18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewinny koleś odmawia posłuszeństwa wobec policji

Taboret_Bolt • 2014-10-30, 00:56


Kolejna akcja z amerykańskimi hamburgerami z odznaką. Współpracuj albo kulka.

W skrócie:
Alejandro Natividad (ten co nagrywa) jechał w aucie razem z kolegą, który nagle dostał drgawek za kierownicą na światłach.

"Zapaliło się zielone światło i samochody zaczęły na nas trąbić. Nie reagował i miał nieskoordynowane ruchy."

Podszedł do nich policjant, żeby zobaczyć co się dzieje. Jego kumpel nagle odjechał 50 stóp dalej, skręcił i dopiero tam wysiedli z auta. Policjant postanowił wtedy wyciągnąć broń (pewnie dlatego, że kierowca to murzyn). Kiedy jego kumpel ogarnął drgawki, natychmiast położył się na ziemi. Policjant wtedy wycelował w Natividada i też kazał mu się położyć. Najlepszy jest dialog z policjantem:
" - Na ziemię!
- Nic nie zrobiłem.
- Wiem. Na ziemię, do czasu aż to ogarnę."
Policja wypuściła go z pełnymi gaciami po 30 min siedzenia w radiowozie, a kumpla oskarżyli o bycie pod wpływem marihuaniny, chociaż podobno nie powoduje ataków drgawek.

Niestety koleś nie zrobił żadnych nagłych ruchów, więc nie ma materiału na harda.
Myślicie, że w Polsce policjanci powinni też mieć prawo do strzelania kiedy chcą, nawet w plecy jak koleś ucieka? :karabin:


Zaj***ne z
wykop[.]pl/link/2220568/niewinny-facet-odmawia-posluszenstwa-wobec-celujacych-do-niego-policjantow/
photographyisnotacrime[.]com/2014/10/27/man-records-refusing-orders-cops-pointing-guns/


Pierwszy temat. Przygotowałem klatę na prysznic pomyj.

Ne...........ro

2014-10-30, 01:15
stonoga już by nie żył :amused:

wudun

2014-10-30, 01:26
Nie to abym bronił psa ale tam już tak jest albo położysz gościa na glebę albo zarobisz kulkę.

Mam znajomych w NY i nie raz się kładli. Poleżysz kilka sekund i masz spokój. Najgorzej mają cwaniaki znawcy prawa.
Gliniarz po trzech komendach połóż sie na ziemi ma prawo do ciebie strzelić;D

rigsuit

2014-10-30, 02:35
Wychodzi na to że nasza Polska policja to jest nic w porównaniu z policją w USA, Policja może w ciebie strzelić zanim wylecisz do niej z łapami, mogą cię pałować na ziemi jak stawiasz opór... A u nas sami widzicie, policja użyła broni strzelając w nogi gościowi który startował i trąbili w TV i radiu przez 2 tygodnie czy dobrze zrobili czy źle

MocnyFull

2014-10-30, 05:34
W kraju w którym jest tak wielu brudasów, ciapatych, popie**oleńców nie ma co się dziwić że i policja ma inne podejście i inne prawa. Kładziesz się i masz spokój, w każdym innym przypadku możesz stanowić zagrożenie policjanta. Co taki bambu ma w głowie, ch*j wie czy zaraz mu nie odpie**oli (wiem - tu murzyn leży - widocznie jest prawidłowo wytresowany). Także rilaks i cieszcie się że w Polsce tak nie ma, a połowa prawilniaków z blokowisk może jeszcze mocniej odetchnąć z ulgą bo codziennie by miała karnego jeżyka na chodniku.

Misiek_KRK

2014-10-30, 07:03
wudun napisał/a:

Nie to abym bronił psa ale tam już tak jest albo położysz gościa na glebę albo zarobisz kulkę.

Mam znajomych w NY i nie raz się kładli. Poleżysz kilka sekund i masz spokój. Najgorzej mają cwaniaki znawcy prawa.
Gliniarz po trzech komendach połóż sie na ziemi ma prawo do ciebie strzelić;D


pie**olisz jak potłuczony. Jeśli nie robisz gwałtownych ruchów, nie masz niebezpiecznego narzędzia i zachowujesz się normalnie nikt do Ciebie nie strzela.

Asuritt

2014-10-30, 07:21
to jest USA ... gdy policja rozkazuje bo w okolicy zaj***li murzyni białego chłopaka to każdy murzyn w mieście już swoje prawa zna ... Policja się też boi czy jakiś czarny idiota nie wyskoczy z maczetą i nie utnie im głowy w imie islamskiej sekty lub aby dostać się do ganku ...

Zamiast kręcić filmiki to powinni pomagać im pozbywać się czarnej zarazy ... nie pracują , sprzedają dragi napadają mordują i okradają innych z tego żyją + od państwa wyciągają ile się da a potem mówią że im źle i niedobrze ... USA umiera bo biali zapie**alają do pracy aby zarobić na podatki aby murzynów utrzymywać a potem słyszą że biali to rasiści ... ! a murzyni itak ich potem okradają ... Policja nie powinna łapać dilerów itp odrazu powinni zabić ich na miejscu i zostawić by inni widzieli albo zaczną zyć jak ludzie albo WON do afryki tam nie ma pomocy społecznej itp

rozkurw

2014-10-30, 07:45
Zatkało kakao!

crossdressphyxia

2014-10-30, 08:17
Cytat:

nie pracują , sprzedają dragi napadają mordują



Co za świat, nawet dragi już napadają i mordują....

SalvaCzoko

2014-10-30, 09:48
Cytat:

Jego kumpel nagle odjechał 50 stóp dalej, skręcił i dopiero tam wysiedli z auta.


O to się k***a rozchodzi, skąd policjant ma wiedzieć czy to nie jest ćpun i nie sp***ala bo pod siedzeniem ma paczkę kokainy?
Niewinny to może był (chociaż wątpię bo kolor skóry temu przeczy), ale policjant zrobił co trzeba, powinien im jeszcze wpie**olić paralizatorem za niewykonywanie poleceń.

Michael_Myers

2014-10-30, 09:52
filmujący pod koniec filmiku sie rozpłakał?

RockyWood

2014-10-30, 12:45
w/g mnie gość który w US nie wykonuje poleceń policjanta z gnatem wycelowanym w czoło - ma albo jaja ze stali albo jest kompletnym debilem.

Taboret_Bolt

2014-10-30, 15:06
Michael_Myers napisał/a:

filmujący pod koniec filmiku sie rozpłakał?


Tak. Dodatkowo autor filmiku jest byłym wojskowym, który służył przez 2 lata.

McMenel

2014-10-30, 19:46
Tak się kończy łatwy dostęp do broni. Policja boi się każdego ponieważ może być nieźle uzbrojony. Mają dosyć dużą szansę na trafienie na kogoś z bronią palną to wolą się zabezpieczyć.

szejq

2014-10-30, 20:04
Polska policja doskonale zna się na łapaniu strasznych przestępców, nowotworów współczesnego świata, czarnych owiec społeczeństwa jakimi są pijani rowerzyści... Nosz k***a, rozumiem jak ktoś jedzie wężem ale gościa po "setce" zatrzymać sto metrów przed domem i wpie**olić 250pln mandatu??