18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieodmiennie jak zawsze allah akbar...

Halman • 2023-05-16, 06:56

arab myślał że to jak wielbłąd ale uzdy nie znalazł..

ko...........o7

2023-05-16, 18:24
Cwaniaczek sp***olił na prawy pas. Ich też chyba uczą "wal w osobówkę".

to...........10

2023-05-16, 18:47
picolo napisał/a:

To w Niemczech?



Nie, w twoich urojeniach :D

~Velture

2023-05-16, 19:54
Pepewatch napisał/a:

Akurat w tym przypadku kiedy korek kończył się tuż za zakrętem w tunelu to nie byłby taki głupi pomysł. Ja bym tak zrobił, ewentualnie wyszedłbym z samochodu i podszedł te 100-150m do przodu, zwłaszcza w kraju gdzie brak sprawnych hamulców w ciężarówkach to bardziej standard niż wyjątek



Żeby tylko istniało takie urządzenie które może to zrobić... najlepiej odblaskowe... w oczojebnym kolorze... i żeby się dało postawić na drodze...

Żeby tylko coś takiego istniało.

Zgniłek3

2023-05-16, 20:57
Z autobusem arabów zdradziła go... :mrgreen:

Henboh

2023-05-16, 22:52
VeIture napisał/a:

Ty tak serio murzynu?
Jak na drodze jest korek to twoim zdaniem powinno sie k***a wysiadać i lecieć z buta do tyłu aby ostrzegać jadące samochody machając rękami/szmatami?



Ty tak na serio kuternogo? Stoisz 10m za zakrętem, w tunelu. I tak nie masz gdzie uciekać, lepiej się po dupie drapać, wzywając jakiegoś bożka.

VeIture napisał/a:

Żeby tylko istniało takie urządzenie które może to zrobić... najlepiej odblaskowe... w oczojebnym kolorze... i żeby się dało postawić na drodze...
Żeby tylko coś takiego istniało.



I żeby samo się postawiło, żebyś kikuta nie musiał męczyć i się samemu narażać.

Na ch*j Ci k***a trójkąt, jak cała droga stoi, a ominąć nie ma jak. Postawisz trójkąt, a za 30s korek będzie 100m za Twoim trójkątem się kończyć.

Oni nie stoją na jednym pasie autostrady, podczas gdy ruch trwa w najlepsze, Tu chodzi tylko i wyłącznie o ten newralgiczny fragment i tylko w tym momencie. Jak kolejne auta już staną za zakrętem, będziesz mógł sobie z powrotem do modłów wrócić.

Nie chce Ci się ruszać dupska, to wrzuć wsteczny i cofnij się za zakręt. Wtedy nawet jak już coś Ci w dupę wjedzie, to przynajmniej nie wprasuje Cię w następne auto.

Pomyśl czasem zanim coś pie**olniesz.

mazga50

2023-05-17, 04:31
aleextra napisał/a:

A potem jak już ruszą, zrobisz własny korek wracając 150m wstecz do pustego auta? Nie rozumiem tej logiki... Przed innym idiotą na drodze nie zawsze da się obronić.



To nie był korek, który "zaraz ruszy". A teraz tym bardziej żadne "zaraz" nie wchodzi w grę.

dOpieca

2023-05-17, 10:21
mam nadzieje ze ich woda chlopakow nie zaleje

Petebb

2023-05-17, 20:18
TO juz k***a lepiej sie cofnac wiem ze nie wolno w tunelu ale k***a na tym zakrecie to osobowka mogla sobie na szybko cofnac i awaryjki.. Ale byl nie bylo tak zacnego materialu

JohnyByrd

2023-05-18, 20:48
Mariusz napisał/a:

Mam nadzieję że ludzi w tych autach nie było. Z ciapuchami h*j, trudno. Allah tak chciał.



A kozy? Nikt o kozach nie pomyślał, ile ich tam mogło ucierpieć :-(