18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niekryty Krytyk vs ACTA

Sadystyczny Skurwiel • 2012-01-22, 20:40
Niekryty Krytyk :amused:

da...........na

2012-01-22, 23:39
k***a, przestańcie ciągle pie**olić o tym samym, moja odpowiedź z jutuba:

domin77711

2012-01-23, 00:09
A później sprzeda za parę tysiaków frajerów którzy polubili stronę.

lintu

2012-01-23, 00:11
Mało rzeczy mnie wk***ia w internecie, bo przywykłem przez lata, ale tego tępego, żałosnego ch*ja nie potrafię zdzierżyć -__-

lapps

2012-01-23, 00:55
jak ta ciota jest przeciwko ACTA, to az sie chce popierac ta cenzure:E

on to powinien miec ksywke "odgrzewany suchy kotlet"

a ty meloneum nie pie**ol, bo narazie to sie zarabia za oszukiwanie i monopole, a za ciezka prace sie dostaje resztki ze stolu

kietong

2012-01-23, 08:50
Co to za szmaciarz, ja pie**olę, jakim cudem ktokolwiek go ogląda. Nie dość, że wygląda jak szkolny, studencki dziwoląg, to do tego ma pedalską ksywę.

sorra18

2012-01-23, 09:09
@meloneum

Masz dużo racji przyznaje. Jedynie niezgodze się co do zarabiania zasłużonych pieniędzy przez koncerny. Wiekrzosc rzeczy jest zawyżona cenowo, wala nas na kazdym kroku na kase. Robia dziecia papke by wydawaly pieniadze na to co podstawia i zareklamuja koncerny.

Dzis produkcja gwiazd zaczyna sie od dziecka. Pakujemy swiadomie i nieswiadomie kase w rece ludzi ktorzy sa zdolni do wszystkiego by miec jej wiecej.

Demokracja tez sie do tego przyczynia gdyz niema czego wymagac od istot od malpy pochodzenych.


koras1897

2012-01-23, 14:01
Wybaczcie, ale to sadistic ostatnio przypomina zlot gimbusiarni, każdy krzyczy tylko "gimbusy j***ne" i komu kto by nie naj***ł, Nie rozumiem akurat co macie do niekrytego, sam się dorobił, ludzie chcą go słuchać, kupił sobie tego iphona czy laptopa czy k***a nawet sobie może kupić odrzutowiec h*j WAM DO TEGO, jego pieniądze, których dorobił się sam "zawistnym tak to szkodzi, że próbują z błotem zmieszać"

lapps

2012-01-23, 15:18
@up
dorobil sie na zagranicznych pomyslach przeszczepionych w kaleki sposob na polski grunt. sciagnal pomysl z nostalgia critic'a, ktory rzeczywiscie zna sie na krytyce. w smieszny sposob ukazuje rozne absurdy kinematografii. a nie zgrywa wygadanego inteligencika rzucajacego na lewo i prawo takimi sucharami i tyle razy przerzutymi kotletami, ze sie rzygac chce. jeszcze bierze to co akurat jest popularne i pie**oli liczac, ze sie da rade zalapac na popularnosc tego co akurat omawia. jeszcze zarabia na tym pieniadze???? kto to oglada wogole??? klanem tez sie jaracie?? z niego jest taki krytyk czy inteligent jak z jeden osiem L hip hopowiec(pamietacie to jeszcze? :D ) ale niektorym to widac wystarcza

Da...........ki

2012-01-23, 15:33

i ch*j.