18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka

~_Yarko_ • 2022-06-10, 14:31

... a na końcu mógł odbić w lewo ...

Hetman_Wielki

2022-06-10, 14:37
no najlepiej niech debile namiot rozbiją jeszcze

przeraża mnie krótkowzroczność wyprzedzającego i pacana który jechał prawym,
doliczając tatusia i gówniana co powyłazili pooglądać gwiazdy licząc na to że ktoś ich pie**olnie

od początku widać że jakaś p*zda stoi na prawym

żadne tlumacznie nie wchodzi w rachubę że ktoś mnie oślepił na drodze jednokierunkowej czy h*j wie co


Kriski

2022-06-10, 14:41
Hetman_Wielki napisał/a:

no najlepiej niech debile namiot rozbiją jeszcze
przeraża mnie krótkowzroczność wyprzedzającego i pacana który jechał prawym,
doliczając tatusia i gówniana co powyłazili pooglądać gwiazdy licząc na to że ktoś ich pie**olnie
od początku widać że jakaś p*zda stoi na prawym
żadne tlumacznie nie wchodzi w rachubę że ktoś mnie oślepił na drodze jednokierunkowej czy h*j wie co



Ale że co, że jakie gwiazdy?

KRZYSIEKXX

2022-06-10, 16:24
Debil to się zatrzymał na prawym pasie...

zb...........ig

2022-06-10, 16:48
To jakiś zjazd kretynów był? :D

1. Jeden wyprzedza z prawej, mimo, że lewy ma wolny.
2. Inny, zatrzymał się, co prawda na awaryjnym, ale polazł na pas przeznaczony do jazdy.
3. Jeszcze inny zatrzymał się na prawym pasie (ok, być może z powodu 2, ale chyba mógł po prostu ich ominąć z lewej?.).
4. Napie**ala ile wlezie nie trzymając dystansu w wyniku czego musi się w któregoś ze stojących władować.

:idzwch*j: z tym wszystkim!

Teuwil

2022-06-10, 17:43
Ten co stał na prawym pasie, nie stał tam bez powodu, tylko miał jakąś awarię, owszem zawinił bo zabezpieczył się wystawiając trójkąt w odpowiedniej odległości.

Nie wnikając w to kto złamał jakie przepisy, to najbardziej zawinił ten co wyprzedzał, bo to on zasłonił nagrywającemu widoczność i zjechał w ostatniej chwili. Gdyby nie on, to nagrywający z dużo większym wyprzedzeniem by zauważył stojące samochody i mógłby je ominąć.

Yakov

2022-06-10, 17:47
Teuwil napisał/a:


Nie wnikając w to kto złamał jakie przepisy, to najbardziej zawinił ten co wyprzedzał, bo to on zasłonił nagrywającemu widoczność i zjechał w ostatniej chwili. Gdyby nie on, to nagrywający z dużo większym wyprzedzeniem by zauważył stojące samochody i mógłby je ominąć.



Kuźwa, ale bzdety. O zachowaniu bezpiecznej odległości uczyli na kursie czy przespałeś tę lekcję?

Maniecky

2022-06-10, 18:13
Yakov napisał/a:

Kuźwa, ale bzdety. O zachowaniu bezpiecznej odległości uczyli na kursie czy przespałeś tę lekcję?



Zj***nyj jakis jestes? Odleglosc byla zachowana amebo, co najmniej 3 sekundy od wyprzedzajacego pie**olca. Ile ty bys tam chcial tej odleglosci wiecej? Moze mial wychamowac do 40 km/h w dwie sekundy?

ziu

2022-06-10, 18:43
Co wy tutaj pie**olicie w ogóle? Po autobanie to chyba w piździe jeździliście, a @Maniecky dobrze pisze. Zaraz wyjdzie, że na autostradzie trzeba 20 na godzinę jeździć.

Yakov

2022-06-10, 20:57
Maniecky napisał/a:

Zj***nyj jakis jestes? Odleglosc byla zachowana amebo, co najmniej 3 sekundy od wyprzedzajacego pie**olca. Ile ty bys tam chcial tej odleglosci wiecej? Moze mial wychamowac do 40 km/h w dwie sekundy?



No idiota. Jeśli zapieprzali ponad 100 mil na godzinę, to powinno być około 80 jardów w miarę bezpiecznie.

Daamian4

2022-06-10, 22:06
Yakov napisał/a:

No idiota. Jeśli zapieprzali ponad 100 mil na godzinę, to powinno być około 80 jardów w miarę bezpiecznie.



No idiota. Na filmie jest pokazana predkosc 69mph a nie 100 czyli normalna predkosc na 3 pasmowej autostradzie. Pozatym nikt przed nim nie jechal do momentu az gosc mu sie wpier*olil na jego pas. Zamiast normalnie wyprzedzic lewym pasem ktory byl wolny jak wczesniej ktos juz wspomnial. Widze ze malo poruszales sie po mocno zatloczonych autobanach w niemczech czy autostradach w UK ze wypisujesz takie bzdury jak 80 jardow czesto i gesto te dystansy sa duzo mniejsze w praktyce. Nie jestem eskspertem nie wiem czyja to 100% wina ale wydaje mi sie ze najwiekszym debilem jest osoba ktora zostawila auto na pasie zamiast go zepchnac lub zjechac na pas awaryjny.