18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w KFC

D-Rose • 2013-01-12, 10:45
Koszmar przeżył klient KFC, kiedy w zamówionym kurczaku zamiast mięsa znalazł galaretowatą substancję przypominającą mózg. Nikt z obsługi nie chciał mu wytłumaczyć, czym jest tajemnicze znalezisko w panierce.




Okazało sie, ze to nie mózg a... nerka :idzwch*j:

vass

2013-01-12, 14:00
Ciekawe jakim k***a cudem ta nerka ma udka ? :)

ravvar

2013-01-12, 14:03
Zdjęcie w duuużym powiększeniu, a to malutka nereczka kurczaka. Do znalezienia przede wszystkim w "powiększonym" udku. Niektóre udka sprzedawane są bez części, w której znajduje się nerka, ale jak już trafimy na powiększone udko - polecam skosztować nereczki - najlepsze mięso w całym kurczaku, ale większość francuskich piesków brzydzi się to jeść ze względu na wygląd :roll: ... Ze względu na smak - są dania, gdzie nerki kurczaka grają główną rolę.

Jakby kto nie wiedział - nerka jest zakamuflowana, trzeba ją wydłubać z miejsca zaznaczonego na zdjęciu poniżej (oczywiście po usmażeniu kurczaka...)





Temat kurzęcej nerki uważam za wyczerpany...

rusofil

2013-01-12, 14:10
Za to "idź pan w ch*j" piwa nie będzie, chociaż miało być. Gimnazjum. Gimnazjum wszędzie :homer:

sebeks

2013-01-12, 14:31
mój ostatni posiłek w kfc miał miejsce ponad 3 lata temu kiedy to po 2 letniej przerwie(gdy po kanapce dostałem takiego srania, że ledwo do domu doszedłem), skuszony zapachem pobliskiej restauracji poszedłem na hot wingsy i w jednym z kilku zamiast skrzydełka były same żyły i ścięgna w panierce

ch*j w fkc, nigdy więcej tam nie pójdę
w mc donalds chociaż to przemielili

szkaru

2013-01-12, 14:44
@up,

boże jaki piesek francuski...

Kruszynka126

2013-01-12, 14:49
Nerka! Tyle wygrac i sie nie cieszyc?

Isengrim24

2013-01-12, 14:59
szkaru napisał/a:

@up,

boże jaki piesek francuski...


Ogarnij się chłopie. Lubisz jeść takie rzeczy? Twoja sprawa. Inni mogą nie lubić, nic Ci do tego.

donn

2013-01-12, 15:38
zwirz13 napisał/a:

żygałbym



k***a, Ty nawet nie wiesz jak to się poprawnie pisze... :homer:

zwirz13

2013-01-12, 18:06
straatveger napisał/a:



ch*ja byś zrobił, jedyne co byś mógł zrobić to poprosić grzecznie o zwrot gotówki, a pracownicy kfc rzucali by ci 50 groszówki na podłogę a ty byś je zbierał jak pies




jednak nie , po prostu bym ci na ryj nacharał i włożył to scierwo w dupsko i patrzał jak puchnie! skąd wiesz parówo jak sie zachowuje , jedyne co byś ty 23 letnilamusie zrobił to wytarl śpika z ryja i sp***olił pod spudnice starej , a raczej starego,

straatveger napisał/a:



ch*ja byś zrobił, jedyne co byś mógł zrobić to poprosić grzecznie o zwrot gotówki, a pracownicy kfc rzucali by ci 50 groszówki na podłogę a ty byś je zbierał jak pies




jaki ty grożny jesteś , boli ciie to lamusie bo pewnie zapie**alasz na 3 zmiany tam!! sram na ciebie i to żarło! wytrzyj śpika z ryja i zapie**alaj do starego pod spudnice lamusie

Charles_Manson

2013-01-12, 18:35
@up

Bardzo ciekawe to, o czym opowiadasz.
Wydaje mi się, ze powinno się w jakiś sposób zmodyfikować weryfikację wieku userów, ale to pewnie niemożliwe. Miło by było, gdyby dało się stąd wytrzebić takich niedorostków, którzy z dnia na dzień uskuteczniają przemianę tego portalu w bagno.

Maślanek

2013-01-12, 18:45
@zwirz13
Przykład wychowywania się w patologicznej rodzinie.

Grillowany

2013-01-13, 05:39
Sprawa idzie do sądu, wygrana w 150%, odszkodowanie też bardzo przyjemne (bo w hameryce system prawny jest "lepszy") i facet przez najbliższe lata żyje sobie na spokojnie.


Odkąd wybrałem specjalizację "prawo" na studiach, patrzę inaczej na świat -_-.