18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowita reklama gry

Gemmil • 2011-12-23, 21:40
Reklama gry Star Wars-The Old Republic na Times Square

Takewon

2011-12-23, 21:56
Dość ciekawie pokazali panujące lagi w grze.

Adivost0

2011-12-23, 22:10
to nie lagi, to bullet time .

Kodżak

2011-12-23, 22:47
Tyle lat czekałem na tę grę, a to wygląda mi na taki odgrzewany WoW, przyprawiony Star Warsami i nic więcej. Kolejna nudna, głupkowata gra dla dzieciaków...
Polecicie jakieś fajne gry mmo dla trochę starszych graczy, gdzie trzeba pomyśleć, a nie tylko biegać, wbijać lvl i zbierać itemki?

C'est Ca

2011-12-23, 23:01
@up Na ch*j brzęczysz, skoro nawet nie widziałeś nic ? Zapewne tak też rodzice mówili do Ciebie ' tyle miesięcy czekaliśmy na niego, a wygląda, jak odgrzewane gówno przyprawione odbrobina krwią i nic więcej '.

Poczekaj na jakiś może trailer prosty z gry, co ? :) Bo moim zdaniem, to miało na celu TYLKO zachęcenie ludzi. Niz poza tym.

czyhanastrychu

2011-12-23, 23:26
Gierka fajna. Moja subiektywna ocena 8.5/10.
Brakuje troszkę do ideału ale nudę zabija znakomicie.

CzlowiekKupa

2011-12-23, 23:31
@Kodżak
W takim razie MMORPG nie są gatunkiem dla ciebie, we wszystkich sie biega, wbija level i zbiera itemy.
@C'est Ca
Bo gra miala premiere 20 grudnia a mozna bylo grac od 13 grudnia jak sie mialo preorder.

A tak wogóle to gierka fajna, mimo ze nielubie klimatu kosmosu etc. w gierkach ( szczegolnie w mmorpg ) to jednak fajnie sie gra i szczerze polecam. Idealna do zabicia czasu do wyjscia Diablo 3.

Kodżak

2011-12-23, 23:37
C'est Ca napisał/a:

@up Na ch*j brzęczysz, skoro nawet nie widziałeś nic ? Zapewne tak też rodzice mówili do Ciebie ' tyle miesięcy czekaliśmy na niego, a wygląda, jak odgrzewane gówno przyprawione odbrobina krwią i nic więcej '.

Poczekaj na jakiś może trailer prosty z gry, co ? :) Bo moim zdaniem, to miało na celu TYLKO zachęcenie ludzi. Niz poza tym.



Czemu mnie obrażasz? Nie spinaj się tak przed tym monitorem.
Gdybym nie widział trailerów, recenzji etc., to bym się nie wypowiadał. Mam pewien obraz na temat tej gry, co jest chyba oczywiste i można to wydedukować na podstawie mojej wcześniejszej wypowiedzi. Wystarczy odrobina przebłysku myśli w głowie. Po za tym moja wypowiedź nie odnosiła się do powyższego filmiku, ale do gry, którą de facto on reklamuje.

CzlowiekKupa napisał/a:

@Kodżak
W takim razie MMORPG nie są gatunkiem dla ciebie, we wszystkich sie biega, wbija level i zbiera itemy.



Nie we wszystkich. Np. EVE Online, jest chyba trochę inna, ale nie grałem w nią zbyt długo.
Albo inne gry Sandboxowe.

asd1235

2011-12-24, 00:34
widzialem trailery i myslalem ze kupie ta gierke ;) wszystko bylo by ok gdyby nie to ze za gierke na pc trzeba zaplacic 199 czy 299 zl , a nie ktorzy kupili za 499zl ;o i jeszcze do tego 50 zl abonamentu .... makabra

valkyx

2011-12-24, 00:38
i tak nic nie przebije chucka Norrisa reklamujacego wowa

Kodżak

2011-12-24, 00:46
asd1235 napisał/a:

widzialem trailery i myslalem ze kupie ta gierke ;) wszystko bylo by ok gdyby nie to ze za gierke na pc trzeba zaplacic 199 czy 299 zl , a nie ktorzy kupili za 499zl ;o i jeszcze do tego 50 zl abonamentu .... makabra



Grę można pobrać za darmo ze strony producenta, więc tylko pozostaje opłata miesięcznego abonamentu.

TPaury

2011-12-24, 00:57
Całkiem ciekawa inicjatywa. Bardzo fajnie że kupa ludzi wzięła udział. U nas pokradli by miecze i połowe pobili. Szkoda.

CzlowiekKupa

2011-12-24, 01:24
Kodżak napisał/a:



Grę można pobrać za darmo ze strony producenta, więc tylko pozostaje opłata miesięcznego abonamentu.



Trzeba kupic gre zeby założyc konto jak w wiekszosci przypadków mmo z abonamentem.

Adiro

2011-12-24, 02:37
E tam, poczekamy sobie na prywatne servery. :D

Cruciator

2011-12-24, 05:16
@Kodżak, @CzlowiekKupa
Panowie, po co ten kwas, po co te emocje - święta idą. Przytulcie się, dajcie sobie buzi, klapsa w pupę i załóżcie tradycyjne świąteczne maseczki fałszu i obłudy jak na prawdziwych Polaków - katolików przystało.
Z Panem Bogiem.