18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietonące body

maciuch2 • 2015-07-07, 15:40
Takie tam dla malucha

dwroland

2015-07-07, 23:25
Niestety ten instynkt zanika pod wpływem oglądania telewizji.

pve11

2015-07-08, 00:22
Z taką matką to on i tak by w tym basenie z głodu umarł.

Kaczyxd

2015-07-08, 00:31
Cytat:

"Widziałam zajęcia, w czasie których noworodek był przez instruktora wkładany do głębokiej wody w niewielkim basenie. Ważne było to, że rodzice noworodka mogli siedzieć na widowni basenu nie zbliżając się do jego krawędzi. Stojąc na widowni rodzice odkrywali, często bardzo zaskoczeni, że noworodek zaczyna unosić się na wodzie. I to sam, bez niczyjej pomocy czy ingerencji! Tu widać najlepiej nawyki dziecka pochodzące z czasów funkcjonowania w płynie owodniowym."




Tak nawiasem to sam jesteś k***a pływające body autorze tematu. Taki stary a taki głupi :facepalm:


Żródło

Bu...........91

2015-07-08, 00:34
Mogę oglądać wszystko ale jak widzę jak widzę że bezbronnemu dziecku coś grozi to k***ica mnie bierze :/

Kv...........ft

2015-07-08, 02:38
Co za zbieg okoliczności. W okolicy niedawno utonęło w oczku wodnym 8 miesięczne dziecko. Też wyszło przez niezaryglowany taras.

BlckSn

2015-07-08, 10:36
Nie oddycha pod wodą bo tak mamy w mózgu zakodowane - powietrze: oddychać, woda: nie oddychać. Nie wszystkie kręgowce to potrafią. Niektóre nie wstrzymują oddechu i przez to toną. Człowiek ma tę zdolność. Tylko pytanie po kiego ch*ja, skoro od paru milionów lat jako gatunek żyjemy na lądzie, a ssaczy przodkowie również prawdopodobnie prowadzili taki tryb życia.

ma...........ka

2015-07-08, 16:15
@maupajoke
Ale żeś zabłysnął wyzywaniem mnie od tępych dzid, w dodatku tylko dlatego, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, haha. W dodatku podpieranie się cytatem skopiowanym z wikipedii jeszcze bardziej mnie bawi. No ja pie**ole.

Reszta mojej wypowiedzi odnosiła się do ogółu, do dorosłych ludzi, którzy w tych czasach często zaprzeczają swoim instynktom.

Do czego ty się żeś w ogóle przypie**olił?
Dupa cię boli od j***nka bez nawilżenia? Polecam znaną maść.

Ma...........ke

2015-07-08, 22:03
mandaryyynka napisał/a:

@maupajoke
Ale żeś zabłysnął wyzywaniem mnie od tępych dzid, w dodatku tylko dlatego, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, haha. W dodatku podpieranie się cytatem skopiowanym z wikipedii jeszcze bardziej mnie bawi. No ja pie**ole.

Reszta mojej wypowiedzi odnosiła się do ogółu, do dorosłych ludzi, którzy w tych czasach często zaprzeczają swoim instynktom.

Do czego ty się żeś w ogóle przypie**olił?
Dupa cię boli od j***nka bez nawilżenia? Polecam znaną maść.



Szanowna Tępa Dzido

Dupa to boli twoją matkę po wyr*chaniu jej dzisiaj rano.

Reszta twojej wypowiedzi odnosiła się do tego co sobie wymyśliłaś w swojej głowie przepełnionej brudnymi naczyniami ze zlewu.

Nie da się zaprzeczyć swoim instynktom bo są one zakodowane w nas jak np. to że tkanka się regeneruje albo żołądek trawi pokarm. Można to zagłuszyć ale nie zachowaj czujności i znowu włączy się instynkt. Posiadanie sraki zamiast mózgu w głowie przez czytanie Interi czy oglądanie TVN to nie instynkt tylko czysty debilizm.

Iolar

2015-07-09, 11:50
Ciekawe ile wpadło odwrotną stroną...

Shadownik

2015-07-10, 10:35
Był całkiem ciekawy temat o tonięciu... Połowa z tego jest ukazana na tym filmiku: próba pływania na plecach, głęboki oddech, paraliż rąk i nóg, zamknięte oczy... Poracha