18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowe techno

weltmaister • 2013-02-07, 09:54
Widać akordeon to nie tylko biesiada hehe ;-)



asdator

2013-02-07, 20:30
1:15 poda ktoś tytuł?

weltmaister

2013-02-07, 20:43
pisałem, że na yT jest plajlista.... to jest Calabria ale kto to pierwszy opracował nie wiem

AnalTerror666

2013-02-07, 21:03
Za Seven Nation Army piwko musi być, fajnie się tego słucha.

Anonymouz

2013-02-07, 22:58
tekkit napisał/a:

techno to ogolnei scierwo dla ludzi pozbawionych gustow, masowego gowna spolecznego..

Pierw się dowiedz jak brzmi muzyka techno a dopiero potem się wypowiadaj, bo widać, że gówno wiesz na temat gatunków muzycznych. Pewnie każdy gatunek muzyki elektronicznej wpie**alasz do jednego worka o nazwie techno.

tekkit napisał/a:

Bedziecie na starosc glusi i glupsi, udowodnione jest ze techno ogłupia. END

Ty jesteś jebnięty człowieku, bez urazy. ;)

tekkit napisał/a:

Te wasze pieprzone energy.

Twoim zdaniem w Energy gra się techno? Jeżeli tak, to pozdrawiam Cię środkowym palcem, bo kolejny raz udowodniłeś, że gówno wiesz na temat muzyki.

Techno

2013-02-07, 23:19
@Tekkit... no właśnie chyba kiedyś usłyszałeś techno i cię ogłupiło :) ... i już nie zmądrzejesz niestety... Przykro nam ale ratunku dla ciebie już nie ma :-P musisz się z tym pogodzić... ehh co za ludzie :)

weltmaister

2013-02-07, 23:26
Mówicie że gosciu ,,chałturzy" a jak widze dodał to raczej dla jaj



alkem1

2013-02-07, 23:51
techno to było na początku lat 90 potem pojawiło sie tyle odłamów elektronicznej muzyki (house, hands up itp. itd.) , że prawdziwe techno znikło gdzieś po drodze... a nazywanie każdej muzyki "łupanej" techn-em nie ma najmniejszego sensu... to jak porównywanie bibera z tupack iem

Anonymouz

2013-02-08, 06:40
alkem1 napisał/a:

techno to było na początku lat 90 potem pojawiło sie tyle odłamów elektronicznej muzyki (house, hands up itp. itd.) , że prawdziwe techno znikło gdzieś po drodze... a nazywanie każdej muzyki "łupanej" techn-em nie ma najmniejszego sensu... to jak porównywanie bibera z tupack iem

Oni i tak są mądrzejsi od nas, pewnie taką lady gagę nazywają technem. :emo:

super evil

2013-02-08, 11:10
ja pie**ole jaka spina, @tekkit, najbardziej żałosny post z całego wątku :-( Ciekawe czego słuchasz? I dlaczego tak cicho? Idź być ograniczony gdzie indziej.


edit. @autor tematu, nie wiem czy się zastanawiałeś co piszesz, czy po prostu tak palnąłeś, no ale nie dziw się, że się zbulwersowali. To tak, jakbyś na sok powiedział mleko.

weltmaister

2013-02-08, 11:53
Nie no elegancko jak prowadzi się dyskurs, byle było to sensowne

Anonymouz

2013-02-08, 12:15
super evil napisał/a:

@tekkit, najbardziej żałosny post z całego wątku :-( Ciekawe czego słuchasz? I dlaczego tak cicho?

Pewnie słucha melodii kościelnych, bo sam jest pewnie organistą natanka. ;)

lobochlor

2013-02-09, 01:51
Za "Seven nation army" piwko...tylko co to ma wspólnego z techno?

Techno

2013-02-09, 20:08
macie tutaj małe porównanie...
Dark Techno - staje się coraz to popularniejsza w kręgach undergroudu... nie usłyszysz tego w radiu i w telewizji :) ... może dla tego ludzie nie wiedzą co to jest Techno!
przypominam ten utwór to gatunek

DARK TECHNO!


Techno na nowo ! czyli wolniejsze niż kiedyś w kręgach undergroudu zwane New Techno!


Techno! nic dodać nic ująć po staremu :) akurat wpadł mi Klassyk!!!


Acid Techno


Schranz


Hard Techno


mógłbym tego dodać więcej ale po co i tak po pierwszym reszty nie odsłuchacie :)

Pozdro dla fanów muzyki Technicznej :)

utwory przypadkowe z gatunków nie wyszukiwane najlepsze z najlepszych ;P

Więc nigdy nie mówcie ze mandaryna czy satchursky to techno :!:

a tak w nawiasie powracając do tematu spójrzcie na drugą minutę tego filmiku :)

:mrgreen:

~super!or~

2013-02-14, 15:22
Do twórcy tematu. TECHNO to Ty masz k***a w głowie pajacu, zapoznaj się z gatunkami muzyki zanim następnym razem w kretyński sposób nazwiesz temat.