18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity człowiek - Raper Paweł

Debal • 2013-03-03, 22:14
Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy. Własnego autorstwa piosenkę w stylu hiphopowym wykonał jeden z podopiecznych, Paweł Okipny.


HotSzot

2013-03-03, 23:13
A najfajniejsze ze ten czlowiek pie**oli wasze wypociny, i szydery. On oddaje uklon w strone ludzi ktorzy mu pomagaja, na ktorych mu zalezy i w dupie ma wasze opinie. To jest dla nich. Pozdrawiam. Nawet nie w pelni sprawni, ma wiecej jaj od wiekszosci uzytkownikow Sadistica, nagral, opowiedzial, podziekowal, dziekuje dobranoc.

farah398

2013-03-03, 23:13
PS.
Puknął bym tą blondynkę w panterce :D

swiatek

2013-03-03, 23:15
Chłopak ma talent,proste.Szkoda że w naszym poj***nym kraju większość stwierdzi że to syf a przygłup niech wraca tam skąd przyszedł.Duży browarek za wstawkę i dla rapera.Rapu nie słucham ale od teraz Paweł Okipny to mój ziom:D

Gebofon

2013-03-03, 23:17
Czyli widzę, że jednak do końca nie jesteście tacy pie**olnięci :) ave sadistic

sadolx

2013-03-03, 23:17
Wydaje mi sie, że coponiektórzy są tu debilami. Ten człowiek faktycznie jest niepełnosprawny, ale przynajmniej k***a próbuje coś osiągnąć w swoim życiu, chce go wykorzystać w pełni, mimo, że jest niepełnosprawny. Ciekawe jakbyście Wy byli w takim stanie czy podobnie byście mowili. ch*j Wam na droge, a jego słowa popieram - mam tylko nadzieje, że mowi to faktycznie z serca.

GenerousVitttake

2013-03-03, 23:19
k***a, co tu doceniać? Wygląda to co najmniej żałośnie, a osoba która to nagrała i wrzuciła do neta robi temu człowiekowi po prostu krzywdę.

stery_srh

2013-03-03, 23:20
Bardzo pozytywnie nastawiony do życia koleś. Tak trzymać. :ok:

Te...........ed

2013-03-03, 23:21
k***a... wzruszyłem się :(

SeriousMat

2013-03-03, 23:22
...głupi wyśmieje - mądry zrozumie....

HATERS GONNA HATE - szacun...

bhopp

2013-03-03, 23:29
"Tak bede sie uczyć... aż się naucze" - Nie obrażając nikogo ale wiekszość z nas poddaje się po pierwszej porażce .! Mimo upośledzenia umysłowego ma pasję, cel.! gdzie wiekszość z was najepiej by hejtowała cały portal.

broomer

2013-03-03, 23:30
do konca piosenki prawie sie spakowalem

cwirek1

2013-03-03, 23:32
mega szacunek, az ciary przeszly. jacy ludzie potrafia byc silni i odwazni, a jak pomysle o swoim zyciu to mi wstyd ze takimi pie**olami sie przejmuje na codzien.

stalin_za_mlodu

2013-03-03, 23:34
xXDoggXx napisał/a:

Raczej twój stary sobie powtarza "Jaki ja byłem poj***ny" jak przypomina sobie dzień w którym cię spłodził, a teraz wypie**alaj stalin. Browar za materiał i ch*j w dupę bez smarowania żelem pseudo sadolom bo prawdziwy sadol będzie potrafił docenić i uszanować kolesia.



wiktor4024 napisał/a:


Przez całe życie nie zrobisz nic lepszego. Co do filmiku, szacun.



k***a, jeden z drugim pod ścianę. Już!
Stawiam pytanie: czy koleś nie jest najbardziej zj***nym raperem w Polsce? Jeśli słyszeliście kiedykolwiek kawałek stworzony przez osobę w większym stopniu upośledzoną od tego typa, dajcie linka to powiem o kimś innym, że jest najbardziej zj***nym raperem w Polsce. Nie wiem, k***a, jesteście jakoś z nim związani? Rodzina? A może po prostu wpadł wam w oko, taki wykręcony? Zwyrolami jesteście, k***a?
Weźcie sobie kupcie świńskie mózgi do zżarcia, jeśli nie macie własnych.

ParanoVegasLas

2013-03-03, 23:45
nie jest w pełni sprawny ale lepiej rozumuje niz niejeden człek

pi...........ka

2013-03-03, 23:45
nadal lepsze rymy i flow niz pezet