18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieszczęścia chodzą parami

bartekmmm • 2012-09-18, 22:24

Polska elita rządząca x 3. No w sumie po Smoleńsku 2,5.

brapol

2012-09-18, 22:26
Obydwaj miewali swoje wzloty i UPADKI :)

rockface123

2012-09-18, 22:34
chodzi o straż miejską czy o zakonnice? :roll:

~Blackhunter

2012-09-18, 22:37
Polityczne pierdzenie czas zacząć :-/
Ready go !

dirty_pig

2012-09-18, 22:41
jak to nie fotomontaż to 10/10 :D

kluska66611

2012-09-18, 23:10
Toż to prawdziwe skupisko zwierząt..
w tle 2 psy, na pierwszym planie 2 kaczki.. a obok 2 pingwiny :|

numeverr

2012-09-18, 23:57
marny fotomontaz, poza kilkoma niekonsekwencjami w swietle, niezbyt dokladnym wycieciem, roznicami w kontrascie, to jeszcze klopoty z perspektywa i horyzontem. Tak na wszelki wypadek gdyby jakies dziecko zaczelo sie podniecac nad ta historyczna fotografia.

Na dodatek ktos wykazal sie juz niebywalym lenistwem wklejajac dzisiejszych policjantow ( w kamizelkach, zamiast dwoch obywateli milicjantow)


pieto90

2012-09-19, 00:00
@up, trzeba być niewidomym, aby uwierzyć, że to coś to nie fotomontaż :)

Ma...........so

2012-09-19, 00:01
Ja rozumiem że sadistic, czarny humor i kobiety z penisami, ale to nie jest temat do żartów... Naprawdę ciężko powiedzieć który z nich był wspanialszym prezydentem. Prawdziwi mężczyźni bez kompleksów którzy pozostawili zrozpaczone wdowy i cały, podkreślam, cały naród bo ci co nie są zrozpaczeni nie są prawdziwymi polakami i są żydowskimi gestapowcami... ach gdyby tylko ten helikopter leciał wyżej lasu kabackiego...

bartekmmm

2012-09-19, 00:08
numeverr napisał/a:

marny fotomontaz, poza kilkoma niekonsekwencjami w swietle, niezbyt dokladnym wycieciem, roznicami w kontrascie, to jeszcze klopoty z perspektywa i horyzontem. Tak na wszelki wypadek gdyby jakies dziecko zaczelo sie podniecac nad ta historyczna fotografia.

Na dodatek ktos wykazal sie juz niebywalym lenistwem wklejajac dzisiejszych policjantow ( w kamizelkach, zamiast dwuch obywateli milicjantow)

Obrazek


Ameryki nie odkryłeś, na pierwszy rzut oka ten bez wąsa (za ch*j złodziei księżyca do tej pory nie odróżniam) ma zj***ny prawy polik.
Ponadto: dwÓch

Matuch90

2012-09-19, 00:11
Po pierwsze :

Policja ma w tym kraju tyle do powiedzenia, że wypisać sobie mandat mogą za przejście na czerwonym, ewentualnie spisać małolata i żula na izbę wytrzeźwień zawieźć - czyli ma do gadania cały ch*j, a nawet mniej. Taka zorganizowana agencja cieciów miejskich. O tym czy poczujesz się bardziej bezpiecznie, decyduje skorumpowane bydło zwane prokuraturą i sędziami.

Po drugie :

Wyśmiewanie Kaczyńskich to przejaw ignorancji i problemów z samodzielnym myśleniem. Najczęściej jest to charakterystyczne dla osobników, którzy nie wiedzą zbytnio co dzieje się w kraju i za granicą... i generalnie mało wiedzą. Jedynie kierują się prostymi potrzebami - nażreć, nachlać, wysrać, por*chać. Wszystko przyjmą, co im dadzą. Takie typowe pelikany. Lub jak to mówią inni - Lemingi.

Po trzecie :

Kościół, to faktycznie jakiś rodzaj władzy - nie zaprzeczę. Ale jest to państwo w państwie, więc jeśli nie masz ochoty nie musisz im się podporządkowywać. Im więcej, ludzi kładzie ch*ja na kościół, tym mniej mają do powiedzenia. Mam nadzieje, że doczekam czasów, że w ogóle opodatkują tę mafię i zabiorą wszelką dotację. Może dziura w budżecie się zmniejszy odrobinę.



bartekmmm

2012-09-19, 00:25
@up
Po pierwsze: z moich pieniędzy
Po drugie: z moich pieniędzy
Po trzecie: z moich pieniędzy
mimo, iż ch*j kładę na nich wszystkich.

Ma...........so

2012-09-19, 00:31
A propos punktu 1:

Jpie**olenie - tak wiem czekam na lincz od gimbazy...

Punkt 2:
mistrzowie polityki zagranicznej - po ch*ju... nawiązaliśmy stosunki dyplomatyczne z Gruzją. Brawo! W kraju Jaruś Wielki Podsłuch*jący wraz ze swoją ekipą podsłuchiwał, prowokował i podjudzał. Doprowadzili Blidę do samobójstwa, słynna śląska alexis została uniewinniona. Świetnie także zaprezentowaliśmy się przed Condoleezzą Rice, brawo LeszekŚmieszek. A słyszeliście może anegdotkę o p.Fotydze która rzucała doniczkami po gabinecie bo poszukiwała podsłuchów. Ci ludzie są groźni dla kraju więc jak chcecie oddać kraj w ręce szaleńców spoko ale ja z wami tego sepuku popełniać nie będę.

Punkt 3: Masz racje ale patrz punkt 1 i 2.

Zl...........ny

2012-09-19, 00:51
bartekmmm napisał/a:

@up
Po pierwsze: z moich pieniędzy
Po drugie: z moich pieniędzy
Po trzecie: z moich pieniędzy
mimo, iż ch*j kładę na nich wszystkich.



Ooo kolejny wykształcony z dużego miasta, ch*ja kłade i dalej jade... prawda jest taka że owy ch*j spenetrował ci już najgłębsze zakamarki kiszki przez niejakiego buhaja Donalda T, a ty dalej durniu się cieszysz z resztą gimbów ;-)