18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecki sabotaż na wyścigu

kakao • 2014-05-25, 16:12
Głupota i zazdrość niemców nie zna granic. Szkop i zarazem sędzia nie mogąc znieść, że rakieta z Pomorza jest szybsza od ich złomu postanowił trochę poprzeszkadzać.

masaq

2014-05-25, 21:31
Esperanto napisał/a:

@up tylko, że VR6 to zwykły silnik z GOLFA o pojemności 2.8 litra ;)



Tylko poza nazwy już nic seryjnego w nim niema.
- kute tłoki
- kuty blok
- inne wałki, panewki, pompy itp

Jedyna fabryczna część jaka została z VR6 po wyciśnięciu 770 km to emblemat na pokrywie zaworów.

Esperanto

2014-05-25, 21:48
Tu się zgodzę, sam ze znajomym zakuwałem VR6 i roboty jest w ch*j, a o kasie nie wspomnę ;)
Ale jaka frajda z jazdy :D :D

DarknessHawk

2014-05-25, 21:50
Kute tłoki, korby, bloki są to zastępcze elementy do seryjnych aut odlane jednocześnie z jednego stopu metalu, o jednakowym składzie, oszlifowane do jednakowych wymiarów i wag. Kuje się silnik po to aby części wykazywały jednakowe zużycie oraz jednocześnie się nagrzewały. W seryjnej produkcji dziś idzie bogatszy stop a jutro tokarzowi omsknie się ręka. To tak jakby masaq kupił do swojego golfa używany chiński spojler a nie oryginalny

no i jestę ekspertę bo codziennie zakuwam golfy i una u mnie na dzielni

donttalk

2014-05-25, 23:18
ja uwazam ze to nie zazdrosc a tak mialo byc

Farley

2014-05-25, 23:49
Pamiętajcie koledzy starzy i młodzi, w golfie się nie jeździ, w golfie się chodzi.

kosmaty69

2014-05-26, 00:00
ból dupy fanów e36 90" z ddr'u - bezcenny.

kamik306

2014-05-26, 11:14
To akurat mój znajomy, a wszelkie próby upublicznienia tego filmu spełzają na niczym. Kasują komentarze, na dwóch fanpagach zablokowali od razu dodawanie komentarzy. Straszny ból dupy mają, że od Polaka chłosty dostał, pomimo robienia mu pod górę.

Strasznie się tym szarym hitlerki jarają. Cieplakowe MK2 teraz ma ponad 800 koni.

Nie jestem w stanie uwierzyć, że to był przypadek. Do tego szarego ledwo podszedł, tylko rzucił okiem. Kto wierzy w wypadek pewnie oglądając McGyvera, Indianę Johnsa, czy Bonda też bierze to za fakty.