18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niemiec, francuz i żyd

BMWswap • 2012-03-03, 09:00
Niemiec, Francuz i Żyd mieli za zadanie uprasować koszulę, zjeść
bochenek chleba i wydymać kobitkę. Wszystko w 7 minut. Pierwszy wyszedł Niemiec. Zaczął prasować koszulę. Uprasował, ale czasu wystarczyło mu zaledwie na kilka kęsów chleba. Francuz zdążył wydymać kobitkę i zjeść połowę bochenka. Żyd kazał kobicie prasować koszulę, a dymając ją od tyłu, zjadł
spokojnie chlebek. 7 minut wystarczyło i wygrał! Na konferencji prasowej Niemiec powiedział:
- U nas na pierwszym miejscu liczy się praca, później jedzenie.Jak
zostanie
trochę czasu, to się zabawiamy.
- Dla nas ważna jest zabawa - oświadczył Francuz. Potem należy
pojeść frykasów a na końcu popracować.
Żyd zaś wyznał:
- U nas jest takie powiedzenie: jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to jeść nie będziesz...

decode21

2012-03-03, 12:59
"jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to jeść nie będziesz" - charakterystyka rządów Tuska.

rrdzony

2012-03-03, 13:15
"jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to jeść nie będziesz" - motto każdego kapitalisty

Takeda

2012-03-03, 16:31
Tylko 7 minut? Szybki Żydek jest, ja to przynajmniej ze 2 godziny. Hmm ale chwila...

Phallucifer

2012-03-03, 18:02
@up
a nie 8? bez nadgodzin?

~LegendarnyZiom

2012-03-03, 18:50
Takeda napisał/a:

Tylko 7 minut? Szybki Żydek jest, ja to przynajmniej ze 2 godziny. Hmm ale chwila...



Jesz przez 2 godziny, dlatego jesteś taki gruby jak w awatarze?

Takeda

2012-03-04, 00:15
Nope, ale macie rozkminę ^^

BongMan

2012-03-04, 12:45
Takeda napisał/a:

ja to przynajmniej ze 2 godziny.


Taa, jak w tym kawale o staruszku w burdelu: 15min się rozbierasz, 5 minut działasz a potem godzinę i 40 minut cię reanimują.

Sl...........nx

2012-03-05, 05:15
rrdzony napisał/a:

"jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to jeść nie będziesz" - motto każdego kapitalisty


Bzdura, to właśnie jest motto każdego socjalisty, a każdy, kto głosi wspomniane przez ciebie tezy jest propagandzistą, oszustem, półgłówkiem lub złodziejem, innej możliwości nie ma.