18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudana zmiana

BongMan • 2013-06-26, 12:43
Kartka za bycie Murzynem?

Mr.Drwalu

2013-06-26, 12:49
Zawsze pod górkę mają.... :krawaciarz:

~Vuko

2013-06-26, 12:58
Będąc na boisku zawodnik nie może ściągnąć koszulki w czasie meczu (w ogóle ściągnięcie spodenek lub koszulki jest żółta kartka). Zdjąć ją może dopiero po meczu, jak go zmienią na ławce rezerwowych. Oczywiście są wyjątki jak np. zmiana koszulki bo się potargała czy jest poplamiona krwią.

Głupio z jego strony, bo zawodnika z czerwoną kartką nie można zmienić, więc grali jednego w plecy + trener musiał ściągać innego łosia.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 13:20
Sędzia ch*j i mecz pewnie przepłacony.
Tego przepisu z koszulkami trzymają się nieliczni i nieraz widać e kartki dają tylko wtedy kiedy im pasuje.
W prawie każdym meczy po strzeleniu gola któryś ściąga koszulkę i jakoś boiska nie wylatuje a nawet żółtej nie zobaczy.

~Vuko

2013-06-26, 13:40
@up - nieliczni? Najwidoczniej piłkę nożną to na zdjęciach widzisz, bo ja sobie nie przypominam żeby sędzia odpuścił kartonik za ściągnięcie koszulki :roll:

:facepalm: jak zawodnik strzeli gola i ściągnie koszulke - dostaje żółtą kartkę bez gadania. O ile pamiętam nawet naciągnięcie jej na głowę jest karane żółtkiem, ale tego już na 100% pewny nie jestem.

SZAJBAAA z tego co widzę to jesteś p*zda nie hejter, bo nawet hejtowanego tematu nie znasz. Poziom krzesła dla niepełnosprawnych. Tak trzymaj :ok:

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 13:43
Cardioceras napisał/a:

@up - nieliczni? Najwidoczniej piłkę nożną to na zdjęciach widzisz, bo ja sobie nie przypominam żeby sędzia odpuścił kartonik za ściągnięcie koszulki :roll:

:facepalm: jak zawodnik strzeli gola i ściągnie koszulke - dostaje żółtą kartkę.

SZAJBAAA z tego co widzę to jesteś p*zda nie hejter, bo nawet tematu nie znasz. Poziom krzesła dla niepełnosprawnych. Tak trzymaj :ok:



Żaden hejter. Zwyczajnie mówię co obserwuję.
Może Ty za mało widziałeś?
Powiedz mi że to normalne że komuś wlepia się drugą żółtą podczas zmiany? Gra się nie toczyła, gość schodził z boiska.
Pod koszulką klubową miał podkoszulek.
Ewidentnie przepłacony mecz.

~Vuko

2013-06-26, 13:47
@up najwidoczniej gówno widziałeś ;]

Wyżej dupy nie podskoczysz hejterze za dwa grosze :amused:

Widziałem takie przypadki, norma. Hejtuj dalej na prawo i lewo, ludzie się w końcu poznają na Twoim "intelekcie".

Przepłacili to chyba Twoją edukację...

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 13:51
Cardioceras napisał/a:

@up najwidoczniej gówno widziałeś ;]

Wyżej dupy nie podskoczysz hejterze za dwa grosze :amused:

Widziałem takie przypadki, norma. Hejtuj dalej na prawo i lewo, ludzie się w końcu poznają na Twoim "intelekcie".

Przepłacili to chyba Twoją edukację...



Czy podczas Euro 2012 (Mecz z niemcami) Balotelli dostał kartkę?

Mocar

2013-06-26, 15:14
@up tak dostał

kietong

2013-06-26, 16:17
Co to za debilna dyskusja. Jeden nie ma racji, a drugi nie może go wyprowadzić z błędu normalnie, tylko musi go obrażać.

ryba1991

2013-06-26, 16:18
hłe hłe dobrze mu tak :kupa:

Noktowizor

2013-06-26, 16:21
Sedzia musi widziec kto zchodzi z boiska

go...........ek

2013-06-26, 16:30
dostał kartkę bo jest czarny. Brawo dla sędziego :spoko:

pakicito

2013-06-26, 16:33
k***a kiedyś to wrzuciłem i wyj***liście od razu, co za żal

NealCaffrey

2013-06-26, 16:37
Jak dla mnie powód zmiany regulaminu został wymuszony przez sponsorów, wiadomo gdzie widnieją loga firm - na koszulkach, kiedy dokonywana jest zmiana lub piłkarz strzela gola, wszystkie zbliżenia kamer są na zawodniku :>