18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemieckie trupki

Pit89 • 2012-03-07, 20:45
Może nic specjalnego, ale chciałem się pochwalić osobistym znaleziskiem sprzed paru lat, podczas spaceru z wykrywaczem w okolicy Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego natrafiliśmy na takie oto szczątki.
oczywiście zostały zgłoszone odpowiednim służbom, była ekshumacja, znaleziono niesmiertelnik ale niestety nie do odczytania.

shin69

2012-03-07, 23:14
Dlaczego nigdzie nie ma martwych czerwonok***istów, dlaczego?!

Pit89

2012-03-07, 23:31
Prosze bardzo Kacapy z mojej okolicy również

Giorgio69

2012-03-07, 23:48
Piwo za zajebistą nutę ;)

nanab

2012-03-08, 00:29
Ile expa dostałeś?

sch213

2012-03-08, 00:54
a co sadzisz o tym godle wielkiej brytani w 4:03 czy to aby napewno niemeckie szczatki ?

Pit89

2012-03-08, 01:19
sch213 napisał/a:

a co sadzisz o tym godle wielkiej brytani w 4:03 czy to aby napewno niemeckie szczatki ?

trafne pytanie, długo nad tym sie zastanawialiśmy, konsultowalem się nawet z mojego ziomka dr. histori z zG, nie potrafił tego logicznie wytłumaczyć. Ale jeśli chodzi o szczątki to na 100% są niemeickie po przekazaniu sprawy (urzędowo pisząc) Milicji :P stwierdzili co mnie zdziwiło, po badaniach DNA że nie mają takowych w aktach i ofiarą jest anonimowy obywatel BundesRepublikDeutschland :) , No a ten Pan doktor stwierdził że te pamiątkowe odznaczenie musiał ten zołnież; bądź dostać przed wojną , bądź zdobyć na froncie zachodnim u Żabojadów, więcej nie wiem:) pozdro [sory za błedy ort]

HyperCube

2012-03-08, 02:25
Cholera...mocne...
Niemca gołymi rękoma, bez rękawic spawaczych, tak po miednicy dotykać ;) :P

BaniakPL

2012-03-08, 08:47
Pit89 napisał/a:

sch213 napisał/a:
a co sadzisz o tym godle wielkiej brytani w 4:03 czy to aby napewno niemeckie szczatki ?
trafne pytanie, długo nad tym sie zastanawialiśmy, konsultowalem się nawet z mojego ziomka dr. histori z zG, nie potrafił tego logicznie wytłumaczyć.

słaby ten doktor jakiś, bo tu masz najprostsze wytłumaczenie http://www.greendevils.pl/jednostki_specjalne/britische_freie_korps/BFK_SS.html i taki mały cytat "Żołnierze Legionu nosili niemieckie mundury z naszywką z brytyjską flagą (tarczą Union Jack) noszoną na lewym ramieniu i opaską na mankiecie z napisem "Britisches Freikorps" oraz patką na kołnierzu z trzema lwami z herbu Anglii." Pozdrawiam fanów II WŚ i poszukiwaczy

kamilnorbert

2012-03-08, 11:04
Sądząc po kordziku to waffen ss niemieccy komandosi walczyli z fanatyzmem do końca. Ruscy też ich do niewoli nie brali.

MorbidGod

2012-03-08, 11:51
O znowu zespół dla internetowych kucopatriotów.

ddobry10

2012-03-08, 11:57
Lubie takie fazy :d kiedyś z kumplem tak samo bawilismy sie z wykrywaczem metali :D znalezlismy pare naboi 9mm kolbe od jakigos pistoletu automatycznego i jakies czesci od niemieckiego mausera, i puszki po konserwach. Bardziej to wciąga niż narkotyki :D , i trzeba sp***alac zawsze jak ktos cie zauważy. :D Pozdro :D

PiesKracy

2012-03-08, 16:28
Do miłośników wykrywaczy itp.
jak znajdziecie jakieś szczątki i pomyślicie o tym, zeby to gdzieś zgłosić to pod żadnym pozorem nie dzwońcie na policję!! Najlepiej znajdźcie instytucje, która się tym zajmuje :-)

maverx

2012-03-08, 19:05
o ! wlasnie ! mam pomysl na posta, wlasnie w tym temacie, bo w tamtym roku ludzie z fundacji "Pomost" wykopali w lesie mojego dziadka 9 zolnierzy niemieckich, ktorych moj dziadek z kolegami zakopywal, jak ich ruskie zaciukali.Gdzies mialem foty, to sie moze pochwale...

NuclearBlast

2012-03-08, 20:55
Dla mnie bardzo pozytywne zajęcie ... ale znając moje szczęście jeżeli za to bym się zabrał to zaj***ł bym łopatą w minę i na tym kariera by się zakończyła :amused:

JURIJ_77

2012-03-08, 22:05
Cytat:

Dlaczego nigdzie nie ma martwych czerwonok***istów, dlaczego?!



trochę szacunku dla żołnierzy - nie dla komuchów, nazistów ... bo takich na froncie było mało i z reguły to nie oni umierali - umierali zwykli ludzie, których zapędzono do okopu i kazano strzelać. Druga sprawa - żeby nie ten "komuch radziecki żołnierz", to prawdopodobnie dziś byś szprechał w dojcz-języku ... co ja gadam - twój pradziadek wyleciał by kominem a kości prababki gniły by gdzieś w lesie.
Rozumiem i zdaję sobie sprawę z tego, że dzisiejsza młodzież nie uznaje świętości i żadna wartość nie ma dla niej znaczenia - ale życzę Ci kolego tylko tego, by twoje truchło nie musiało być kiedyś gdzieś zakopane w bezimiennym grobie i by Twoja matka miała gdzie zapalić świeczkę.

Dla Autora - brawo - dzięki takim ludziom białe karty w księdze historii są ciągle zapisywane.