18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowa czołówka ;)

lombardzista22 • 2016-04-08, 15:41
Czołówka pewnej klasy maturalnej.
Polecam obadać, zanim dojdzie do masowego bólu dupy w stylu "Na h*j mje szkolna czoluwka, jusz skączylem gimnazjum".
Autorem nie jestem, udziału w tym nie brałem, ale pomysł ciekawy, samo wykonanie też jest konkretne (Tutaj głównie o wykonanie chodzi, gdyby była ch*jnia, nie wstawiałbym Wam tego).

Paralityczne ruchy, powszechny brak mózgu, a i tak się grało.
Film parodiuje GTA SA, myślę, że tego tytułu nie trzeba tutaj przedstawiać :roll:
Miłego oglądania :mrgreen:


gaclav3

2016-04-09, 11:53
@drzewko_banzai Mam to samo. Nie rozumiem zachwytu nad wykonaniem, bo jest słabe. Można już było użyć jakiejś stabilizacji, choćby zakupić mały steadycam za 100 zł i follow cam byłby o niebo lepszy. Do tego te polskie znaki... Krew zalewa (pracuję jako grafik, więc takie schorzenie zawodowe). Montaż mocno amatorski jak na dzisiejsze czasy, kiedy każdy może mieć na domowym laptopie małe studio filmowe. Nałożyłbym jakiś fajny filtr, zbalansował kolory i byłoby git. Te zdjęcia na początku to też śmiech na sali :D Wiem, że to nie ma być hollywoodzka produkcja itd. więc po co ból dupy... Chodzi mi tylko o to, że zachwyty nad jakością i wykonaniem są debilne. Powiecie - zrób coś sam, a nie pie**olisz. No tak, mógłbym, ale żeby nie wyszło z tego takie gówno potrzebowałbym dużo czasu, którego niestety nie mam tak jak Ci maturzyści (przed którymi jeszcze 5 lat opie**alania się na studiach i może wtedy coś lepszego ogarną). Wolę nie robić nic i zrobić gówno.

No, ale parodia bugów gry i ruchów postaci kozacka na maxa :)

lombardzista22

2016-04-09, 12:14
gaclav3 napisał/a:

@drzewko_banzai Mam to samo. Nie rozumiem zachwytu nad wykonaniem, bo jest słabe. Można już było użyć jakiejś stabilizacji, choćby zakupić mały steadycam za 100 zł i follow cam byłby o niebo lepszy. Do tego te polskie znaki... Krew zalewa (pracuję jako grafik, więc takie schorzenie zawodowe). Montaż mocno amatorski jak na dzisiejsze czasy, kiedy każdy może mieć na domowym laptopie małe studio filmowe. Nałożyłbym jakiś fajny filtr, zbalansował kolory i byłoby git. Te zdjęcia na początku to też śmiech na sali :D Wiem, że to nie ma być hollywoodzka produkcja itd. więc po co ból dupy... Chodzi mi tylko o to, że zachwyty nad jakością i wykonaniem są debilne. Powiecie - zrób coś sam, a nie pie**olisz. No tak, mógłbym, ale żeby nie wyszło z tego takie gówno potrzebowałbym dużo czasu, którego niestety nie mam tak jak Ci maturzyści (przed którymi jeszcze 5 lat opie**alania się na studiach i może wtedy coś lepszego ogarną). Wolę nie robić nic i zrobić gówno.

