18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nienawiść wobec Polaków w niemczech

Caban1908 • 2013-05-06, 04:33
Na początku dodam, iż ten tekst został skopiowany z profilu na FB, mianowicie: Polska Rewolucja Narodowa, i co za tym idzie autor tego profilu opisał jedynie problem Polaków w niemczech, jednakże takie grupy (etniczne/religijne?) jak żydki i brudasy też mają podobny problem o czym można się dowiedzieć z poniższego artykułu:
LINK

Badenii Wirtembergii, w tym południowym landzie ponownie działa tajna organizacja rasistowska Ku-Klux-Klan.
Niemcy mają problem z rasizmem. Celem ataków padają Polacy.
Ostatnie informacje nadchodzące z Badenii Wirtembergii dowodzą, że to nie jest zwykły deficyt demokracji, raczej już należałoby mówić o odradzającym się niemieckim rasizmie. Najpierw dowiadujemy się, że przez 10 lat pod bokiem służb na terytorium Niemiec działała grupa neonazistów zrzeszona w Narodowosocjalistycznym Podziemiu (NSU), która dopuściła się minimum 10 mordów na cudzoziemcach. Wczoraj podano kolejną wstrząsającą wiadomość, mianowicie na południu Niemiec w miejscowości Schwaebische Hall odrodziła się tajna organizacja rasistowska Ku-Klux-Klan. Informacje te potwierdził szef LKA w Badenii Wirtembergii Dieter Schneider, który ponadto ujawnił, że dwóch lokalnych policjantów było członkami tej rasistowskiej grupy przez ponad 10 lat. Media niemieckie komentując to zjawisko zauważają, że w Niemczech działalność Ku-Klux-Klanu nie jest zabroniona.

Polacy często są celem rasistów.
Inicjatywę Kongresu Polonii popierają także inne polskie organizacje. Członek zarządu Związku Polaków w Niemczech spod znaku Rodła, Józef Malinowski w rozmowie z "Gazetą Polską Codziennie" przypomniał, że polscy obywatele szczególnie we wschodnich landach są często celem ataków ze strony tamtejszych neonazistów. Przekonali się o tym Polacy w Brandenburgii i Meklemburgii Przedmurzu podczas kampanii wyborczej, kiedy to partia NPD wywiesiła plakaty, na których wprost wzywała do zatrzymania inwazji Polaków na Niemcy. Kilka lat temu w przygranicznym Loecknitz zniszczono 9 samochodów z polskimi rejestracjami, dochodziło także do pobić Polaków. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że wschodnie landy są enklawą dla neonazistów i innych grup, dla których ksenofobia i rasizm są podstawową pożywką gwarantującą ich istnienie. Narodowo Demokratyczna Partia Niemiec (NPD) od lat straszy polskimi złodziejami, polskimi robotnikami, którzy jakoby ograbiają z pracy niemieckich obywateli i dlatego ponad 70 proc. Niemców mieszkających przy granicy niemiecko-polskiej jest zdania, że granica z Polską powinna być bardziej strzeżona, lub wręcz zamknięta.

seattle

2013-05-06, 06:16
ja mimo wszystko im się nie dziwie, gdyby Polska była krajem takiego dobrobytu jak Niemcy i gdyby do nas zwaliła się rzesza brudasów, turasów i innych którzy zaczęliby stawiać mi pod oknami meczety, kradli chlali i robili syf na ulicach itp też by mi to nie pasowało i starałbym się ich wypie**olić w p*zdu

Steven

2013-05-06, 06:20
Nie wiem czy ktoś zauważył ale najgorszym kurestwem ostatnich stu lat byli niemcy.

kucma19

2013-05-06, 07:02
@UP

To chyba ty nie zauwazyles ze nagorszym kurestwem byli ruscy

ZQooS

2013-05-06, 07:29
Mieszkam w Löcknitz(Loecknitz), akty "wandalizmu" są na porządku dziennym. A co do zamkniętej granicy to sranie w banie, szwaby jezdza kupowac do Szczecina wszystko.Zaraz za granica jest bazar, w Szczecinie multum galerii.

Raczu2012

2013-05-06, 07:58
W Szczecinie "multum' galerii hahahahahaahaha. 2 galerie to multum, to jak nazwiesz 20 w jednym miescie ?
pie**olenie, ze tylko Polakom sie dostaje. Kazda nacja obrywa, Polacy czesto sami prowokuja do zadym, czy rasistowskich zaczepek :)

Un_Nem

2013-05-06, 08:03
dziwi was to?
a nienawisc niemcow w polsce?
tu jeszcze bardziej sie ich gnoi dlatego nie przyjezdzaja.

na piekary sl przyjezdzalo kilka szwabow co roku po 2/3 razy.
jeden byl gruby i sie przechwalal to dostal nawet ode mnie z buta.
inni byli spoko grali z nami w pilke ale i tak i tak dostali za glupi akcent.

