18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowita opowieść Australijskiego magika

ALONEinHOME • 2013-03-10, 22:06
Australijski magik opowiada u Elen ciekawą historyjkę


ps. jeżeli jesteś z gimbazy albo uczysz się nie niemieckiego nawet nie musisz włączać tego filmu.

Proximate

2013-03-11, 08:13
@james91

Kard? Ja pie**olę..


Co do filmiku koleś chce, żeby Ellen przełożyła karty potem przekłada je z powrotem, bo ma to wcześniej ułożone, proste.. Trochę wprawy i gotowe, ale widownia zachwycona k***a nie wiem czym.

Myski

2013-03-11, 08:19
Wszystko kwestia odpowiedniego tasowania moim zdaniem. Karty wstępnie ułożone, rozłożył na początku dla sprawdzenia, od 11 s fajny sposób niby tasowanie ale nie składa kart między siebie tylko prawie składa i od razu rozdziela na dwie (te same co wcześniej grupy). W 22 s zostawia jedną kartę celowo, żeby mieć orientację gdzie przełożyła Ellen. W 27 s bezczelnie przegląda kolejność i poprawia układ. Czyli po ch*j tasował. 34 s ostatnie tasowanie odpowiednie ułożenie kart i Ellen weźmie przełoży taką ilość jaką on chce. Jak by chciała go wk***ić to by wzięła kilka z góry a nie mniej więcej połowę.

master2711

2013-03-11, 09:45
@Myski
Wyprzedziłeś mnie o pół godziny :D Ale dokładnie tak robił, mało tego, jak zaczął opowiadać historię to przeglądał karty które trzyma w ręce (1:20 dobrze widać siódemkę). Stawia talię w ręce pionowo i podgląda kilka kart, potem je segreguje tak by podglądnięte karty wylądowały na górze i opowiada historyjkę dalej - jestem dupa w tłumaczeniu, więc lepiej jak sami się przyjrzycie :)

Pegasi

2013-03-11, 11:20
czemu na tym portalu są wstawiane takie filmy? to już każdy musi znać angielski? wk***ia mnie jak ktoś jeździ po innych bo nie zna anglika. W takim razie wstawiajmy też materiały po chińsku, arabsku. Jak dla mnie materiał do wyj***nia.

Johny

2013-03-11, 14:29
Akurat bez znaczenia gdzie by przełożyła te karty, on by znowu przełożył parę razy i by miał swoje ustawienie. Tutaj trochę zj***ł, bo musiał zajrzeć w karty żeby przełożyć. Ma też gdzieś na necie inne filmiki, gdzie mu to lepiej i wiarygodniej wyszło.
I gdzie tam widzicie, żeby zaglądał w karty specjalnie przyrozkładaniu? To przy tej sztuczce akurat w ogóle nie jest potrzebne o ile masz w niej wprawę i zrobisz wszystko wcześniej dobrze.
Poza tym ciekawe czy byście wszystko tak zauważyli gdybyście widzieli to na żywo tylko raz... Dobra sztuczka, sam jeszcze nie wypróbowałem ale daje fajny efekt.

xawery666

2013-03-12, 00:20
Sztuczka zajebista, juz to gdzies widzialem, ale australisjki jest poj***ny -.-'