18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowy youtuber

Mo...........66 • 2009-06-02, 20:19



(ło k***a)

P@...........@C

2012-05-11, 15:25
mxmsas napisał/a:

Szczerze chce mi się rzygać, gdy czytam wasze komentarze (Pan kapitan, P@N K@C, Astarot). Albo jesteście totalnymi zj***li, albo na siłę próbujecie robić z siebie fajnych. Bardziej na życie zasługuje dziecko z filmiku, niż ścierwa wypowiadające się jak wy.
Wszystkiego najgorszego.



nie znasz mnie, nie wiesz jakie mam światopoglądy i w co wierzę. Sam wydajesz się być idiotą, który próbuje swoją niby "mądrą" wypowiedź zbudować na obrażaniu i pie**oleniu. Napisałem to co myślę i to co myśli wiele innych osób, ale boją się o tym głośno mówić. To dokładnie to samo jak życie jako sparaliżowany, jeżeli kiedykolwiek coś takiego by mi się stało (mam nadzieję, że do tego nie dojdzie) to mam nadzieję, że będzie już wprowdzone prawo do eutanazji i będę mógł zakończyć swoje cierpienie i umożliwić normalne funkcjonowanie moim bliskim.

a i dziękuję za życzenia :*

mdma888

2012-05-11, 17:49
Cytat:

. Powinna być Sparta i ch*j, zero tolerancji



Czyli Ciebie też by wyj***li w przepaść. Bo Sparta nie polegała tylko na uśmiercaniu chorych dzieci, ale na uśmiercaniu wszystkich które wydawały się słabe, więc jak byś miał żółtaczkę, to byś umarł :) .

uchimishi

2012-05-11, 18:04
P@N K@C ma rację a debile które chcą temu czemuś z filmiku współczuć nie powinny odwiedzać takich portali.

szczyru

2012-05-11, 18:14
@ P@N K@C

Wydaje mi się że po Twojej wypowiedzi możemy bez wyrzutów sumienia zbudować obraz Twojego światopoglądu, inteligencji etc.
Wolę żeby trochę kasy z moich podatków poszło na ratowanie takich ludzi, niż przykładać rękę do akcji typu T4 (poczytaj sobie na Wikipedii).
Kontynuując Twój punkt widzenia proponuję również wybić wszystkich ludzi którzy czymś się różnią od przeciętniaków. Za mądrych, za głupich, pięknych, brzydkich, Żydów, czarnych ( a gdzie czarni to większość to białych ), arabów, Tuwińczyków, chomiki w plamki, tygrysy- albinosy, w ogóle wszystkie albinosy, pracowników budżetówki, nie katolików ( ewentualnie katolików jeśli są w mniejszości), sieroty, długowłosych mężczyzn, słuchających rapu(ewentualnie tych niesłuchających rapu), korzystających z prysznica zamiast z wanny

.....

tych którzy za dobrze napiszą maturę, naukowców, kosmitów (ewentualnie ziemian jeśli kosmitów jest więcej)

Moim zdaniem zasługujesz żeby w przyszłym wcieleniu przyjąć postać takiego chorego dziecka.