18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesforny dzieciak walczy o swoje racje.

noVic • 2012-01-15, 16:34
btw. czy to nie ten sam dzieciak, co kiedyś rzucał się na swoim łóżku, jakby dostał padaczki, że mu zabawki zabrali?? Że też go jeszcze karmią.

Akcja do samego końca filmu.
Wcześniej w filmiku jest tylko słychać jak drze ryja na rodziców, i krótkie objaśnienie przez brata, dlaczego to robi.

No...........ck

2012-01-15, 18:41
Może ktoś się orientuje co mu jest i po co jego brat go nagrywa i ośmiesza w internecie?

Hubert0501

2012-01-15, 18:41
"Why are you going so slow?" - To mnie rozwaliło. Czy to nie jest też ten sam koleś, który się wściekł bo rodzice dali mu stary samochód zamiast świetnej fury i później zaczął ten samochód demolować? Parking wygląda podobnie. Drze się, że ma 18 lat ale ja bym mu prędzej dał pokój bez klamek niż samochód.

Farmerx

2012-01-15, 18:42
Ale szacun dla jego brata, za pozytywne nastawienie do życia, zamiast się załamać że ma brata pojeba, to nagrywa filmiki, i nie dośc że się z tego śmieje, to wstawia na neta :D

WhyMe?

2012-01-15, 18:43
Się wk***iał, a zły Amerykanin to głodny Amerykanin, zabrał skutra i do MC :)

lilithangel

2012-01-15, 18:46
ten sam dzieciak zdewastowal swoj prezent, jakiegos starego pickup'a i zostal wywalony za burte z jachtu w innym filmie, oraz w studiu tatuazu. wszystko tu bylo :P jestem maniakiem tej strony. :)

charliegreen

2012-01-15, 18:54
Czytałem gdzieś, że to wszystko jest fakiem, żeby oglądalność wyrobić na youtube. Jakaś ich kuzynka tak mówiła. Osobiście nie widzę nic udawanego.

gumol

2012-01-15, 18:54
młody rozpie**ala system :D wcale się nie dziwię, że hAmeryka uważa się za mocarstwo skoro mieszkają w niej tak zadufani w sobie pajace i popie**oleńcy mający się za bogów/nadludzi...

bonusik, scenka z salonu tatuażu, o której mówiła lilithangel


LICH0

2012-01-15, 18:58
pie**olony rozpuszczony głupek....jak cała Ameryka..... dno! A nie drugi Rzym!

Bembols

2012-01-15, 19:26
Widać, że jakaś bogatsza rodzina. Wyj***na chata, auta. Jak to w Sali samobójców było:
" W DUPIE CI SIĘ POPRZEWRACAŁO! KOLEGO! W DUPIE CI SIĘ POPRZEWRACAŁO, WSZYSTKO OD NAS DOSTAŁEŚ I W DUPIE CI SIĘ POPRZEWRACAŁO"
Cytat doskonale pasuje do filmiku powyżej :) Jakiś total rozpieszczony bachor z niego. Brawa dla brata, że wrzuca to w neta i ma z niego pompe :D Młodszy ale bardziej jary niż ten debil stary^^

Reos

2012-01-15, 19:37
To ten sam koleś co jak dostał na 16 uro stare auto to wpadł w szał? Albo wyzywał kolesia od robienia tatuaży?

Takeda

2012-01-15, 19:41
Haha i jeszcze jako argument przywołuje fakt, ze ma 18 lat. Autopojazd?

A jego brat tylko się cieszy i nagrywa, zamiast wziąć się za przywracanie gnoja do porządku. Cieszę się, że wychowałem swojego brata na normalnego człowieka. Biorąc pod uwagę co się dzisiaj na świecie wyrabia, dobre wychowanie to duży sukces. W głowie się nie mieści...

Feragas

2012-01-15, 19:56
Kiedyś po tego kolesia policja przyjechała :P