18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka Policja wzięła się do pracy

mi...........80 • 2016-01-08, 09:10
Po ostatnich wydarzeniach policja w Niemczech naprawdę ostro interweniuje.

Wyznaczono już kilkaset miejsc (t.zw no-go areas) w których młode kobiety nie powinny się pojawiać.

Murgen

2016-01-08, 09:12
Lepiej zapobiegać niż leczyć :P

nowynick

2016-01-08, 09:14
już myślałem, że zaczęli wypinać dupy żeby ich gwałcili zamiast kobiet....

donkapusta

2016-01-08, 09:36
We własnym kraju stali się więźniami. Mam coraz większe podejrzenia, że Makrela jest agentką ISIS.

nowynick

2016-01-08, 09:55
donkapusta napisał/a:

We własnym kraju stali się więźniami. Mam coraz większe podejrzenia, że Makrela jest agentką ISIS.



żeby to o ISIS i makrelę (zajebista literówka;) ) chodziło... Europa ma hajsu jak żadna inna część świata, a Amerykanie broń do opylenia. Świadomie doprowadzą do konfliktu żeby zaopartywać obie strony, my będziemy się napie**alać oni się bogacić, scenariusz przerabiany już kilka razy, a eurodebile dalej gry nie kumają...


Dla przykładu - 1914, zabójstwo jednego księcia i ch*j warty konflikt o małe bałkańskie państewko sprawiło, że cała Europa zaczęła płonąć? Proszę... Rozpoczęcie wojny musi się którejś ze stron opłacać, beneficjentów konfliktu poza USA nie było...

donkapusta

2016-01-08, 10:34
@up
literówka była zamierzona :)


nowynick

2016-01-08, 10:37
Up

jeśli celowo to jak mogłeś ją tak obrazić porównując do tego bezmózgiego kręgowca? Biedna rybka...

br...........or

2016-01-08, 11:43
Wiem, że wielu nie trawi człowieka ale tutaj mądrze gada


Ogólnie to Polecam sprawdzić 4 kanały na YouTube - Infowars Alex Jones, Paul Joseph Watson, AMTV, WeAreChange. To takie główne podstawy żeby wiedzieć co się dzieje w obecnej chwili. A Stefan Molyneux jako dłuższe rzeczowe wytłumaczenia.

Adamkad

2016-01-08, 12:38
Najlepsze jest to, że niemcy już chodzą z transparentami które nawołują aby nie szykanować ciapatych za to co zrobili :D

weltmajster

2016-01-08, 15:27
W Polsce te szmaty co molestowały kobiety by już dostały taki oklep, że k***a boso sp***alałyby przez Morze Śródziemne do swoich lepianek. Natomiast w multisp***olonych Niemczech faceci nie mają jaj i nikt na to nie zareaguje tak jak tego sytuacja wymaga. Tam raczej mężny Jurgen ustawi się w kolejce na komisariacie policji by złożyć zawiadomienie o molestowaniu swojej Helgi bo przecież ordnug muss sein. Natomiast policjant dopie**oli mu grzywnę 1000 ojro za defetyzm i postawę antyimigracyjną, bazującą na niechęci do kultury islamu i braku jej zrozumienia.

bleblebator1

2016-01-08, 16:00
nowynick napisał/a:



żeby to o ISIS i makrelę (zajebista literówka;) ) chodziło... Europa ma hajsu jak żadna inna część świata, a Amerykanie broń do opylenia. Świadomie doprowadzą do konfliktu żeby zaopartywać obie strony, my będziemy się napie**alać oni się bogacić, scenariusz przerabiany już kilka razy, a eurodebile dalej gry nie kumają...


Dla przykładu - 1914, zabójstwo jednego księcia i ch*j warty konflikt o małe bałkańskie państewko sprawiło, że cała Europa zaczęła płonąć? Proszę... Rozpoczęcie wojny musi się którejś ze stron opłacać, beneficjentów konfliktu poza USA nie było...


Bliższe prawdy jest napisanie amerykańscy żydzi

lapps

2016-01-08, 16:24
donkapusta napisał/a:

We własnym kraju stali się więźniami. Mam coraz większe podejrzenia, że Makrela jest agentką ISIS.



merkel jest agentka zydowskich bankow tak samo jak isis...

KorkyTaczer

2016-01-08, 20:56
Po ostatnich wydarzeniach policja we Francji naprawdę ostro interweniuje.
Wyznaczono już kilkaset miejsc (t.zw no-go areas) w których nie powinni się pojawiać.


Co kraj to obyczaj heh, Europa jest zajkakująca :mrgreen:

kopnijkota

2016-01-08, 23:10
niemke molestować? fe!!!