18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

AgentGrzesiek

2015-06-24, 23:19
Ta reszta którą mamy sobie dopowiedzieć to jest taka, że Korwin miał z Kukim, taka umowę że kto będzie miał mniejsze poparcie ten zrezygnuje z wyborów prezydenckich i przekaże głosy na drugiego.
Korwin miał mniejsze i co?
Pokazał jakąś dyktę, że jak ktos tam wygra w Anglii to on zrezygnuje. Czyli, że ma gdzieś tą umowę.
Więc idź z bogiem i nie pie**ol :-D

sa...........ek

2015-06-25, 00:22
Od zawsze wiedziałem że Janusz Korwin-Mikke to faszysta, i widać to było po dyskryminacji niepełnosprawnych i osób o innej orientacji seksualnej. A do tego jeszcze propagowanie faszyzmu mówiąc " Za Hitlera było lepiej!".

EUROPEJCZYK

2015-06-25, 00:44
sadystycznymirek napisał/a:

" Za Hitlera było lepiej!".



chyba przekręcasz jego słowa bo, korwin mówił że za hitlera były niższe podatki (chyba że oglądałem inny wywiad) ale z resztą się zgadzam, obaj kapitaliści, faszyści i antysemici, a korwin w dodatku żyd

sa...........ek

2015-06-25, 00:48
EUROPEJCZYK napisał/a:



chyba przekręcasz jego słowa bo, korwin mówił że za hitlera były niższe podatki (chyba że oglądałem inny wywiad) ale z resztą się zgadzam, obaj kapitaliści, faszyści i antysemici, a korwin w dodatku żyd


Przepraszam, mówili cały czas o tym, że korwin mówił " za hitlera było lepiej!" że wyobraziłem sobie w głowie jak on to mówi i przez to, to napisałem.

EUROPEJCZYK

2015-06-25, 00:58
sadystycznymirek napisał/a:


Przepraszam, mówili cały czas o tym, że korwin mówił " za hitlera było lepiej!" że wyobraziłem sobie w głowie jak on to mówi i przez to, to napisałem.



to przez tą propagandę w mediach typu podziemna tv
lepiej omijać tego typu kanały szerokim łukiem, bo szerzą one nieprawdę, osobiście polecam czerpać informacje m,in z tvp info

sa...........ek

2015-06-25, 01:37
EUROPEJCZYK napisał/a:



to przez tą propagandę w mediach typu podziemna tv
lepiej omijać tego typu kanały szerokim łukiem, bo szerzą one nieprawdę, osobiście polecam czerpać informacje m,in z tvp info


Z tvp info jak najbardziej!. TVP Info jest publiczne, mówi prawdę, i do tego jest na wysoki poziomie kultury!.

~tip.top

2015-06-25, 10:49
EUROPEJCZYK, sadystycznymirek, usilnie pracujecie na blokadę konta. Skończcie to pie**olenie bo nudne się to już zrobiło.

sa...........ek

2015-06-25, 16:23
tip top
A przepraszam, a co ja takiego robię by na to zasłużyć?, przecież piszę też na inne tematy. Musisz podać jakiś powód zablokowania, bo tak byle jak zablokować, to czysta dyskryminacja, nadająca się na usunięcie cię z stanowiska moderatora tej strony.

AgentGrzesiek

2015-06-26, 08:18
sadystycznymirek napisał/a:

to czysta dyskryminacja



Jakby was nie dyskryminowano to jaki sens by miała wasza walka?
Ciesz się, że tylko tyle, pewnie wiesz co kiedyś robiono z socjalistami? :mrgreen:

sa...........ek

2015-06-26, 17:36
AgentGrzesiek napisał/a:



Jakby was nie dyskryminowano to jaki sens by miała wasza walka?
Ciesz się, że tylko tyle, pewnie wiesz co kiedyś robiono z socjalistami? :mrgreen:


Walka o Socjalizm w Polsce. Taka byłaby nasza walka bez dyskryminacji, choć teraz jest dyskryminacja wciąż o to walczymy.