18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudane wyprzedzanie Nissan GTR

sivy92 • 2012-10-02, 09:30


Jak w temacie

Trochę mnie zaskoczyło to 2 auto.

Kedriik

2012-10-03, 00:30
Y0SH napisał/a:

@okar19 To Nissan Skyline GTR czyli poprzednik Nissana GT-R - niestety nie występowały z kierownicą po lewej stronie, za to miały doładowane V8 zamiast V6 :)

Swoją drogą to śmiech z tym silnikiem trochę. Żadne liczące się auto nie ma V6, tylko V8 V10 i V12, bo dopiero to są prawdziwe silniki (V6 to wykastrowane V8 - nie ma przez to balansu). Jeździłem GT-Rem w wersji 485 KM i trochę ten samochód jest przyciężkawy. Przy masie ok 1700 kg powinien mieć 600 KM minimum jak na tak drogie i poważne auto. Czuć aż że silnik jest za słaby, bo auto trzyma się drogi jak przylepione, a przyspieszenie nie jest aż tak super. 295/35R20 z tyłu i 255/40 z przodu xD To jest zajebiste, że opony nie są niskoprofilowe (że jakieś /20 /25 bez sensu), tylko profil ma ponad 100 mm - jeździ się zajebiście nawet po naszych drogach :)
Tylko koszty koszty koszty - właściciel mówił, że niby jak zużyją się klocki to wymienia się oprócz uwaga: tarcze i... zaciski :) xD koszt? w serwisie ok 50000 zł xD xD xD Ale to hamuje - to trzeba przyznać :)


Żaden Skyline nigdy nie miał V8 pod maską. Poprzednicy, a na pewno NIssan Skyline R34 mial i6 pod maską.

Krak

2012-10-03, 11:09
Bum
No, fuck that guy.
Tekst przy crashu moto z podgięta tablicą lub przy jej braku