18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RaScad

2012-05-22, 18:56
Archilus mial rację. W dupie mam jak ona się nazywa i tyle.

pkh

2012-05-22, 19:12
bloodwar napisał/a:

Myslałem że się zrzyga, najbardziej nie lubie jak podbijam do najładniejszej typiarki na imprezie, ściema dobrze idzie, nadajemy na tych samych falach choć może trochę małomówna więc idę jej kupić drina żeby się rozkręciła, wracam patrzę a tu jakieś zarzygane gówno zamiast ślicznej blond-laleczki a jej koleżanka mi mówi, że ona od pół godziny spała i jak się obudziła to się zrzygała



ty to masz życie... nie to co ja, cały czas przed kompem

hi...........be

2012-05-22, 20:34
bloodwar napisał/a:

Myslałem że się zrzyga, najbardziej nie lubie jak podbijam do najładniejszej typiarki na imprezie, ściema dobrze idzie, nadajemy na tych samych falach choć może trochę małomówna więc idę jej kupić drina żeby się rozkręciła, wracam patrzę a tu jakieś zarzygane gówno zamiast ślicznej blond-laleczki a jej koleżanka mi mówi, że ona od pół godziny spała i jak się obudziła to się zrzygała




Mam wrażenie,że opowiadasz nam zdarzenie z ostatniej imprezy

vajron

2012-05-22, 20:43
bloodwar napisał/a:

Myslałem że się zrzyga, najbardziej nie lubie jak podbijam do najładniejszej typiarki na imprezie, ściema dobrze idzie, nadajemy na tych samych falach choć może trochę małomówna więc idę jej kupić drina żeby się rozkręciła, wracam patrzę a tu jakieś zarzygane gówno zamiast ślicznej blond-laleczki a jej koleżanka mi mówi, że ona od pół godziny spała i jak się obudziła to się zrzygała



A u Ciebie w domu jeszcze się okazało, że miała ku*asa i miałeś dzięki temu wspaniałą noc.

Nejm

2012-05-22, 22:13
bloodwar napisał/a:

Myslałem że się zrzyga, najbardziej nie lubie jak podbijam do najładniejszej typiarki na imprezie, ściema dobrze idzie, nadajemy na tych samych falach choć może trochę małomówna więc idę jej kupić drina żeby się rozkręciła, wracam patrzę a tu jakieś zarzygane gówno zamiast ślicznej blond-laleczki a jej koleżanka mi mówi, że ona od pół godziny spała i jak się obudziła to się zrzygała



Alvaro, po prostu nie ''podbijaj'' do najbardziej pijanej laski (prawdopodobnie dlatego, ze u takiej masz najwieksze szanse 8-) ) , a jak juz jestes na tyle zdesperowany to chociaz jej upijaj dalej. ;-)