18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka na koncercie Metalliki

boski_adonis • 2012-01-30, 08:41
Parka na swoim weselu zagrała master of puppets. Spodobało sie chłopakom z metalliki, więc zaprosili nowożeńców na scenę podczas koncertu.

tfojastara

2012-01-30, 09:13
Metalika to ch*j i ciota, tak się k***a zeszmacić. Powinni im odebrać prawa do ich starych piosenek i niech se w p*zdu grajo ten pop-rock. Zresztą i tak metalu powinno się przestawać słuchać w podstawówce, najpóźniej w gimbazie..

~tip.top

2012-01-30, 09:15
Przynajmniej szanują swoich fanów :-)

boski_adonis

2012-01-30, 09:27
tfojastara, a Ty byś sie nie zeszmacił, poprostu chcą dużo zabrabiać...

zonk

2012-01-30, 09:27
tradycyjnie skośnookie wszystko muszą robić lepiej...

Dymekx

2012-01-30, 10:04
@boski_adois ja to nawet bym mógł grać dublera Justina byle tylko sowicie płacili.

~tip.top

2012-01-30, 10:19
Dymekx napisał/a:

@boski_adois ja to nawet bym mógł grać dublera Justina byle tylko sowicie płacili.


Ale z Ciebie materialista ;)

jasiekn

2012-01-30, 12:59
tfojastara napisał/a:

Metalika to ch*j i ciota, tak się k***a zeszmacić. Powinni im odebrać prawa do ich starych piosenek i niech se w p*zdu grajo ten pop-rock. Zresztą i tak metalu powinno się przestawać słuchać w podstawówce, najpóźniej w gimbazie..


Ty jesteś ch*j i ciota.

Roszp

2012-01-30, 13:00
Cała ta rocznica to był zajebisty pomysł. Zrobili tylko jeden rocznicowy koncert, na który zaprosili najbardziej zagorzałych fanów (tak! za darmo) z całego świata. Na samym koncercie byli wszyscy byli członkowie mety (również Dave Mustaine), konkursy typu "jaki to riff", amatorskie kapele na supporcie. A sama Metallica mogła zagrać utwory, których nie grali nigdzie indziej (bo "fani" wolą Enter Sandman czy Master of Puppets).
Kapela, mimo że ostatnimi płytami się nie popisała to moim zdaniem wyszła z zajebistym pomysłem na jubileusz. Wielki szacun za to. Większość tego typu zespołów z okazji takiej rocznicy robi po prostu trasę koncertową i ma wyj***ne na wszystko.

Aphte

2012-01-30, 13:03
Cóż, będą mieli co wspominać.

@tfojastara To, że Ty przestałeś słuchać metalu w podstawówce- Twoja sprawa. Pewnie przerzuciłeś się na jakieś ch*j-wie-co, czyli techno rap lub coś podobnego bo koledzy się śmiali. I bynamniej nie obrażam zwolenników techno, tylko Twoje zachowanie każe mi przypuszczać, że pewnie jesteś jednym z tych, co jak widzą gościa z długimi włosami i w glanach, zaraz krzyczą za nim SZAAATAAAN! ;)

nynek345

2012-01-30, 13:05
Teraz każdy kto zdobędzie jakąś sławę, zeszmacił się? "Metalika to ch*j i ciota" Bo? Jak Ci się nowe albumy nie podobają, to nie słuchaj... Tyle innych zespołów. Sam nie jestem jakimś wielkim fanem metalliki, ale cenie ich za to że nagrali sporo dobrej muzyki. ch*j mnie obchodzi czy teraz nagrywają spokojniejsze rockowe brzmienie, czy mają wystąpić w serialu, bądź innym gównie. Za Kill 'Em All będą dla mnie mieć szacunek zawsze. I ch*j!

Davca

2012-01-30, 13:12
@Up
Za Kill 'Em All, Ride The Lighting, Master of Puppets i AJFA !
I za Burtona :-|

Wszemir

2012-01-30, 13:27
i teraz będą się tu żreć czyja opinia ma większego ku*asa... ech przedszkolaki

Himiteshu

2012-01-30, 13:50
Metallica dalej jest Metallicą ludzie, fakt pod koniec lat 90tych troche nie wiedzieli co grac z tego takie albumy (Load/Reload), pózniejszy tak znienawidzony nie wiem dlaczego St. anger ma jedne z najfajniejszych zagran perkusyjnych wedlug mnie a Death Magnetic to przeciez powrót do korzeni z szybkimi tempami i melodiami na gitarach. Śmieszy mnie juz stwierdzenie " Metallica skonczyla sie na Kill'em all" naprawde, to tak jak mowic ze Iron Maiden skonczyli sie na Iron Maiden xD gdzie dopiero na The number of the beast i Piece of mind ukształtowali swój styl. Aha, płyty Lulu nagrana z Lou Reedem to nie jest ICH płyta, jak sami powiedzieli wiec najpierw poczytajcie przed pisaniem, regularna studyjna jest w drodze. Dziękuję