczeństw o kulturze niewolniczej w ogóle nie brałem w rachubę(na myśli mam Chiny itp.) do człowieczeństwa trzeba dorosnąć.

jarobtm

2015-01-26, 19:29
Śpieszy się gość do roboty/studia a by czasu w cholera stracił przy tym naleśniku ... dobrze go rozumiem

Dura_Lex_Sed_Lex

2015-01-26, 19:56
Duke77 napisał/a:


Nie, nic z tych rzeczy, jesteśmy niemiłym i wrogo nastawionym do samych siebie i innych, społeczeństwem. Ale to, to już jest szczyt, kuriozum, coś niewyobrażalnego...Wybacz, niedaleko mojego bloku, wyskoczyła kobieta z okna siódmego piętra, miałem wątpliwą przyjemność móc być tego świadkiem (odłamki kości na chodniku itp.) i reakcje ludzi postronych były zgoła inne.. Włącznie z moją.
Społeczeństw o kulturze niewolniczej w ogóle nie brałem w rachubę(na myśli mam Chiny itp.) do człowieczeństwa trzeba dorosnąć.



on nie był świadkiem upadku, szedł i zobaczył (o ile zobaczył - chyba ma słuchawki na uszach, a wbrew pozorom to ogranicza pole widzenia) leżącego gościa. mógł myśleć, że pijany, to rosja

d3...........88

2015-01-26, 20:21
Zimno było to spieszył się do domu.