18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemożliwe nie istnieje!

Pothead • 2012-05-21, 19:53
Słońce Peru ma inne zdanie. 8-)


BongMan

2012-05-21, 23:36
"Jak coś jest niemożliwe, to jest niemożliwe i ch*j!"
BongMan

camperboy

2012-05-21, 23:57
Zauważyliście, że wszyscy wielcy tego świata to byli mężczyźni Najwięksi naukowcy, odkrywcy, podróżnicy, budowniczy to faceci, rzadko kobieta.....

hepo

2012-05-21, 23:59
k***a, nie mogę patrzeć na ten pysk Tuska. Nie da się wytrzymać...

Irenvelle

2012-05-22, 00:43
Ok, jak już tak gloryfikujesz postacie i ich sentencje to moze bys dodał, ze henry ford wspieral ruchy nacjonalistyczne w stanach, a wrecz faszystowskie(tez nie moglem uwierzyc)
-Dan Brown to żaden autorytet, to koles ktory pisze ksiazki o potomku jezusa, pozdrawiam.
-Albert Einstein byl niewatpliwie geniuszem i rzeczywiscie tu nie mam zadnego argumentu.Chociaz w sumie, byl zydem, ktorych w sumie teraz lud PiSu aka tu jest polska uzywa jako sterujących naszym rządem!
-Napoleon to oszalały megaloman, dokladnie tak jak hilter w furii i chcwiwosci poslal miliony ludzi w blota Rosji, gdzie wojska umieraly na mroz i choroby jak pionki.Zajebisty autorytet.
-Chinskie przyslowie?k***a, to kraj absolutnie komunistyczny i wcale nie watpie ze tak NIEMOZLIWE staje sie tam MOZLIWE.

303

2012-05-22, 08:42
A niech ktoś spróbuje trzasnąć obrotowymi drzwiami :D

Yq...........ll

2012-05-22, 09:26
@up
masz jak tak bardzo chcesz

Coliber

2012-05-22, 09:41
Irenvelle napisał/a:

Ok, jak już tak gloryfikujesz postacie i ich sentencje to moze bys dodał, ze henry ford wspieral ruchy nacjonalistyczne w stanach, a wrecz faszystowskie(tez nie moglem uwierzyc)
-Dan Brown to żaden autorytet, to koles ktory pisze ksiazki o potomku jezusa, pozdrawiam.
-Albert Einstein byl niewatpliwie geniuszem i rzeczywiscie tu nie mam zadnego argumentu.Chociaz w sumie, byl zydem, ktorych w sumie teraz lud PiSu aka tu jest polska uzywa jako sterujących naszym rządem!
-Napoleon to oszalały megaloman, dokladnie tak jak hilter w furii i chcwiwosci poslal miliony ludzi w blota Rosji, gdzie wojska umieraly na mroz i choroby jak pionki.Zajebisty autorytet.
-Chinskie przyslowie?k***a, to kraj absolutnie komunistyczny i wcale nie watpie ze tak NIEMOZLIWE staje sie tam MOZLIWE.



Od końca.

Większość Chińskich przysłów jest bardzo stara, część pochodzi z czasów kiedy komunizm nie istniał.

Może. Ale był (podobnie jak Hitler) strategicznym geniuszem. Popatrz na to co osiągnął, a nie jak to osiągnął. Środki nie są ważne dopóki prowadzą do celu, historię piszą zwycięzcy.

Dlaczego łączysz Einsteina i obecną sytuację polityczną Polski?
Einstein był wielkim naukowcem i tyle.

Autorytet to pojęcie względne. Dan Brown może być autorytetem ponieważ odniósł ogromny sukces. Nieważne jak.

Co z tego że Ford wspierał ruchy faszystowskie? Jego Ford Motor Company ma już ponad 109 lat i wciąż nieźle sobie radzi.

morinho

2012-05-22, 10:09
Dobrze, chciałbym żeby mój dziadek znowu żył. Czy Dan Brown może fizycznie przywrócić go do życia?

Gienek2

2012-05-22, 12:21
hehehhe trafne porównanie z sekalem, też jeżdził i grabił

Lensen

2012-05-22, 13:33
@Coliber

Wszystko świetnie tyle, że przyczepię się do Hitlera. Był świetnym politykiem ale strategiem to on był z dupy i do dupy. Gdyby nie Hitler to możliwe, że my jak i połowa świata mówiłaby po niemiecku. Jeśli lubisz to poczytaj o geniuszach takich jak Manstein, Guderian, Rommel, Rundstedt itd. Pozdrawiam ;)

Coliber

2012-05-22, 16:26
Lensen napisał/a:

@Coliber

Wszystko świetnie tyle, że przyczepię się do Hitlera. Był świetnym politykiem ale strategiem to on był z dupy i do dupy. Gdyby nie Hitler to możliwe, że my jak i połowa świata mówiłaby po niemiecku. Jeśli lubisz to poczytaj o geniuszach takich jak Manstein, Guderian, Rommel, Rundstedt itd. Pozdrawiam ;)


Pojęcie strateg nie odnosi się wyłącznie do wojskowości.
Również pozdrawiam.

morinho napisał/a:

Dobrze, chciałbym żeby mój dziadek znowu żył. Czy Dan Brown może fizycznie przywrócić go do życia?


Co Ty pie**olisz?

specodhec341

2012-05-22, 19:24
Wszystko jest możliwe? To powiedz "P" z otwartymi ustami!

kotorminator

2012-05-22, 20:12
Tak k***a, Tusk taki , Tusk sraki... a ja się pytam- kto w takim razie głosował k***a na PO?

djhexe

2012-05-24, 00:58
specodhec341 napisał/a:

Wszystko jest możliwe? To powiedz "P" z otwartymi ustami!



instrukcja:
-otwierasz usta
-formujesz je w taki sposób by językiem uszczelnić otwór
-stwarzasz ciśnienie by powietrze znajdujące się w ustach "wystrzeliło"
-wychodzi "P"