18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niektóre pomysły

DeMonica • 2012-06-26, 15:16
Okazują się niewypałami dopiero po pewnym czasie.








Pomysł i wykonanie: własne. Komiks nie ma na celu urażenia kobiet w ciąży, kobiet, które straciły dziecko jak również martwych płodów.

Leothyr

2012-06-26, 19:35
kokz666 napisał/a:

Czekamy teraz na koment w stylu "madzia w niebie progi jebie".
Kto pierwszy odgrzeje kotleta na temat madzi otrzyma piwo :-x



Kasia patrzy na Ciebie z niesmakiem

paczfiko

2012-06-26, 19:59
komiks jak komiks, może być nie może być taki ''se'' ale za to, to -''Pomysł i wykonanie: własne. Komiks nie ma na celu urażenia kobiet w ciąży, kobiet, które straciły dziecko jak również martwych płodów'' jest głupie i nie na miejscu z twojej strony, bo po ''komiks'' nie powinno być ''nie'' tylko ''jak najbardziej''. chyba nie wiesz na czym polega sadyzm :/

DeMonica

2012-06-26, 23:03
alan10 napisał/a:

Mój kolega w liceum też spędzał lekcje informatyki rysując w Paincie, ale robił to lepiej...



To daj mi na niego namiary, może się trochę podszkolę.

Człowiek Sk***iel napisał/a:

takie z deka w stylu bloga Niemaszprzyjaciol.pl ;)



Faktycznie, ale bloga widzę po raz pierwszy, nie wzorowałam się na obrazkach z niego.

paczfiko napisał/a:

komiks jak komiks, może być nie może być taki ''se'' ale za to, to -''Pomysł i wykonanie: własne. Komiks nie ma na celu urażenia kobiet w ciąży, kobiet, które straciły dziecko jak również martwych płodów'' jest głupie i nie na miejscu z twojej strony, bo po ''komiks'' nie powinno być ''nie'' tylko ''jak najbardziej''. chyba nie wiesz na czym polega sadyzm :/



Może i ja nie wiem, co to jest sadyzm. Ale czytając dokładnie te moje 'przeprosiny' powinieneś zauważyć, że na końcu jest jak również martwych płodów co powinno dać Ci mały obraz tego, co przez to chciałam przekazać, z lekką nutką ironii najwidoczniej czytelnej tylko dla mnie. Ponadto nie należy brać zbyt poważnie wszystkiego co się przeczyta w internecie, a na tej stronie zwłaszcza.

kokz666

2012-06-27, 00:44
krzaczek5 napisał/a:

@up o ty cwaniaczku, nie ma tak łatwo o browarka


Ja stawiam, nie rządam. :roll:

Mgla

2012-06-27, 01:47
No w sam raz sadystyczne na poziom gimnazjum. Brawa Brawa.

DeMonica

2012-06-27, 12:40
Mgla napisał/a:

No w sam raz sadystyczne na poziom gimnazjum. Brawa Brawa.



Nie wstawiłam tego tutaj bo stwierdziłam, że to 'żart' najlepszy na świecie. Sama nie uważam tego za coś baardzo ambitnego. Wstawiłam to tutaj ponieważ według mnie pasuje do pierwotnej idei tego portalu.
A jeśli kogoś, tak jak osobę w pierwszym poście, uraża tego typu humor to prawdopodobnie zabłądził w sieci. Dużo gorsze i bardziej chamskie rzeczy się tu pojawiały i gdzieś w zakamarkach coś jeszcze zapewne zostało.