18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niemcy oficjalnie kalifatem

SuchyHarry • 2018-03-21, 21:27
Cytat:

Merkel: islam stał się częścią Niemiec

Angela Merkel oświadczyła, wygłaszając w środę expose w Bundestagu, że islam stał się częścią Niemiec. Podkreśliła, że chrześcijańskie korzenie kraju są bezdyskusyjne. Dodała jednak przy tym, że "wraz z 4,5 miliona mieszkających u nas muzułmanów ich religia, islam, stała się częścią Niemiec". Kanclerz przyznała, że wielu ma problem z oswojeniem się z tą myślą i - jak dodała - mają do tego prawo. Jednak zadaniem rządu federalnego jest prowadzenie dyskusji w taki sposób, by w rezultacie konkretnych decyzji więzi między wszystkimi mieszkającymi w Niemczech na stałe ludźmi były silniejsze, a nie słabsze - relacjonuje przemówienie niemieckiej przywódczyni. Kanclerz podkreśliła, że większość mieszkających w Niemczech muzułmanów odrzuca radykalizm i islamistyczny terror. - Wielu z nich praktykuje swoją religię, islam, pokojowo, zgodnie z konstytucją i prawem - zaznaczyła.



skopiowane z tusk wiżyn netłork 24

Nie mam pytań co do tego newsa. makrela jest pok***iona do ostatka... Zamachy w Monachium, Berlinie a także te z Francji na Bataclan nic jej nie nauczyły. Jeszcze trochę, a niebawem za Odrą dojdzie do wojny domowej. Dziękuję, dobranoc.

mygyry

2018-03-21, 21:35
A co miała innego powiedzieć? Sory poj***ło mnie z tymi imigrantami? Przecież to by było polityczne samobójstwo całej jej partii

petru23

2018-03-21, 21:40
k***a, i to jest sadystyczne. Mamy kalifat za Odrą...

albazsanagycjib

2018-03-21, 21:56
Kiedy liczba muzułmanów wynosi miliony, nie można już powiedzieć niczego innego - teraz to igranie z ogniem. Problem z tym, że nie da się go ugasić, a zamiast tego będzie się on rozprzestrzeniał. Najpierw 5% populacji, potem 7%, potem 15, 20 40...

jbone

2018-03-21, 21:56
mi się wydaje że jej przodkowie zostali odj***ni przez ss-dowiedziała się od dziadka i teraz się mści na adolfie.nie widzę powodu by ktoś tam bardzo psuł swój kraj.w polsce jest ch*jowo ale jakieś tam granice i leki władza ma. a tam zaludnianie islamistami w biały dzień.

andrzejrobert75

2018-03-21, 21:57
do jakiej wojny tam ma dojść?Chyba że Polacy będą się bić,ale myślę że germany sobie nie zasłużyli na obronę.

piotrFr

2018-03-21, 22:08
Komu to wszystko jest na rękę? Kto ma padająca gospodarkę i destabilizuje kolejne kraje by zalac Europe imigrantami? Kto (już teraz oficjalnie) wysyła doradców do partii nacjonalistycznych i antyeuropejskich w Europie przed wyborami, by pomóc w kampanii wyborczej?

Beka_z_Lewaka

2018-03-21, 22:12
up. No jak to kto, górale ze Wzgórz Golan.

r061071

2018-03-21, 22:28
a co k***a miala mowic jak sprowadzili 4 mil turkow 40 lat temu zeby w hutach zapie**alali a teraz moja chociaz najlepszy kebab na swiecie

poligon6

2018-03-22, 12:34
ch*j mnie to boli. Po prosty zachód zamienia się w takie małe USA, strzelaniny, gangi, handel narkotykami na dużą skale. Trzeba się od tego odgrodzić albo wypisać z tego cyrku. Wszedzie gdzie sprasza sie imigrantów robi sie burdel. tak samo jest w spokojnej do niedawna kanady. naimportował pedał Trudou tego dziadostwa i juz sa sceny jak z USA.

Wszelkich pseudoliberałów, lewaków i partie pokrojku PO nie dopuszczać do koryta bo sproszą to gówno do Polski.

Wiewór

2018-03-22, 12:42
poligon6 napisał/a:

ch*j mnie to boli. Po prosty zachód zamienia się w takie małe USA, strzelaniny, gangi, handel narkotykami na dużą skale. Trzeba się od tego odgrodzić albo wypisać z tego cyrku. Wszedzie gdzie sprasza sie imigrantów robi sie burdel. tak samo jest w spokojnej do niedawna kanady. naimportował pedał Trudou tego dziadostwa i juz sa sceny jak z USA.

Wszelkich pseudoliberałów, lewaków i partie pokrojku PO nie dopuszczać do koryta bo sproszą to gówno do Polski.


Jak dobrze, że u nas nie ma strzelanin i handlu narkotykami.
Ale masz rację. Wszyscy imigranci to bydło. Na przykład w USA w Chicago i na Greenpoincie jest w ch*j troglodytów z dzikiego kraju i robią chlew jak u siebie.

poligon6

2018-03-22, 12:51
Abraxus napisał/a:

Jak dobrze, że u nas nie ma strzelanin i handlu narkotykami.
Ale masz rację. Wszyscy imigranci to bydło. Na przykład w USA w Chicago i na Greenpoincie jest w ch*j troglodytów z dzikiego kraju i robią chlew jak u siebie



No juz pomiałczałes sobie? Widac w dupie byłes gówno widziałeś i tylko na tanie teksty o polaczkach cie stać. Kup sobie bilet na prom Świnoujscie-Ystad pojedz do Malmo i udaj się na Rosengatan. A potem pierdź swoje mądrości. Mozesz tez się udac w tańszej wersji do Berlina w okolice Tempelhof.

Wiewór

2018-03-22, 12:57
I jak już tam będę to czego mam szukać?

poligon6

2018-03-22, 13:11
Cytat:

I jak już tam będę to czego mam szukać?



Kwiatu paproci.