18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity magik Jaehoon Lim

as...........90 • 2013-05-31, 19:48
Widziałem różną iluzję, przez magików prostych do magików którzy chcieli być aż zbyt zajebiści i ustawiali sobie ludzi pod występy.
Ale magia którą chciałem wam przedstawić po prostu powoduje, że kopara idzie na sam dół.
Jest naprawdę niesamowity.



Enjoy.

Ps1. Pewnie Kim go uczył od podstaw j***niec :amused:
Ps2. Piosenka - nie wiem jak tego w sumie można nie znać - nazywa się Darude - Sandstorm - tak na wszelki wypadek

as...........90

2013-06-01, 12:10
majk19 napisał/a:

ojapie**ole.... tak przypuszczałem ze to będzie kolejny magiczny gniot ale skusił mnie ten podpis "jest naprawdę niesamowity"
kaszana w ch*j...i ten zachwyt na widowni ojejku jak on to zrobił.... mógł jeszcze więcej tych gołębi poupychać po kieszeniach i gaciach i jednego jeszcze w dupę wsadzić...



pit@ napisał/a:

Ze oślepionymi i ogłuszonymi ptakami to każden potrafi. Złap gołębia w Rynku i poćwicz, zasrańcu.
W Jewropskim Eurolandzie już nie nada takich sztuczek.


rozyk napisał/a:

emagia.org

k***a sory emagia.pl za malolata jeszcze kupilem se "Zestaw lewitujaca husteczka" , podjarany czekam i co k***a , dostalem szpulke sznurka a szerokosci wlosa i plyte na ktorej chlop wklada sobie w ryj jeden koniec w niewidzialny sposob i zgniata kartke papieru i WOW LEWITACJA , nie lubie iluzjonistow bo to co robia to walenie w ch*ja , dziekuje dobranoc



pika napisał/a:

pie**olony zółtek nie maja co jesc to czaruja golebie a potem je jedza tak samo ak szczury i inne badziewia tylko szkoda ze sa tak ch*jowi i se kurczaka nie wyczaruja to żarcia pierodlony niech mi zrobi nowy telefon lepiej



suchy777 napisał/a:

JA pie**ole.. gdzie on jest zajebisty??







facet85

2013-06-01, 12:28
nie mogłem obejrzeć do końca, jak widziałem jego miny to mnie k***ica brała

Myski

2013-06-01, 14:15
Szkoda gołębi, bo jak się pojawiają to jeszcze jest ok, ale ich znikanie "jeżeli ktoś oglądał film Prestiż" to najpewniej nadawałoby się na harda tejże strony.

Stasiu Gąska

2013-06-01, 15:10
dupczan napisał/a:

że niby znikneły z klatki pod koniec tak serio jak klatka sie składa w finale to góra klatki schodzi w dół zgniatając gołębie czyli wychodzi na to że gołąbki są jednorazowego użytku a te bęcwale zapłaciły spory hajs by se obejrzeć jego występ a to zwykłe mordowanie gołębi a prosciej by było je młotkiem poczaskać a nie taką szopke odpie**alać .



pika napisał/a:

pie**olony zółtek nie maja co jesc to czaruja golebie a potem je jedza tak samo ak szczury i inne badziewia tylko szkoda ze sa tak ch*jowi i se kurczaka nie wyczaruja to żarcia pierodlony niech mi zrobi nowy telefon lepiej



Macie, łapcie. Zupełnie, k***a, za darmo:

! ? . , ; : " -

Nie dziękujcie.

Xan666

2013-06-01, 16:26
Nie "magik" a "iluzjonista" :) magik tylko przez okno wyskoczył :D