18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewyjaśnione morderstwo pary studentów w Górach Stołowych

wro_piotr • 2016-03-06, 19:06
17 sierpnia 1997 roku. Środek lata, znakomita pogoda. Na niebieskim szlaku wiodącym przez Góry Stołowe padają trzy strzały. Po pierwszym i drugim słychać przeraźliwy krzyk kobiety. Po trzecim zapada cisza. Mimo to nikt nie reaguje. Dopiero po 10 dniach członkowie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnajdują rozkładające się zwłoki pary studentów. Śledczy dochodzą do wniosku, iż doszło tu do klasycznej egzekucji, a być może nawet i mordu rytualnego. Sprawa trafia w końcu do polskiego Archiwum X...



id...........an

2016-03-06, 21:38
Lubie gdy ktoś ginie. Uchodzi z niego życie, powoli oddaje się wieczności by obrócić w popiół i rozwiać na wietrze czasu. Ich wybawca musiał czuć spełnienie

olik110

2016-03-07, 18:13
pooglądałem... połowę... bo... nie mogłem... słuchać... tego... typa... co... robi... przerwę... po prawie... każdym... słowie...

mrobro

2016-03-08, 16:24
Wszystkie filmy tego typu mają zj***nych lektorów jak to jest ,że oni zawsze brzmią tak samo? Jest jakieś zwykłym ludziom nieznane poruzomienie pomiędzy youtuberami, że w filmach tego typu będziemy mówić wolno i wyraźnie.

aq...........qk

2016-03-08, 22:39
Byłem w tym miejscu dwa lata po tym zdarzeniu (za dzieciaka, Góry Stołowe leżą kilkanaście kilometrów od Kudowy Zdrój).
Ta część parku, gdzie doszło do tego morderstwa, jest odizolowana i trudno dostępna (a przynajmniej była taka w tamtym czasie). Morderca być może miał porachunki z nimi, stąd wybrał taką okolicę na dokonanie zbrodni.

wro_piotr

2016-03-11, 13:02
Ja tu nie widzę żadnych przerw u lektora, a intonacja i akcent zdaniowy są profesjonalne. Niestety, jeśli ktoś się urodził na wsi i jednym tonem bełkocze pod buda z piwem, to potem ma pretensje jak kolega olik.