18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesolidny cygan

MacGyver133 • 2014-10-08, 16:27
oglądać od 3:45
Już od dawna cyganie byli źle postrzegani :D

Voinar

2014-10-08, 21:11
No ja pierdziu, mówią o bitwie pod Warną, lektor jak najbardziej mówi o Władysławie Warneńczyku "król Polski i Węgier", a tymczasem w tle po angielsku cały czas leci jak mantra "the king of Hungary".

No po prostu ręce opadają.

Facet był synem Jagiełły, króla Polski.
Stolicą jego państwa, miejscem gdzie dorastał i skąd sprawowałby rządy był Kraków.

Był on w pierwszej kolejności królem Polski, a nawet jeśli uznać sprawiedliwie że Polska i Węgry były po prostu składowymi jego imperium (to chyba dobre określenie), to wypadałoby zaznaczyć czym on dokładnie rządził.

No ale najwyraźniej tym gnojom przez gardło nie przejdzie że po raz kolejny nasi przodkowie przelewali krew za Europę...


Kiedy byłem w Niemczech, czytałem sobie w kiosku specnumer jakiegoś pisma o Bitwie pod Wiedniem 1683.
Wzmianka o Sobieskim i jego armii miała dosłownie kilka linijek.

W numerze dużo wspaniałych reprodukcji przedstawiających bitwę i wojska, ANI JEDNEJ choćby najmniejszej fotografii armii Rzeczypospolitej (chociażby charakterystycznych husarzy), kompletne zupełne NIC, NUL.


k***iszony jedne, to ma być dokument???
Nauka historii???

Żałosne.

castagir

2014-10-10, 08:48
@up

Jaki z tego wniosek?

j***ć całą Europę i świat!

Dbać tylko o własny kraj, umacniać i wychowywać dzieci na patriotów. Nie ważne co byśmy zrobili dla innych i tak o nas zapomną, albo mało tego odwrócą całkiem fakty i przedstawią nas w czarnym świetle.

j***ć cały zachodni świat! Oby spłonął w islamskim ogniu, bo to im się należy za te wszystkie wieki j***nia nas w dupę.


A co do cyganów. Oni zawsze byli gówno warci.
Człowiek może został stworzony przez Boga lub ewoluował z małpy, lecz oni na pewno powstali z gówna. Co z resztą niezbitymi dowodami na to są ich kolor skóry, oddech i charakter - ale to tylko moja teoria :krejzi: