18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka Policja vs. Greenpeace

Anonymaus • 2013-01-13, 14:53
Tak się postępuje z eko-terrorystami :hitler:

maciekawski

2013-01-13, 15:49
Ci z Greenpeacu mieli ich po prawej, wymusili :amused:

Pater patriae

2013-01-13, 15:56
Dobrze tak ch*jom.
Zasrane c**y z greenpeacu, robią tylko pusty szum, jak te poj***ne feministki, a potem inne debile wierzą w globalne ocieplenie i tego typu pierdoły. Pamiętam, że już w szkole, szczególnie w podręcznikach od angielskiego pełno było tematów z tymi ekocwe*ami...
Potem głupie społeczeństwo ma w dupie, jak zamykają elektrownie, czy fabryki, bo produkują za dużo CO2, którego musiałoby być milion razy więcej produkowanego, żeby to jakoś oddziaływało na środowisko globalne.
Btw. oczywiście jest tak tylko w pedalskiej Europie, bo USA, czy Chiny mają w to wyj***ne, a to oni najwięcej produkują tego "szkodliwego" CO2...

kopnijkota

2013-01-13, 16:06
Szkoda, że niedostali się pod śrubę.

Spoon9

2013-01-13, 16:07
Greenpeac i te wszystkie ECO grupy mnie tak straszliwie wk***iają, tak bardzo nic nie wiedzą, nic k***a! Całe to globalne ocieplenie-taki ch*j! Nasza planeta ma cykle ciepłe i zimne, my dochodzimy do zenitu ciepłej pory, później będzie coraz zimniej i będzie kolejne zlodowacenie, ale nie k***a, SAMOCHODY SĄ GUPIE, zmieniają skład chemiczny atmosfery-taki k***a ch*j, samochody na naszej planecie są od 100lat a jeden wulkan podczas wybuchu wydziela do atmosfery tyle syfu co dzisiejsza ilość samochodów z całego świata przez 500 lat (pamiętając że ilość samochodów nie była zawsze wysoka).

Dziura ozonowa? Amerykanie swoją bombą wodorową prawie podpalili atmosferę a teraz winą obarczają dezodoranty!

Jedyne z czym się zgodzę to recycling (ale bez przesady w formie śmiecio-domów, wolę cegły) i alternatywne źródło energii ponieważ benzyna nam się po prostu kończy, choć mam nadzieję że nie odżyję czasów kiedy silniki spalinowe będą zabronione, to będzie koniec motoryzacji

stud3nt

2013-01-13, 16:07
Podsumujmy:

JEDEN średni wulkan wypie**oli -> do atmosfery dostaje się tyle CO2, co przez rok wskutek ziemskiej działalności gospodarczej (nie mówiąc już o tym, że rośliny BARDZO potrzebują dwutlenku węgla);

UDOWODNIONO, że poziom CO2 nie ma nic wspólnego z ociepleniem. Po prostu prezentowano wybiórcze dane ze stacji, które 100 lat temu znajdowały się poza miastami. Miasta (w nich jest zawsze wyższa temperatura) się rozrosły, wchłonęły punkty pomiarowe - raj dla manipulantów;

Ekologia kosztuje CIĘŻKIE pieniądze. Filtry cząstek stałych do diesli, wyższe ceny energii i transportu, limity CO2... k***a, jak jeszcze raz ktoś mi powie, że Hamburgery to głupi naród, to go wyśmieję!

kroplowa

2013-01-13, 16:14
Hamburgery to głupi naród

Darson666

2013-01-13, 16:19
Podczas akcji na pewno spalili kilka litrów paliwa, oddychając wyprodukowali CO2, ale nadal mienią się ekologami...

Bzg

2013-01-13, 16:24
Ja proponuję gdzieś ten temat zapisać, bo po raz pierwszy widzę, żeby wszyscy się ze sobą zgadzali.

ellsworth

2013-01-13, 16:58
Mam prostą zasadę. Jak gdzieś na jakimś produkcie jest napisane, że jest ekologiczny to go nie kupuję. Gdyby było więcej takich osób, ekoterroryzm wyginąłby zgodnie z prawami natury tak jak te niby biedne żabki i motyle. To gatunek silniejszy ma wypierać gatunek słabszy, co jest motorem ewolucji, a nie odwrotnie!

ru_ziolo

2013-01-13, 17:40
Niemcy mają pacyfikowanie po dziadkach.
Pokazali swoje umiejętności szczególnie w okresie między 1939-1945.

MrKakao222

2013-01-13, 17:54
wk***iają mnie takie akcje gdzie ekocioty robią jakiś protest/akcje a używają motorówek które mają silnik
są zrobione zapewne z jakiegoś sztucznego tworzywa powinni płynąć wpław żeby niczemu nie szkodzić

!Timon

2013-01-13, 18:31
W Holandii w ramach walki z globalnym ociepleniem planują podgrzewane elektrycznie autostrady. Ciekawe kiedy UE zacznie ten projekt finansować :P