18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nienawiść do policji

Je...........ik • 2020-10-17, 11:36
Gość z nienawiści do policji w Seattle atakuje policjanta płonącym kijem, podpala pojazd pochodnią później zostaje postrzelony


Pralpunkt

2020-10-17, 12:10
Gościu z pochodnia szedł zabić smoka a mu debil przeszkodził

Payan

2020-10-17, 12:25
Mógł go na maskę brać, ale postrzelenie też spoko.

borelli

2020-10-17, 12:57
U nas policja też powinna częściej sięgać po broń, wtedy te wszystkie sebiksy by się nie napinały gdy jednego z nich aresztują.

Jokerd

2020-10-17, 14:10
I to jest przedstawiciel JP, a nie jakies polskie "jebac psy" i potem placz

Umiem_modować

2020-10-17, 14:12
borelli napisał/a:

U nas policja też powinna częściej sięgać po broń, wtedy te wszystkie sebiksy by się nie napinały gdy jednego z nich aresztują.



Biorąc pod uwagę, że policja nie służy obywatelom, a obcej agenturze, to moze odrazu zaprośmy tutaj armię UE, co by nie miała skrupułów przed zastrzeleniem jakiegoś tam polaka.

PS
Chociaż moze lepiej nie, bo dla nich twoje życie będzi ewarte tyle co sebixa dla ciebie.

MaxLosI

2020-10-17, 16:18
Musieli dostać jakąś tanią serie szyb przednich. Ostatnio często trafiam na filmy w których policja strzela przez przednią szybę :) Podoba mi się to.

Jokerd

2020-10-17, 23:37
Umiem_modować napisał/a:

Biorąc pod uwagę, że policja nie służy obywatelom, a obcej agenturze, to moze odrazu zaprośmy tutaj armię UE, co by nie miała skrupułów przed zastrzeleniem jakiegoś tam polaka.
PS
Chociaż moze lepiej nie, bo dla nich twoje życie będzi ewarte tyle co sebixa dla ciebie.



Jakiej obcej agenturze? Możesz rozwinąc temat?

NikoWest

2020-10-18, 14:18
Przecież ten policjant to kretyn.
Rozpie**olił auto i użył broni w sytuacji, gdzie mógł zamknąć okno i spokojnie wycofać by użyć tasera.
Istne eldorado w pracy

StereoTyp

2020-10-18, 16:31
Policja w USA ma przej***ne od czasów BLM - wszystkie lewackie ruchy i media typu CNN tak napiętnowały nienawiść wobec policji, że w niektórych przypadkach nawet po służbie są piętnowani.
Czytałem ostatnio o gliniarzu, który stracił paru znajomych, bo "jest białym policjantem". Amerykanie mają napie**olone w mózgach - jak słucham jakie mądrości te debile mi nieraz w pracy opowiadają, to ja się zastanawiam po ch*j oni studiują. Myślicie że Polacy mają naj***ne w głowach przez media? Zapraszam do USA