18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy chcą zakazać nacjonalizmu...w Polsce!

Magik2501 • 2014-02-04, 12:54
Szef niemieckiego MSZ: nacjonalizm musi być zakazany



"Historia sprzed I wojny światowej była historią nierozmawiania ze sobą, była historią nacjonalizmów, które nie mogły być opanowane. (...) Zagrożenia te muszą być na zawsze zakazane" - stwierdził niemiecki minister spraw zagranicznych, Frank-Walter Steinmeier, podczas spotkania z szefem brytyjskiego MSZ, Williamem Hague.

Niemiecki polityk wyraził także zaniepokojenie wzrostem zainteresowania takimi eurosceptycznymi partiami jak Front Narodowy we Francji, Alternatywa dla Niemiec czy Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) Nigela Farage.

"Eurosceptycy łączą się w partie, przyciągają coraz więcej uwagi opinii publicznej, a w chwili kryzysu to tylko utrudnia naszą pracę" - powiedział Steinmeier. Zaraz dodał, że Unia Europejska jest "jednym z powodów utrzymania pokoju" na Starym Kontynencie. Jego zdaniem kraje Europy powinny jeszcze bardziej pogłębić "współpracę".

Steinmeier chłodno odniósł się do pomysłu przeprowadzenia referendum w Wielkiej Brytanii, odnośnie członkostwa tego kraju w Unii Europejskiej.


źródło: telegraph.co.uk


Klik!


Ot, nowoczesna tolerancja w postęp.
Jesteś tolerancyjny jeśli wyznajesz jedyny słuszny nurt. Jeśli nie to jesteś wrogiem wolności, demokracji i tolerancji!
Retoryka dokładnie taka sama jak Hitlera. Ta sama metoda, tylko obrzucamy innymi oskarżeniami tych, którzy nam nie pasują.

dzarul

2014-02-04, 12:57
Jego ryj mówi sam za siebie !

szadzio

2014-02-04, 13:00
On ma krawat Leppera!

remi1982

2014-02-04, 13:00
Normalka. Zakazanie nacjonalizmu to jeden z punktów wprowadzania NWO. Tak aby ludzie stracili poczucie przynależności narodowej i nie czuli się już obywatelami danego kraju, a jedynie pojmowali siebie jako europejczyków, lub też obywateli świata.

el...........wy

2014-02-04, 13:02
Ja bym zdelegalizował jego świński ryj,
pie**olony świniak chce się nacieszyć ciepłą posadką w euroburdelu, ale już niedługo, już niedługo....

Lu...........87

2014-02-04, 13:03
Przyjdzie dzień kiedy ludzie wezmą sprawy w swoje ręce, skończy się pie**olenie tych rozpuszczonych, chciwych świń.

kickyourheadoff

2014-02-04, 13:06
Zakazali funkcjonowania stoczni, produkcji przemysłowej a teraz to

niedługo nas wykastrują

dawiddb

2014-02-04, 13:13
Eurosocjaliści chcą nas ubezwłasnowolnić. A większość społeczeństwa twierdzi, że w ue jest tak świetnie.

"Eurosceptycy łączą się w partie, przyciągają coraz więcej uwagi opinii publicznej, a w chwili kryzysu to tylko utrudnia naszą pracę" - utrudnia okradanie. Bezczelny lewak:/

P0J3B

2014-02-04, 19:45
ch*j z lewakami ale po kiego czorta piszesz, ze chce zakazac nacjonalizmu u nas skoro o samej Polsce nie ma ani slowa
p.s. tak, wiem ze to tyczy sie calej UE ale temat sugeruje, ze temu szwabowi chodzi o Polske

KhazAkar

2014-02-04, 20:22
Zrobić mu CKM'em przywitanie w lepiance z gówna(jego mieszkaniu),lewackiej k***ie.
PS. Za tag "lewackie pie**olenie" :piwo:

@UP Polska też jest w ZSRE,dlatego napisał że w Polsce :roll:

Nóż

2014-02-05, 08:11
Kto jak kto ale Niemcy to jednak wiedzą do czego może prowadzić nacjonalizm. Ale komu ja to mówię, jedyne co wam nie pasuje w Hitlerze to że nie był Polakiem...

dawiddb

2014-02-05, 09:03
Nóż napisał/a:

Kto jak kto ale Niemcy to jednak wiedzą do czego może prowadzić nacjonalizm. Ale komu ja to mówię, jedyne co wam nie pasuje w Hitlerze to że nie był Polakiem...



Nie rozumiesz świata, w którym żyjesz. Za dużo TVN-u i innej propagandy.

Nóż

2014-02-06, 09:14
Na pewno, nie rozumiem świata. Chyba jednak lepiej niż tacy, co to nie rozróżniają geja od ciapatego i narzekają, że takie samo zagrożenie.

Kuriki

2014-02-06, 09:41
Niech jeszcze zakaże lubienia zupy ogórkowej :catfacepalm:

Magik2501 napisał/a:

Jesteś tolerancyjny jeśli wyznajesz jedyny słuszny nurt. Jeśli nie to jesteś wrogiem wolności, demokracji i tolerancji!



Cytat:

wolności, (..) i tolerancji!



Wolność i tolerancja? Kurewsko specyficznie te słowa są pojmowane.

Wolność według nowych standardów lewackich:
Oddawaj nam kasę bo jak nie to ci zrobimy krzywdę.
Mów tak jak ci pozwolimy.
Wpie**alamy się we wszystkie interesy- bo tak i ch*ja masz do gadania


Tolerancja według nowych standardów lewackich:
Masz kochać określone przez nas grupy społeczne, a jak się sprzeciwisz to będziesz miał przesrane.

:amused: