18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietrafiony prezent na dzień dziecka

Dannyk • 2011-06-02, 14:02
Rozpieszczony bachor :-/


skival

2011-06-03, 09:34
Wpie**ol....Wpie**ol...Wpie**ol....Wpie**ol...k***a bachorowi....na poczatku myślałem ze mały sk***iszon jest wampirem bo wyszedł na słońce i skwierczy ale widze ze mial inny powód sk***iały ch*jek

egzeqtor

2011-06-03, 12:43
CarolOtyła napisał/a:



Nie ma co współczuć, przynajmniej jego bachory będą się cieszyły z byle gówna ;D Zrobi im np. Łabudka z korków po wódce i już radocha będzie.



co to k***a jest "Łabudek"??? i od kiedy to wódka jest korkowana?

Su...........cz

2011-06-03, 14:21
Taaa mistrzowie wychowania się znaleźli. Was chyba też starzy batem po ryjach lali, skoro takie bzdety wypisujecie. Zresztą ciężko, żeby dzieci wychowywały dzieci, więc z łaski swojej... mordy w kubeł.

RalfuSs

2011-06-03, 18:08
k***a karny jerzyk na dożywocie !!!!!!!!! xD

Muffin

2011-06-03, 19:09
dziczek91 napisał/a:

taki mały dzieciak nie zdaje sobie sprawy z tego, że zachowując się w ten sposób sprawia przykrość rodzicom.. fakt - to nie jest już niemowlę ale jeszcze nie rozumie takich wartości. Dla takiego małolata wystarczyło że chciał ten rowerek z naklejką taką a nie inną albo akurat czerwony a nie niebieski i jest ryk ;p wyrośnie z tego. Trochę śmieszy mnie pie**olenie niektórych z was, że już nic z niego nie będzie, "rozpieszczony bachor" itp itd. Z was też pewnie były niezłe szczyle za młodu a teraz każdy uważa, że był dobrym dzieckiem.



Mimo to, mój bachor dostał by klapsa.

Mystical user

2011-06-03, 20:12
Bezstresowe wychowywanie kurde...

Dupa nie szklanka - nie zbije się.
I nie jest tu mowa o jakiś biciu i znęcaniu się. Jak się kiedyś przesadziło to dostało się w tyłek nie raz. Często wystarczyło tylko spojrzenie ojca xD

A teraz... to dzieci wychowują rodziców. I to już od maleńkości

Lalique123

2011-06-03, 23:49
Drze japę jakby mu kij w dupsko ładowali. Ja bym mu k**wa młotek gumowy kupiła. Inne dzieciaki nawet nie marzą o rowerze albo o czymkolwiek na dzień dziecka a ten jeszcze może staremu wpie***li za ten rower.

pawlonkon

2011-06-04, 15:52
k***a no fajny taki krzykacz wyj***ł się i wrzeszczy ja bym mu ten sam rower codziennie pokazywał ciekawe czy codziennie by tak ryczał :P

egzeqtor

2011-06-04, 21:09
Super r*chacz napisał/a:

Taaa mistrzowie wychowania się znaleźli. Was chyba też starzy batem po ryjach lali, skoro takie bzdety wypisujecie. Zresztą ciężko, żeby dzieci wychowywały dzieci, więc z łaski swojej... mordy w kubeł.



jak dla mnie to ty ty jesteś dzieckim

Su...........cz

2011-06-05, 00:37
egzeqtor napisał/a:



jak dla mnie to ty ty jesteś dzieckim



w dupie byłeś, gówno widziałeś.

egzeqtor

2011-06-06, 10:37
Super r*chacz napisał/a:



w dupie byłeś, gówno widziałeś.



zaraz po tobie...

dziczek91

2011-06-07, 23:19
Muffin napisał/a:

Mimo to, mój bachor dostał by klapsa.



mój też ;p :lol: