18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowita historia

LisekChytrusek • 2012-04-12, 16:14
Caine ma 9 lat, przez całe wakacje pomagał ojcu w pracy w warsztacie sprzedając używane części samochodowe na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia postanowił w kąciku warsztatu założyć salon gier. Każdą poszczególną grę zaprojektował a następnie zbudował sam. Wszystkich klientów warsztatu, zapraszał do grania w jego gry. Pomimo ciekawej oferty ( 4 gry – 1$, 500 gier – 2$ ) mało kto chciał się skusić. Wszystko zmieniło się jednego dnia, gdy pewien mężczyzna szukając części do swojego samochodu, z ciekawości zajrzał do chłopca. Zaciekawiony jego przedsięwzięciem, w porozumieniu z ojcem Caine’a umieścił historie o nim i jego salonie w internecie, i postanowił zorganizować niespodziankę.

Wiadomość w internecie rozprzestrzeniła się natychmiastowo,, pewnego dnia ponad setka ludzi zjawiła się pod warsztatem by zaskoczyć chłopca i pograć w jego gry. Caine stwierdził potem, że był to najlepszy dzień w jego życiu.

Po tym wydarzeniu powstała strona internetowa i wyżej zamieszczony film dokumentalny. Zaczęto również zbierać pieniądze by zapewnić chłopcu możliwość pójścia na studia, co nie udało się wcześniej żadnemu z członków jego rodziny. Do tej pory zebrano już ponad 80 tysięcy dolarów, i wydaje się, że cel który sobie postanowiono ( 100 tys. ) zostanie niedługo zrealizowany. Zapewni to Caine’owi możliwość nauki i dalszego rozwijania swojej pasji.



p.s osobiście to jestem w szoku że 9 latek zrobił taką furore, oczywiście pozytywnie i życzę młodemu dalszych sukcesów!

Suq-Madiq

2012-04-12, 17:08
Nawet polski akcent jest ;)

pakicito

2012-04-12, 17:20
dobry jest, ciekawe czy ma tomb raidera

PrezesTegoBurdelu

2012-04-12, 18:03
Życzę temu dzieciakowi i temu typowi który wrzucił to w internet jak najlepiej.

Salceson

2012-04-12, 18:12
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Życzę temu dzieciakowi i temu typowi który wrzucił to w internet jak najlepiej.



nie wiedzieć czemu Twój nick w zestawieniu z tekstem twojego komentarza mnie trochę śmieszy :)

Ja...........ro

2012-04-12, 19:51
Wiem, wyjdę na leniwą p*zdę, ale co tam:
Można prosić o podanie fragmentu prezentującego, jak owe gry wyglądają w praktyce?
Mam ch*jowy net w pracy i nie mam siły oglądać całości... A i tak w pracy nie mam dźwięku .

Vexille

2012-04-12, 20:34
W Polsce by nie wyszło. Co z tego że ma 9 lat, jak nie opłacił dochodówki oraz nie ma kasy fiskalnej? Nie wspomniawszy już ubezpieczeniu salonu gier. Bardzo ciekawy pomysł i w sumie raduje mnie fakt że mu się udało :amused:

Curtis

2012-04-12, 20:44
Zanim pójdzie na te studia to wszystko przepie**oli na gry

moonmaker05

2012-04-13, 06:53
wiele dzieci ma wiele swietnych pomyslow ale nie ma jak ich zrealizowac

rockface123

2012-04-13, 06:58
dokładnie jako dziecko chciałem zostać marynarzem teraz pływam po oceanach ludzkiej głupoty

=CAMEL=

2012-04-13, 07:36
Siedzimy przed kompami a chłop grubo ponad połowę młodszy ode mnie wyj***ł dila na 100.000$... Ide się powiesić-nara

PrezesTegoBurdelu

2012-04-13, 08:04
Salceson napisał/a:

nie wiedzieć czemu Twój nick w zestawieniu z tekstem twojego komentarza mnie trochę śmieszy



jedyny który zrozumiał przesłanie.

Pykac

2012-04-13, 08:10
k***a a ja głupi jabłka sprzedawałem, jak tu można było na kartonie kokosy zarobić.

bullet090

2012-04-13, 08:38
Hance pewnie by biznes nie pyknoł

Wstalodziany

2012-04-13, 09:20
Sprytny chłopak, ale nie ma co się dziewić -syn prezesa.