18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewinny klapsik

phrontch • 2022-03-28, 21:40
A przestraszyła się, jakby to napad był




35i

2022-03-29, 12:48
xXx5226 napisał/a:

Patologię powinno się tępić zamiast promować. Ty stwierdziłeś że to popierasz więc dla ciebie jest to normalność. Skoro dla ciebie to normalność to musisz być takim samym patusem. Przyznanie się to pierwszy krok do samoakceptacji, kto wie może niedługo zaczniesz się leczyć.



pie**olisz zupełnie nie na temat. Próba odwrócenia kota ogonem.

Policeman

2022-03-29, 14:30
Jezu jaka zj***na dyskusja, rozumiem, że dla zjebów, którzy uważają, że klepnięcie w tyłek to nic takiego są jakieś "granice" kiedy gdzie i jak długo można kobietę molestować. Co wy k***a przeleżeliście pod lodem 100 lat czy jesteście z jakichś patologicznych pijackich zj***nych rodzin i stary wam się zakradał do wanny i macie tak zj***ny kompas moralny.

Klepnięcie w tyłek ok, a takie złapanie i przytrzymanie chwilę też, nie? Złapanie za cycka i ściśnięcie ile razy jest ok, 1 czy dwa, a włożenie palca w pipkę - jak jeden to ok i maksymalnie na 3/4 długości, co tam w waszym zj***nym świecie jest akceptowalne.

Tzn. nie mam spiny bo ja wiem z czego to wynika - nie macie kobiety, pewnie w swoim żałosnym życiu zaliczyliście kilka pijanych nieogolonych mastodontów i to tyle co macie wspólnego z kobietami i to, że jakąś tam kobietę molestują to potraficie postawić się tylko w sytuacji molestującego, bo koncepcja posiadania dziewczyny czy żony was przerasta.

TrolaTrola

2022-03-29, 15:51
xXx5226 napisał/a:

Jeden film o molestowaniu i już stulejarze wyłażą.



film o czym?

Poj***ło cię? To uważasz za "molestowanie"? Właśnie naplułeś w twarz tysiącom ofiar prawdziwego molestowania.

@up, a wpadniecie na kogoś w autobusue to już gwałt czy jeszcze tylko molestowanie? Otarcie się w hipermarkecie jak przeciskasz sie do kasy to już molestowanie czy nadal tylko "inna czynnosć seksualna". Jak spojrzysz na ulicy na kobietę i wyda ci sie ładna to co? Usiłowanie? Klepniecie w dupe to już molestowanie, a klepniecie w plecy to co? Co, że niby plecy gorsze od dupy?

k***a nazywajcie rzeczy po imieniu, na filmiku mamy zwykłe frajerstwo jakiegoś starego zgreda 50+ który uważa to pewnie za "smieszny niewinny żarcik". Zwykłe frajerstwo, ale nic więcej.

35i

2022-03-29, 15:55
TrolaTrola napisał/a:

film o czym?
Poj***ło cię? To uważasz za "molestowanie"? Właśnie naplułeś w twarz tysiącom ofiar prawdziwego molestowania.



Debilowi nie wytłumaczysz. Mi też próbował wmówić, że coś napisałem. Gościu próbuje naginać rzeczywistość. :-)

kokos_123

2022-03-29, 17:50
Prawidłowa reakcja to zejście z motocykla i zasadzenia kopa w dupę, jeśli nie posłucha i nie zejdzie na chodnik.

Kopniak podczas jazdy byłby niebezpieczny, ale klaps też jest. Nie ma co ryzykować wywrotki, trzeba się zatrzymać i kulturalnie "zasadzić kopa w dupę".

Nie ma chodzenia jezdnią i na pewnie nie w ten sposób, bo długo nie pożyje, lub ktoś spanikuje i zrobi sobie krzywdę.

mazga50

2022-04-01, 20:06
Wygląda jak wyrośnięta siuśmajtka...