18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka policja w akcji

Ra...........og • 2010-02-12, 21:39
Nie lubi antyglobalistów...

nikos

2010-02-14, 01:28
ress napisał/a:

nikos weź nie pie**ol. Ze stadionu żeś zlazł czy co?



mejt napisał/a:

ress nie masz racji, nikos po prostu rozumie funkcje systemowa policji jaka jest ochrona i niesienie pomocy spoleczenstwu. skoro duza jego czesc nie szanuje i nie lubi policji to wynika z tego ze instytucja ta nie spelnia swojego zadania wlasciwie, bo nie wmowisz mi ze ludzie nie lubia swoich dobroczyncow. to najprostszy test produktu/uslugi - zadowolenie z niej klienta.



jesteście debile najpierw czytajcie ze zrozumieniem.
Napisałem ze policje trzeba szanować a nie się jej bać.
Nie napisałem ze jej nie szanuje!!
Napisałem ze na szacunek trzeba zapracować a nie wywalczyć go pięściami !!
Co również jest prawdą.
Myślicie ze jak ktoś coś powie na policje to od razu kibol z bejsbolem napie**alający wszystko co się rusza albo gnojek z napisem JP na koszulce a jak go kontrolują to kupa w majtach. Ja mowie ze policja jest potrzebna ale nie żeby napie**alać 1 kolesia w 10, bo od tego to mamy dresów. Jak ktoś ma dbać o moje bezpieczeństwo u być utrzymywany z moich podatków to wymagam określonego sposobu zachowania. Polica powinna dawać przykład innym obywatelom!

skiber_p

2010-02-14, 02:48
Ale mnie wk***ia czytanie tych tekstów o wpuszczeniu ich na polskie stadiony. A kto z Was szanowni użytkownicy tego forum wypisujący te żale był kiedyś na stadionie? WszyscyZadymy to były w latach '90 i może początek 200X. Później się uspokoiło. Tacy mądrzy i obeznani jeden z drugim bo im tvn powie że kibice są be, bo walterowi i spółce sie nie podoba że są kibice na Legii (nie jestem kibicem tego klubu), więc prowadzą antyreklamę i straszą ludzi "kibolami" (co to k***a jest "kibol" i kto to wymyślił?), i wizerunek kibiców w całej Polsce się pogarsza. Nie kocham policji, ale jest ona potrzebna tak samo na stadionach jak i na ulicy. Inna sprawa że lewaki antyglobaliści spokojni nie są i dobrze wiedzą za co dostają, wiedzą czym ryzykują. Ale jak ktoś pisze że dobrze że typa napie**alają w 10 bo pyskował to coś mi tu nie gra. Niech sie kiedyś zdarzy że przypadkiem sie znajdziecie w złym miejscu i czasie i wylądujecie conajmniej z czarnymi pręgami od pał na nogach to sie Wam może przestawi w główkach, czego Wam serdecznie życze. A i żeby nie było, nie nienawidze policji mimo że mnie wk***ia często, bo to też ludzie, tak jak urzędnicy którzy mnie często wk***iałem ale nie bd nosił bluzy z napisem JU albo mazał na ścianach chwdu, a całą ideologię jp uważam za idiotyzm, który tak chętnie kupują lamusowate dzieciaczki żeby podnieść swoje ego. Sorry za błędy ort, gram i styl ale nie jestem polonistą więc może mi się zdarzyć. Pozdrawiam wszystkich kibiców.

Whytek

2010-02-14, 18:02
piwo za lanie antyglobalistów i za break stuff ; )

Ma...........88

2010-02-14, 21:08
Ja pie**ole, k***a kiedy zrozumiecie że policja nie jest do ustawek 1v1, tylko do zaprowadzania porządku.

Pajac212

2010-02-15, 10:35
policja ma za zadanie pilnowac porzadku, w sytuacjach bojowych uzywac sily, ale jesli bezpodstawnie ktos kogos bije wykorzystujac prawo to zasluguje na LINCZ

Ma...........88

2010-02-15, 14:56
@ Up

Jak policjant dostał bułe w ryj od lewusa, to było bezpodstawne ?

Nieto

2010-02-15, 15:25
give me some to break

Scorpio_SIC

2010-02-15, 17:58
intrance napisał/a:

Scorpio_SIC bo jesteś poj***ny



Czyżbyś miał przypadek iż dostałeś pałką? Jeśli tak to widzę, że nic to nie pomogło i dalej Twój pusty i zakuty łeb pozostał w stanie nadającym się tylko i wyłącznie do utylizacji.

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2010-02-15, 18:10 ]
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Ra...........og

2010-05-03, 16:04

holick86

2010-05-03, 18:18
niemcy sie nie pie**ola, to fakt:D
francuzi i holendrzy to straszne c*pki,jelsi chodzi o policje.

PROszeQ

2011-02-02, 16:23
A mogła nie wychodzić z kuchni

.:...........:.

2011-02-02, 16:31
Właściwie się zbytnio pospieszyłem z tym piwem. Za taki idiotyczny opis do sucharów powinienem przenieść. Zastanowię się jeszcze nad tym.

ambroz66

2011-02-02, 16:40
coś mi się zdaje że to jest "on" a nie "ona"

~tedwaha

2011-02-02, 16:40
Niezłym napastnikiem by był :D

sylwek137137

2011-02-02, 16:46
ach piekny soccer kick niczym Wanderlei Silva w Pridzie