18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niemieckie pedofilskie sposoby na złoczyńców.

Ivo • 2012-12-05, 00:17
Kolejny absurd z furherlandu.

Uczniowie jednej ze szkół średnich w Monachium długo będą omijać policjantów szerokim łukiem. I nie ma się co dziwić. Zostali poddani drobiazgowej rewizji, kazano im rozebrać się do naga. Wszystko dlatego, że jednej z koleżanek zniknęło z kieszeni 5 euro.

Policjant wezwał wsparcie a następnie podzielił uczniów na cztery grupy - uwzględniając oczywiście płeć nastolatków. Młodzi ludzie zostali zabrani do toalet i dokładnie przeszukano ich rzeczy. Gdy policjanci nie znaleźli pieniędzy w torbach i kieszeniach nastolatków, kazali im się rozebrać. Do naga.

Zaprotestowałem początkowo, nie chciałem zdjąć slipów. Gdy w końcu to zrobiłem policjant zajrzał mi między pośladki przyświecając sobie latarką - opowiada "Süddeutsche Zeitung" jeden z 14-latków."

Rzecznik policji zaprzeczył, by uczniowie zmuszeni byli do rozebrania się do naga. Zapewnił też, że rewizję osobistą nastolatków przeprowadzono w porozumieniu z władzami szkoły.

Uczniowie twierdzą jednak inaczej. I dodają, że części z nich policjanci w poszukiwaniu 5 euro sprawdzili nawet... genitalia.

Po skargach rodziców i uczniów policja zdecydowała się wszcząć śledztwo w tej sprawie.


źródło: http://www.thelocal.de/education/20121203-46529.html#.UL6D6-Rl7Mh
http://www.sueddeutsche.de/muenchen/leibesvisitation-bei-schuelern-lehrer-haben-polizei-kontrollen-toleriert-1.1539673

Kwiat europy k***a. :homer:

Kawagawa

2012-12-05, 00:52
Lol, Niemcy zawsze nie rozwalali swoją obsesyjnością i perfekcjonizmem.

W dupie będą szukać ale znajda.

btw, znaleźli?

Ca...........ca

2012-12-05, 01:12
W dupie byli, gówno widzieli

kuzax

2012-12-05, 01:41
To z przyzwyczajenia, żydów też tak musieli sprawdzać bo czasami sobie kosztowności w dupę chowali

Cp...........ly

2012-12-05, 01:49
W dupe da sie coś schować, ale w genitalia? Hmm, po zastanowieniu to nie takie rzeczy sie na hardzie widziało...

Re...........ms

2012-12-05, 08:50
łee może trafili na niebieskich z antynarkotykowego a tym uruchomiły się standardowe procedury

ziuny

2012-12-05, 09:19
bloodwar daj piwko :)

Aeze

2012-12-05, 11:15
Dzieci miały cygańskie korzenie?

Moreq

2012-12-05, 11:34
Cytat:


rewizję osobistą nastolatków przeprowadzono w porozumieniu z władzami szkoły.



I w ten oto sposób o krwi z naszej krwi i kości z naszych kości decydują obcy ludzie bez naszej wiedzy. Ogarnijmy się.

Tune

2012-12-05, 16:52
A co jeśli ktoś miał swoje 5 ojro?

meplant

2012-12-05, 17:15
co jesli ktos sam dla siebie trzyma drobne w dupie? wydaje mi sie ze to prowokacja zeby potem mogli zagladnac w p*zdy dziewczynka. a poze poprostu zwkle geje z policji... proponuje wezwac specjalna komisje dot. tej sprawy poslac rutkowskiego, nie zapominajac wspomniec o smolensku. a jak wszystko sie wyjasni przeprowadzic wywiad z matka Madzi, co ona ma do powiedzenia w tej sprawie.


zyjemy w polsce gdzie policja czesto nie grzeszy zbyt dobrym zachowaniem, a nawet nasi "straznicy prawa". domysleli by sie ze kazdy dzieciak moze miec przy sobie 5 euro, i napewno zdazyl by je wydac milion razy do ich przyjazdu zamiast wciskac sobie w dupe

maniaak

2012-12-05, 17:22
"...podzielił uczniów na cztery grupy - uwzględniając oczywiście płeć nastolatków.
"
Niemców można podzielić na 4 płci:
1. mężczyźni
2. kobiety
3. chyba kobiety
4. chyba nie kobiety

Bywałem w Niemczech więc wiem co piszę!

Pan_Doktur

2012-12-05, 17:59
aby uniknąć rasizmu może to szkoła dla brudasów była

tentypluk

2012-12-05, 18:12
Jak to? Nie ma nikogo kto jest za wiekszymi prawami dla policjantów? Przecież to AŻ policja a nie jacyś tam ZWYKLI obywatele.