18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudany napad

~LegendarnyZiom • 2013-03-13, 13:02
Tym razem Tajlandia. 8-) Od 0:09 jest normalny obraz a nie "kamerowanie" monitora.



Dodałem dźwięk by przyjemniej się oglądało.

Din

2013-03-13, 13:24
Komentarz o legalizacji broni za 3.. 2.. 1..

zły_skurwiel

2013-03-13, 13:37
Zalegalizować broń w Polsce. Ładować, strzelać, ZALEGALIZOWAĆ

kaziolord

2013-03-13, 15:01
@UP
Dokładnie ci co napadli mogli mieć broń i wszystkich tam pozabijać

czorny88

2013-03-13, 16:31
komiczna sytuacja :-) muzyka z benny hilla piwo

Kutochonapletes

2013-03-13, 20:02
Przez muzyczke myślałem że to jakaś ukryta kamera

bloodwar

2013-03-13, 20:31
Tak to jest jak się z pałami i nożami przychodzi na strzelaninę ;-)

evilmatt

2013-03-13, 20:41
Legalizować to sobie można zielsko. Broń w Polsce nie jest zdelegalizowana. Można ją posiadać jak się dostanie pozwolenie, gdyby była zdelegalizowana to by nikt pozwolenia nie dostał, nie istaniały by sklepy z bronią, strzelnice komercyjne, czy kluby strzeleckie. ;)

sauerps

2013-03-13, 20:44
pie**olony jeszcze się za nimi na maszynie puścił :D

jajcek555

2013-03-13, 20:58
evilmatt napisał/a:

Legalizować to sobie można zielsko. Broń w Polsce nie jest zdelegalizowana. Można ją posiadać jak się dostanie pozwolenie, gdyby była zdelegalizowana to by nikt pozwolenia nie dostał, nie istaniały by sklepy z bronią, strzelnice komercyjne, czy kluby strzeleckie. ;)



hahaha.... Większych bzdur dawno nie czytałem. Dlaczego wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia? Po co? Spróbuj ubiegać się o pozwolenie na broń. Spełniając wszystkie warunki na około 99% nie otrzymasz go! Jesteśmy na miejscu 11... od końca na Świecie, biorąc pod uwagę odsetek posiadaczy broni. Cóż ale jak to się mówi niewolnikom nie daje się broni, mogli by zaatakować swojego Pana. W tym przypadku jest jeszcze śmieszniej, bo niewolnik sam odrzuca(wg. niby sondaży) prawo do posiadania broni. Jeżeli nadal twierdzisz że broń jest w Polsce legalna, to odstaw marihuanen.

Bila

2013-03-13, 21:19
Jak stare Chińskie powiedzenie mówi,nie idzie się z kosą na giwerę.

lukaszdzi

2013-03-13, 21:48
Widziałem to jakoś wcześniej bez dźwięku. Rzeczywiście brakowało tylko muzyki z Benny hila :D .

evilmatt

2013-03-14, 14:07
jajcek555 napisał/a:



hahaha.... Większych bzdur dawno nie czytałem. Dlaczego wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia? Po co? Spróbuj ubiegać się o pozwolenie na broń. Spełniając wszystkie warunki na około 99% nie otrzymasz go! Jesteśmy na miejscu 11... od końca na Świecie, biorąc pod uwagę odsetek posiadaczy broni. Cóż ale jak to się mówi niewolnikom nie daje się broni, mogli by zaatakować swojego Pana. W tym przypadku jest jeszcze śmieszniej, bo niewolnik sam odrzuca(wg. niby sondaży) prawo do posiadania broni. Jeżeli nadal twierdzisz że broń jest w Polsce legalna, to odstaw marihuanen.


Dlaczego Ty wypowiadasz się na temat, o którym nie masz pojęcia? Podaj statystyki, dowody na poparcie swoich bzdurnych tez, że nie da się zdobyć pozwolenia. Jeśli poświęci się dużo czasu i niemało pieniędzy oraz spełni się kryteria (czysta kartoteka, zdrowy psychicznie i fizycznie itd) bez większych problemów powinno się dostać pozwolenie na broń sportową, myśliwską, czy kolekcjonerską. WPA mogą robić problemy przy rozszerzeniach, ale to już inna para butów, którą powinni zajmować się prokuratorzy, a urzędasy z WPA powinni lecieć na zbity ryj z roboty. Nikt nie mówił, że będzie łatwo.
Tych Twoich 99% (nie wiem skąd taka wielkość :O) przypadków kiedy WPA odmawia zezwolenia może mieć jedynie związek z pozwoleniem na broń do ochrony osobistej. Żeby takie pozwolenie dostać trzeba być w ch*j bogatym, mieć niezłe znajomości, być politykiem, przestępcą, czy innym prokuratorem, albo osobą szczególnie narażoną. Problem z tymi ostatnimi polega na tym, że taki normalny człowiek musi najpierw udowodnić, że takiego pozwolenia potrzebuje, bo tutaj niestety ostatnia nowelizacja UOBiA w ogóle nie dotknęła uznaniowości przy wydawaniu pozwolenia. W praktyce wygląda to tak, że normalny człowiek musi być 2 razy zamordowany, 5 razy pobity i z 10 razy okradziony zanim jaśnie tfu urzędnik z WPA raczy łaskawie takiemu człowiekowi dać pozwolenie.
Dowiedz się więcej chłopie, a nie głupoty pie**olisz i powielasz stereotypy.