18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudana próba samobójcza i jej skutek

Macx83wwww • 2023-10-28, 12:43
Lekarze uznali, że do końca życia będzie w stanie wegetatywnym. Żona nie zdecydowała się na odłączenie mężczyzny od aparatury.


tatko

2023-10-28, 21:29
Czarno to widzę...
Facet jest rzepą. Czarna rzepa to jedyne warzywo w tym kolorze...

wusi77

2023-10-28, 21:42
Nic mnie tak nie obrzydza jak widok polki z brudasem. A potem zdziwienie, że hiv, że kiła. Historia z Simonem Molem nic tych idiotek nie nauczyła. Tymczasem w Polsce lawinowo rośnie liczba zakarzonych hiv. Ciekawe k***a czemu

Nome

2023-10-28, 22:09
ta kobieta jest jak koszmar, który nigdy się nie kończy

marioglaz

2023-10-28, 22:13
tak mysle ze to jedyny sposob na wyrwanie od czarnego pieniadze /nie ogladalem tego gowna do konca'

Anal_Intruder_69

2023-10-28, 23:34
erutlev napisał/a:

A ty się już stęskniłeś, czy jak? Tak ci żal, że się skończyło i nie ma o co walczyć na forach? Albo, że bez Covida Konfederacja niewiele znaczy?



Tęskno to mi jest do tej pory za tym, żeby każdemu zjebowi i sk***ysynowi, który był za mordowaniem gospodarki, prywatnego życia obywateli, ich godności i wyznania, jebnąć z całej pety w ryj. Dodatkowo obciążyć wszystkimi kosztami związanymi z tym cyrkiem... Zakazowi chodzenia do sklepów, zakazowi pracy, k***A. Szkoda gadać, nie chodzi o trollowanie, bo tu nie ma się z czego śmiać, to nieludzkie, tragiczne i żałosne. Ha tfu!

cerber14

2023-10-29, 00:30
Co poskacze jeszcze po bolcu to jej.

majeńka

2023-10-29, 00:38
Rzęsy na tej lampucerze, ja pie**olę! Jak powieką machnie, ludzie uciekają aby ich nie zabiła.

Zaś koszt trzymania pacjenta na takim łóżku to $2800 za dzień! Z wyglądu rzeczonej pani zgaduję że nie ona z własnej kasy a z naszych podatków. Dla pacjenta który nie rokuje, i odzyskać funkcji mózgu nigdy nie może bo fizycznie tych części już nie ma, na łóżku bez którego ktoś inny umrze. Wniosek: hodowcy warzyw to złodzieje i mordercy.

Leonowski

2023-10-29, 01:32
W tym wypadku, nawet że czarny, widząc jego spojrzenie, współczuje dalszej udręki...

Wiewór

2023-10-29, 01:40
Czyli rozumiem że teraz dla lajków na insta gramie będzie chłopa sztucznie utrzymywać przy życiu. Czego głupie k***y nie zrobią dla socialmediów

vladok

2023-10-29, 02:37
Nie oglądać, nie obciągnęła.

Rozalinda22

2023-10-29, 03:06
Wiewór napisał/a:

Czyli rozumiem że teraz dla lajków na insta gramie będzie chłopa sztucznie utrzymywać przy życiu. Czego głupie k***y nie zrobią dla socialmediów



j***na pewnie zbiórki robi,jakieś %,z czegoś te rzęsy musi opłacić

niemamskarpet.

2023-10-29, 09:03
jak to była odwrotna sytuacja i to jakiegoś użytkonika tego portalu to pewnie by sobie taką panią zabrał do domu i nagrywał potem różne filmiki, że jemu kobieta niczego nie odmawia :D

pipi71

2023-10-29, 10:26
jako żywo kalina jędrusik

Virsitaris

2023-10-29, 15:12
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tęskno to mi jest do tej pory za tym, żeby każdemu zjebowi i sk***ysynowi, który był za mordowaniem gospodarki, prywatnego życia obywateli, ich godności i wyznania, jebnąć z całej pety w ryj. Dodatkowo obciążyć wszystkimi kosztami związanymi z tym cyrkiem... Zakazowi chodzenia do sklepów, zakazowi pracy, k***A. Szkoda gadać, nie chodzi o trollowanie, bo tu nie ma się z czego śmiać, to nieludzkie, tragiczne i żałosne. Ha tfu!



No Twój biznes walenia w ch*ja to pewnie najbardziej ucierpiał, bo po takim impotencie umysłowym to nawet ciężko oczekiwać wykonywania uczciwej pracy, co dopiero prowadzenia czegokolwiek niż rozj***ny grat zza Odry. Wymyślasz sobie projekcje z dupy 3 lata po fakcie i jeszcze się sam nakręcasz, niezły z Ciebie pojeb XD Ciekawe ile jeszcze ta gospodarka i uciemiężeni ludzie będą musieli przechodzić rekonwalescencję bo wielkiej obrazie uczuć. Straszny z Ciebie płatek śniegu jak takie gówno Cię męczy po tak długim czasie, może byś się wziął w końcu za robotę to może chociaż weźmiesz franczyzę od Żabki , by być tym wielkim byznesmenem podpierającym polską gospodarkę XDDD

Sawix

2023-10-29, 19:02
ciekawe czy mu gałę opie**ala na śpiąco ?