CzaszekGocz

2013-05-06, 09:05
Po pierwsze to nie ma już czegoś takiego jak KKK, teraz to sobie mogą nazywać te popierdółki tak samo, ale to nie jest ta sama organizacja :D
Po drugie to co w tym dziwnego? Jak do nas zjechała by liczna grupa zza wschodniej granicy, zabrała wuchte miejsc pracy, kradła i wszczynała zadymy to też byśmy się wk***ili (nie, nie mam tu na myśli wszystkich polskich emigrantów u szwabów, ale jednego matoła zobaczą i stereotyp się podświadomie zrodzi).
No, coś w tym jest, bo gdzieś przeczytałem, że po turasach to drugie miejsce mamy, a jako 'imigranci zarobkowi' to pierwsze, więc trudno żeby nas nie zauważono. Liczą nas już w milionach, a nie tysiącach, więc takie tam parę pobić to tak to nagłaśniają, bo nie mają o czym gadać.
Moim zdaniem robią z igły widły. Tyle.

straatveger

2013-05-06, 10:58
Prawda jest taka, że nikt was tam siłą nie trzyma w każdym momencie możecie wrócić swoim upragnionym VW II na kołach do polski, gdzie czekają wysokie zarobki i emerytury.

Un_Nem napisał/a:

a nienawisc niemcow w polsce?
tu jeszcze bardziej sie ich gnoi dlatego nie przyjezdzaja.


Nie przyjeżdzają bo nie ma po co, czy ty marzysz o wyjeździe do kambodżańskiej malarycznej wioski ?

Jedynym Niemcem, który przekroczył polską granicę był Stefan Muller, gdzie spełniał się w aktorstwie i każdy go lubił. Warto zaznaczyć, że człowiek ten grał Bogatego Niemiekiego Bauera w M jak Miłość, odmówił natomiast ról kmicica w potopie, Lecha Wałęsy oraz Józefa Piłsudskiego.
:roll:

Steven

2013-05-06, 11:23
kucma19 napisał/a:

@UP

To chyba ty nie zauwazyles ze nagorszym kurestwem byli ruscy



Nie mogę się z Tobą po części nie zgodzć ale to nie przez nich moja babcia musiała się chować z dwoma ciotkami pod mostem jak banda upa plądrowała wioskę i nie przez nich mój dziadek musiał na sk***ysynów polować po lasach chociaż później przez ruskich w kicu wylądował jak już niemiec w p*zdę dostał a ruski to wykorzystał.

Lololoney

2013-05-06, 11:52
caban1908 napisał/a:

dopuściła się minimum 10 mordów na cudzoziemcach


Minimum...
No właśnie i to mnie bawi, bo ja jak żyję nie słyszałem o morderstwach na tle rasowym, czy narodowościowym w Polsce, a już na pewno nie w ostatnich kilkunastu latach (jeśli nawet, to są to pojedyncze przypadki,którymi nikt się nie szczyci), ale to Polska jest przedstawiana jako kraj skrajnie rasistowski z którego "możesz wrócić w trumnie"...

Un_Nem

2013-05-06, 12:47
@straatveger
ale ja nie mowie ze na stale.
kiedys tu jezdzily ciule na zwiad.
zobaczyc jak tu jest i posiedziec na swieta a teraz juz nie jezdza.

ZQooS

2013-05-06, 15:13
Raczu2012 napisał/a:

W Szczecinie "multum' galerii hahahahahaahaha. 2 galerie to multum, to jak nazwiesz 20 w jednym miescie ?
pie**olenie, ze tylko Polakom sie dostaje. Kazda nacja obrywa, Polacy czesto sami prowokuja do zadym, czy rasistowskich zaczepek :)



Może tak, multum w stosunku do pobliskich miasteczek. Zapewniam Cie, ze tych galerii jest wiecej niz 2, co nie zmienia faktu, ze Szczecin to dno i 3 metry mułu :D

Co do zabierania pracy, w tych rejonach które wymienili, nie ma roboty dla typowego Niemca - małe zarobki, dość daleko od domu.

Brandolf

2013-05-06, 15:20
To samo polacy robią tutaj w kraju, ale jak coś złego spotyka polaka to już nie jest ok.

Steven

2013-05-06, 16:53
straatveger napisał/a:

Prawda jest taka, że nikt was tam siłą nie trzyma w każdym momencie możecie wrócić swoim upragnionym VW II na kołach do polski, gdzie czekają wysokie zarobki i emerytury.


Nie przyjeżdzają bo nie ma po co, czy ty marzysz o wyjeździe do kambodżańskiej malarycznej wioski ?

Jedynym Niemcem, który przekroczył polską granicę był Stefan Muller, gdzie spełniał się w aktorstwie i każdy go lubił. Warto zaznaczyć, że człowiek ten grał Bogatego Niemiekiego Bauera w M jak Miłość, odmówił natomiast ról kmicica w potopie, Lecha Wałęsy oraz Józefa Piłsudskiego.
:roll:


A gdzie mieszkasz?