18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemka przeciwstawia się islamowi

sauerps • 2013-06-02, 02:51
Jak w tytule.. jedna odważna babeczka z Frankfurtu wk***iła się i powiedziała co myśli. Oglądajcie i uczcie się, bo te ch*je są coraz bliżej

Mentorstajl

2013-06-02, 09:43
Szkoda baby,bo więcej poparcia miała by na sadisticu niż w jej własnym kraju...

Tco

2013-06-02, 09:51
Mysz_Kamiki , zamknij paszcze dziecko , sprytny inaczej gimbus .

Reakcja tej kobiety jak najbardziej wzorowa , szkoda tylko ze ona jako jedyna zareagowala w taki wlasnie sposob . Niemiaszki powoli otwieraja oczy , ale moim zdaniem jest juz za puzno . Ciapate gowno zalalo ten kraj , i zamiast dopasowac sie do kultury kraju w ktorym jest sie gosciem , dopasowywuja ten kraj pod siebie . Na dno ciagnie ich poprawnosc polityczna i wszedobylska w miedzy czasie juz chorobliwa tolerancja , a tutaj nie ma juz miejsca na te dwie rzeczy . Si vis pacem, para bellum .

artur_sz13

2013-06-02, 09:55
Ale z drugiej strony nie ma drugiego oprócz Niemiec który w przeszłości poradził sobie z tak licznym przeciwnikiem we własnym kraju więc mają szansę ;)

Swoją drogą ci wszyscy emeryci którzy byli w hitlerjugend i coś im z tej ideologii zostało powinni chwytać za broń i robić porządek. Dużo życia im nie zostało niejednego żyda mają na sumieniu... A dziadki tych co przeszli na islam to im powinni robić islamskie "zabójstwo honorowe" :P

No...........ic

2013-06-02, 10:05
przynajmniej policja nie aresztowała jej jak w UK

Se...........xe

2013-06-02, 10:19
Hitler jak to widzi ile kozojebów ma w kraju to się w grobie przewraca. :-(

ellsworth

2013-06-02, 10:21
Dobrze im tak. Po latach się zemściła na nich ta ich 'aryjskość'. Mam nadzieję, że Turcy niedługo zaczną zamykać niemców w gettach.

Simon2020

2013-06-02, 10:27
k***a juz myslalem ze bede na sadisticu.. wczoraj tez we Frankfurcie jedna pijana niemka siedziala na przystanku i cisnela po muslimach stojacych obok, i mowila ostro ze w dupie ma ich multikulti i bedzie powtoreczka z II WS.. a moglem k***a nagrywac..

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 10:37
sauerps napisał/a:



wypowiedz się jeszcze raz jak już amfetamina przestanie działać 8-)



Wolno Tomku w swoim domku.

Czyż nie? :roll:

prawica - zachwyca :lol: - amfetaminy nie próbowałem - ponoć pytong odmawia posłuszeństwa :-|

a ja nadal nie jestem w stanie skumać Waszej nienawiści "przedmonitorowej" haha - większość z Was to pie**olone buractwo. Rozumiem - jesteście imigrantami w Wielkiej Brytanii - plucie na muzułmanów przedewszystkim ale wpajanie nienawiści dla pie**olonej gimbusiarni? To chyba nie jest do końca dobry pomysł... Zresztą - co ja pie**olę, w Polsce teraz jest modne hejtowanie wszystkiego co popadnie. Mentalność Polaka to jest skrajna głupota zmieszana z głupotą(!). Przepraszam, że Was obrażam - jednak niektórzy potraktują to jako komplement.

Pozdrawiam :lodowka:

Jeszcze podziękujecie Żydom jak wam kopsną kilka zeta za zapie**alanie w polu - Polacy się do tego nadają. ELO!

Irdo38

2013-06-02, 10:42
Gdyby Hitler żył to ciapatych by już na świecie nie było

smyndryl

2013-06-02, 10:54
Który to Frankfurt?

larrisa

2013-06-02, 10:55
babsko nabuzowane nienawiścią przedmonitorową, wytyka innym nienawiść przedmonitorową. nie wierzę :_D :krejzi:

Suub

2013-06-02, 10:57
Druga strona komentarzy, czyli nikt k***a nie przeczyta, ale ch*j tam wypowiem się.

Jebie mnie co kto ma na głowie i jakie książki czyta czy co tam wiesza sobie na ścianie. W dupie mam pedalskie happeningi czy inne procesje. Nie o to chodzi w życiu żeby się ciskać o kolory i inne preferencje... do czasu. Zdarza się, że ktoś mi nasra na głowę, ale jeszcze w życiu nie pozwoliłem sobie gówna przyklepać, a mam wrażenie, że o to właśnie chodzi tej Pani.

Baba jest Niemką i żyje w Niemczech i jakimś cudem wyszła z kuchni i chciała na spokojnie spędzić te chwile wolności, ale jak zobaczyła, że w jej mieście zaczęło się nawoływanie do nienawiści to stwierdziła, że musi się temu przeciwstawić. Mało tego że do nienawiści to jeszcze muzułmańska brać. To poczuła że nie dość, że srają na nią biorąc zasiłki, na które jej mąż ciężko pracuje, to jeszcze przyklepują jej to gówno takimi wystąpieniami. W jej własnym kraju. Wk***iła się baba i postawiła się. Szacuneczek jej za to.

Ag...........ei

2013-06-02, 11:03
A ja tam uważam że w działaniach Hitlera było dużo dobrego

Ba...........or

2013-06-02, 11:10
spokojnie, na 100% zostaną wyrżnięci, a jak nie, to wyrżną nas i też nikt płakał nie będzie

Mysz_Kamiki

2013-06-02, 11:11
niby sadistic w mniemaniu większości użytkowników = niemiecka baba to ch*j + baba nie w kuchni to już przegięcie pały. A tu niemiecki babsztyl drze mordę na facetów i nie macie bólu dupy? Gdzie wasze zasady drodzy? Załóżcie te swoje rurki i wypie**alać...