No, ale parodia bugów gry i ruchów postaci kozacka na maxa :)



k***a, serio? :samoboj:
Zajebiście, że jesteś grafikiem, a to są mechanicy, każdy dał tyle wiedzy ile miał, bo wkład pracy widać, a nie będą przecież poświęcac nie wiadomo ile czasu na czołówke swojej klasy.
Z tą kamerą to doj***łeś, inwestować kase w coś takiego, może jeszcze mieli wynając jakiegoś reżysera z Hollywood i do tego kilku czarnych aktorów, żeby Pan Gaclav3 nie był oburzony tą produkcją? :lol:

Ta czołówka wyszła lepiej niż filmiki typu "GTA w prawdziwym życiu".
Poza tym wrzuciłem Wam tem filmik, żebyście się mogli pośmiać z klasyka w którego większość grała, bo zbiegiem czasu ta gestykulacja na widok której każdemu szczena opadała po wyjściu tego GTA jest coraz bardziej komiczna.
Ja tam wczoraj po obejrzeniu tego filmu otwierałem dla beki drzwi od auta w stylu GTA SA.

A Wy jak macie jakieś rady / bóle dupy do twórców, to piszcie im pod filmem na YT. Tutaj ich nie przeczytają, bo nawet nie wiedzą, że zostało to tutaj wrzucone, a nas te rady i dissy wielkości małego referatu gówno obchodzą i na ch*j nam są potrzebne :idzwch*j:

Eksperci :dead:

Kacu63

2016-04-09, 13:05
Zauważcie, że parodii gta iv albo gta v albo nigdy nie zrobiono albo już gdzieś zatonęły na dobre w internecie jako słabe. Pokolenie dzieci (pełnoletnich również) do dzisiaj robi/lubi i "okejkuje" "parodie" głównie tej części, ponieważ rodzice (w upływie czasu w którym świat leciał do przodu, wyszła kolejna cześć gta, itp..) dalej nie chcieli dać na nowego kompa albo plejstacje 3.
Temu w tym kraju dalej GTA San Andreas tak popularne...

Jak na moje ten motyw zrobienia filmiku już dawno został obdarty do szpiku.

Gra dalej daje rade :D
Sentymenty kilka razy skutecznie namawiały mnie do odpakowania mojego starego pleja2 właśnie przez tą grę.

Edit:
Ostrovsky napisał/a:

zajebiste wykonanie



Nie

Ar...........ch

2016-04-09, 13:16
chłopcy jeszcze ciężarka ani sztangi na oczy nie widzieli

elfis

2016-04-09, 13:33
12 latki pewnie to bawi

Siódma

2016-04-09, 15:02
Zabrakło tylko fryzjera, który z łysej głowy robi afro. :-P

pi...........ja

2016-04-09, 16:14
Fajnie, że tak się ludziom chciało starać dla idiotycznego pomysłu czołówki. Żenujące zmuszanie wszystkich do kręcenia tego gówna, potem sztywna oprawa balu i się dziwią, że coraz mniej ludzi na studniówki chodzi.

gaclav3

2016-04-09, 16:17
lombardzista22, Nie jestem oburzony tą produkcją, bałwanie tylko twoim spuszczaniem się nad nią. Chłopaki niech sobie i kalkulatorem kręcą - wali mnie to. Wkurza mnie po prostu nazywanie gówna bzem. Wytknąłem błędy, aby pokazać, że można było zrobić to lepiej bez właściwie jakiegokolwiek wkładu - po prostu starając się bardziej. Do tego pomysł miał potencjał, bo ich gra i ruchy są ekstra. A Ty dalej się pluj i czytaj bez zrozumienia. Nic do nich nie mam. Dziwią mnie tylko spusty jakie to nie jest profesjonalne. Obraża to trochę ludzi, którzy rzeczywiście robią fajne, amatorskie rzeczy.

Karaluszy

2016-04-14, 15:56
20 minut? Nie chce mi się, pomysł spoko, wykonanie moglobyc lepsze choć to chłopaki z samochodowki a nie graficy więc i tak nieźle wyszło.
Osobiście wolałbym Vice City no ale może dlatego że jestem starszy

ValvePlsFix

2016-04-14, 22:06
Arch napisał/a:

chłopcy jeszcze ciężarka ani sztangi na oczy nie widzieli


29 lat już, a jeszcze gówno wiesz o życiu.