18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka grupa odwetowa "Racheaktion"

elooon • 2024-02-11, 13:44
Uznana w 2004 r. za organizację przestępczą i rozwiązana, a jej członkowie osadzeni. Grupa zajmowała się przyjmowaniem zleceń odwetowych i karała delikwentów, którzy uniknęli zgodnej z prawem kary, w bardzo nietypowy sposób.

Przykład na filmiku: oskarżony o wyłudzenia i przemoc domową mężczyzna został złapany na środku ulicy i przywiązany do słupa, następnie zdjęto mu ubranie, a na klatce piersiowej naklejono logo "firmy", sfotografowano (jako dowód dla zleceniodawcy) i pozostawiono.


mateuszsick

2024-02-11, 22:29
Zbysław napisał/a:

Piękne czasy, w zawodówce tak tępiłem koty co przyszły do pierwszej klasy, przywiązało się kociarstwo do drzewa rozebrało, markerem środek uszów pomalowało
Najchętniej łapał się tych co do technikum przyszli



Za kocenie powinnieście taki k***a wpie**ol dostawać że bali byście się z domów wychodzić do końca życia bo to jest sk***ysyństwo na poziome złodziejstwa. Taki wpie**ol jak ten rudy kacap na hardzie młotkiem przez 13 minut.

Machol

2024-02-12, 00:36
smc napisał/a:

Pamiętam falę z wojska. Jak cisnęliśmy pobór wiosna '92 to k***a są k***a zniszczeni do tej pory. Jeden z kociarstwa dał Po kablach ale go odratowali. k***a jak ja to lubiłem.



Jeżeli się komukolwiek tym chwalisz, to szkoda że nie zdążyłeś jeszcze swojemu psychiatrze.

TwójCzarnyPan

2024-02-12, 13:38
Zbysław napisał/a:

Piękne czasy, w zawodówce tak tępiłem koty co przyszły do pierwszej klasy, przywiązało się kociarstwo do drzewa rozebrało, markerem środek uszów pomalowało
Najchętniej łapał się tych co do technikum przyszli


smc napisał/a:

Pamiętam falę z wojska. Jak cisnęliśmy pobór wiosna '92 to k***a są k***a zniszczeni do tej pory. Jeden z kociarstwa dał Po kablach ale go odratowali. k***a jak ja to lubiłem.


Dlatego wyrośliście na zjebów i skończyliście tutaj, na portalu dla debili.
Gnębienie przypadkowych ludzi bez powodu to zwykłe sk***ysyństwo. W wieku szkolnym można wybaczyć, bo jak człowiek młody to i głupi. Ale dorosnąć i dalej się tym chwalić to trzeba być mentalnie nastolatkiem. Albo idiotą.

Dejdwazlote

2024-02-12, 15:46
Zbysław napisał/a:

Piękne czasy, w zawodówce tak tępiłem koty co przyszły do pierwszej klasy, przywiązało się kociarstwo do drzewa rozebrało, markerem środek uszów pomalowało
Najchętniej łapał się tych co do technikum przyszli



Po tej składni widze, że w zawodówce też oreł z ciebie nie był.

PanJaken

2024-02-15, 23:21
Zbysław napisał/a:

Piękne czasy, w zawodówce tak tępiłem koty co przyszły do pierwszej klasy, przywiązało się kociarstwo do drzewa rozebrało, markerem środek uszów pomalowało
Najchętniej łapał się tych co do technikum przyszli



Gnębić kogoś za to że przyszedł się uczyć do szkoły ? Takich przygłupów jak ty powinno się napie**alać codziennie dla sportu

metyoo

2024-02-24, 21:19
Banowanyzanic napisał/a:

Po rozebraniu ich było odrazu obciąganko czy po grze wstępnej?



czego nie zrozumiałeś w zdaniu " organizacja rozwiązana, a jej członkowie osadzeni w więzieniach"?
nie załapiesz się już na ich akcję!