18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nieudane egzekucje

klaszak • 2014-01-17, 16:39
Czasami nie wszystko idzie zgodnie z planem to normalne, śmiesznie zaczyna się wtedy gdyw gre wchodzi czyjeś spokojne zejście z teo świata. Było już tego troche na sadolu ale znalazło się jeszcze więcej enjoy:



hehe w sumie nie szkoda mi tych sk***ysynów
całość zaj***na z portalu randkowego

Ant1984

2014-01-17, 17:43
Dla zwyrodnialców kara śmierci.
Albo wydanie kata w ręce rodziny ofiary - mają prawo zemsty.

Majesty

2014-01-18, 02:39
Czytając te wszystkie historię miałem wrażenie, że autor żałował skazanych. A ci zwyrodnialcy sami odebrali sobie prawo do ludzkiego traktowania, takie odpady należy eliminowac z społeczeństwa.

Le_Kloszard

2014-01-18, 09:11
Uważam, że każda kara śmierci powinna w jakiś sposób pójść nie tak.

Guzik

2014-01-18, 15:07
Ja się zastanawiam po co takie "wymyślne" sposoby uśmiercania. Przecież wystarczy jedna kulka w głowę, a nie jakieś salwy z karabinu maszynowego czy krzesła elektryczne. Po co jakieś eksperymenty z krzesłem czy zastrzykami? Jeśli chcą kogoś zabić humanitarnie to niech użyją jakiegoś gazu, który "usypia" albo wyżej wymienionej kulki w głowe.

PegasiBierzeWDupe

2014-01-19, 18:16
Guzik nie czytałeś dokładnie, odnośnie tego "gazu, który usypia" :v

deevil

2014-01-20, 10:27
Kiedy dodasz jakieś nieudane egzekucje?

BongMan

2014-01-20, 13:16
A co to za jebiący lewactwem wymysł, że kara śmierci ma być humanitarna? To przecież kara. Powinna być jak najbardziej bolesna i poprzedzona jak najdłuższymi torturami, a wszystko powinno być nagrane i puszczone na specjalnym kanale w TV ku przestrodze dla innych. Co to jest, że koleś wyr*chał kobietę śrubokrętem i podpalił, a za karę dostaje zastrzyk, po którym pójdzie cichutko i bezboleśnie spać? ch*j nie kara. I nie powstrzyma pojebów, którzy nie szanują swojego życia. Bo taki myśli "a ch*j, i tak nie chcę żyć, więc mam wyj***ne czy dostanę krzesło albo zastrzyk". A jakby było tak jak to opisałem, to nawet psychol, który nie boi się śmierci, bałby wielu godzin tortur oraz powolnego i kurewsko bolesnego konania.
Psychologia.

Guzik

2014-01-21, 21:02
OrionToth napisał/a:

Guzik nie czytałeś dokładnie, odnośnie tego "gazu, który usypia" :v



Oczywiście, że czytałem dokładnie. Mój post nie odnosi się do gazu z sytuacji opisanej powyżej. Chodziło mi o to, że jeśli chcemy zabijać humanitarnie to należałoby taki "usypiający gaz" zastosować, bo myślę, że takim związkiem chemicznym dysponujemy. Po prostu nie zrozumiałeś co miałem na myśli pisząc komentarz.

Wh...........ht

2014-01-22, 21:10
dla ciekawostki mogę dodać tylko, że Jimmy Lee Gray jest wpominany przez Gena Hackmana w filmie The Chamber (na podstawie powieści Johna Grishama), ostatnio oglądałem to mi się skojarzyło, film nawet w miarę dobry jeśli ktoś przepada za thrillerami prawniczymi

a swoją drogą ciekawy temat. piwko!

Cobra121

2014-01-29, 20:21
Takie egzekucje powinny być raczej nazywane udanymi. Bezbolesna śmierć dla morderców jest niemalże nagrodą. Powinni choć trochę doznać cierpienia którego zadali tak wiele zarówno ofiarom jak i ich rodzinom.